آیا قهوه سبز سهله کافئین دارد

آیا قهوه سبز سهله کافئین دارد

درباره این موضوع که آیا قهوه سبز سهله کافئین دارد یا نه بحث های زیادی وجود دارد اما امروز می خواهیم درباره ی همین موضوع صحبت کنیم و با استنادات خود این مطلب را بررسی کنیم. درباره ی کافئین و تاثیرات بسیار زیاد این ماده احتمالاً تا کنون مطالب بسیاری شنیده اید و درباره مضرات و فواید آن مطالبی خوانده اید. کافئین ماده ای است که با مصرف آن بدن دچار افزایش متابولیسم و گردش خون شده و همچنین با این ماده و با افزایش متابولیسم بدن قادر به از بین بردن چربی ها می شود.

درباره این ماده همچنین باید گفت که در مکمل های لاغری و مواد انرژی زا نیز از این ماده استفاده می شود و اما درباره ی قهوه سبز و میزان کافئین موجود در این قهوه باید گفت که این قهوه حاوی مقدار زیادی کافئین نمی باشد و مقدار وجود این ماده در این قهوه تقریباً ۲۰ درصد موجود در قهوه معمولی است یعنی به عبارتی ۸۰ درصد کمتر از قهوه معمولی دارای کافئین می باشد و همین اتفاق باعث کم بودن تاثیر این ماده بر لاغری می باشد .

مطالعات ثابت کرده لاغری و تناسب اندامی که به واسطه مصرف قهوه سهله ایجاد می شود به دلیل وجود کافئین در آن و مقدار زیاد این ماده می باشد اما قهوه سبز به دلیل کم بودن این ماده این خاصیت را به میزان بسیار کمتری دارد پس اگر می خواهید از قهوه برای لاغری و رسیدن به تناسب اندام دلخواه خود استفاده کنید از قهوه استفاده کنید. در رابطه با مصرف قهوه سبز باید این نکته را هم گفت که استفاده بیش از اندازه از آن مضر است پس سعی کنید به میزان درست ( حداکثر ۲ فنجان در روز ) از آن استفاده کنید.

تصویر ۱

 

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز , قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *