از خواص قهوه سبز سهله چه می دانید؟

خواص قهوه سبز سهله و خواص و مزایای آن

 

در این مقاله قصد داریم راجع به قهوه سبز سهله و  خواص قهوه سبز سهله و مزایای آن صحبت نماییم. کسانی که چاق هستند میتوانند از این محصول برای کاهش وزن خود بهره بگیرند، در ادامه با ما باشید تا آگاهی بیشتری راجع به آن پیدا کنید.

تصویر ۱

قهوه سبز سهله

با استفاده از قهوه سبز سهله میتوانید بدون هیچ رژیم غذایی خاصی و بدون انجام فعالیت های سنگین وزن خود را کاهش دهید، مهمترین نکته این است که کاهش وزن شما برگشت پذیر نخواهد بود. قهوه هایی که در خانه ها مورد استفاده قرار میگیرند در واقع همین قهوه های سبز هستند که تفت داده شده اند و به رنگ قهوه ای درآمده اند. خاصیت های قهوه سبز سهله به هیچ عنوان قابل قیاس با قهوه هایی که در طول روز میل میکنید نیست و اثر بی نظیر آن بر کاهش وزن توانسته توجه بسیاری از مردم دنیا را به خود جلب کند.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

خواص قهوه سبز

خرید اینترنتی قهوه سبز سهله

مجموعه ما اقدام به فروش اینترنتی قهوه سبز سهله کرده است تا بتوانید با بیشترین صرفه جویی در هزینه و زمان آن را درب منزل تحویل بگیرید. ناگفته نماند که هنگام تحویل حتما باید راهنمای موجود در جعبه را مطالعه نمایید. اگر دوره خود را بر طبق راهنمای مندرج طی کنید قطعا شاهد نتایج شگفت انگیزی خواهید بود. ترکیبات این محصول، چای ترش، چای اولانگ و قهوه سبز است و رنگ قرمز آن نیز ناشی از چای ترش است. این ترکیبات در کنار هم طعم بی نظیری را تشکیل داده اند و شما میتوانید بعنوان یک نوشیدنی روزانه از آن بهره بگیرید و از طعمش لذت ببرید.

تصویر ۳

خواص قهوه سبز سهله

خواص قهوه سبز سهله بسیار است که در ادامه تعدادی از آن ها را ذکر میکنیم:

 1. با ایجاد حس سیری موجل کاهش اشتهای فرد میشود و در نتیجه آن از پرخوری جلوگیری میکند.
 2. قهوه سبز سهله یک چربی سوز قوی ست و موجب از بین رفتن چربی های انباشته شده در بدن میشود، افرادی هستند که در قسمت شکم و پهلوی خود چربی های زیادی دارند، با خوردن این قهوه میتوانید موجبات از بین رفتن این چربی ها را فراهم آورید.
 3. افرادی که بصورت روزانه این محصول را میل میکنند به فشار یا قند خون مبتلا نمیشوند.
 4. نکته آخر هم اینکه محصول ذکر شده دارای همه مجوزهای لازم میباشد  و میتوانید بدون هیچ نگرانی اقدام به خریداری آن نمایید.

تصویر ۴

عملکرد قهوه سبز سهله به چه صورت است؟

بطور کلی شاید برای افراد سوال پیش بیاید که با خوردن قهوه سبز سهله چطور میتوانند لاغر شوند، در این بخش به این موضوع میپردازیم. لاغری و تناسب اندام از طریق دو روش سوخت و ساز و کاهش جذب چربی انجام میپذیرد که این محصول نیز روند عملکرد این دو را بهبود میبخشد و به این ترتیب موجب تناسب اندام میشود. خوب است بدانید که با مصرف این قهوه طی ۱۲ هفته میتوانید تا ۸ کیلو کاهش وزن داشته باشید.

در واقع فرد با نوشیدن قهوه سبز سهله روند جذب چربی را در بدن خود کنترل میکند و میتواند وزنش را کاهش دهد.

تصویر ۵

منع مصرف قهوه سبز سهله

مصرف قهوه سبز سهله هیچ خطری ندارد و تا امروز نیز گزارشی در خصوص عوارض برای آن ارائه نشده است. با این تفاسیر همچنان خانم های باردار و شیرده باید مراقب باشند و حتما قبل از مصرف با پزشک شان مشورت نمایند. در کنار این دو مورد افرادی هم که مبتلا به پوکی استخوان هستند باید در کنار نوشیدن این قهوه سبز مکمل های کلسیم را نیز مصرف نمایند تا میزان کلسیم در بدن آنها کاهش نیابد.

تصویر ۶

تاثیر متابولیسمی قهوه سبز سهله

اسید کلروژنیک اثرات متابولیسمی زیادی دارد و با توجه به اینکه این اسید در قهوه سبز سهله به میزان زیادی یافت میشود میتوان اثرات مثبت آن را مد نظر قرار داد. این اسید از آزاد شدن گلوکز و انتقال آن از کبد به داخل خون جلوگیری میکند. این عملکردها افزایش چربی سوزی را به دنبال دارند، زمانی که قند خون بدن کاهش میابد چربی در بدن ذخیره نمیشود و مستقیم تبدیل به سوخت میشود. نوشیدن قهوه سبز سهله برای افراد مبتلا به فشار خون و بیماری های قلبی و عروقی نیز مناسب است.

در ادامه خوب است بدانید که قهوه سبز سهله سرشار از آنتی اکسیدان است و این موضوع جلوگیری از پیری زودرس را به دنبال دارد.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

مراحل اثرگذاری قهوه سبز سهله و کاهش وزن

مراحل اثرگذاری خواص قهوه سبز سهله پس از نوشیدن آن و آغاز دوره مصرف در ادامه شرح داده شده است:

 1. فرد پس از نوشیدن قهوه سبز سهله بلافاصله احساس سیری میکند، این یک حس کاذب است و برای جلوگیری از پرخوری شما ایجاد خواهد شد.
 2. در دوره مصرف میزان تعرق تان افزایش میابد و این میتواند روند چربی سوزی را خوب پیش ببرد.
 3. در کنار همه این موارد لازم است که بدن چربی را دفع کند که این بخش نیز بر عهده چای گل محمدی و سنا است که در کنار محصول قهوه سبز سهله ارائه میگردند. چای گل محمدی و سنا بعنوان ملین عمل میکنند و میزان دفع سموم از بدن را افزایش میدهند، بیرون روی یکی از ملزومات لاغری ست.
 4. این محصول هر ۳ روش چربی سوزی را در خود گنجانده است و از این نظر یک محصول بی نظیر به شمار می آید.
 5. اگر طبق برنامه پیش بیایید هر هفته یک کیلو کاهش وزن خواهید داشت، احساس سبکی و کاهش سایز نیز از دیگر نتایج مصرف قهوه سبز سهله است که حس بسیار خوشایندی را به دنبال دارد.

خواص قهوه سهله

بسته های متفاوت محصول قهوه سبز سهله

قهوه سبز سهله در بسته ها و مقدارهای متفاوتی ارائه میگردد. هر فرد بسته به میزان وزن اضافی خود میتواند بسته مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره میتوانید با کارشناسان مجموعه ما و تیم پشتیبانی و بخش فروش در ارتباط باشید. پس از انتخاب بسته میتوانید اقدام به طی کردن مراحل خرید نمایید. مراحل خرید طی چند دقیقه طی خواهد شد و چند روز بعد میتوانید بسته را درب منزل تحویل بگیرید.

تصویر ۹

شرایط بدنی فرد و میزان تاثیر قهوه سبز سهله

قهوه سبز سهله در افراد متفاوت به طرق متفاوتی تاثیرگذار است بنابراین نمیتوان مقدار دقیقی را برای کاهش وزن پیش بینی کرد. اگر به میزان زیادی چربی در بدن تان انباشته شده باید دوره طولانی تری را برای مصرف این محصول تعیین کنید. و اگر اضافه وزن زیادی ندارید میتوانید در مدت زمان کوتاه تری به اندام ایده آل خود دست یابید. در ادامه با تعدادی از بسته های محصول مورد نظر و میزان تاثیری که بر کاهش وزن دارند آشنا میشوید.

محصولات قهوه سبز سهله

 1. بسته اول برای یک دوره ۳۰ روزه است که با مصرف آن حدود ۳ تا ۵ کیلو گرم کاهش وزن خواهید داشت. (این پک حاوی یک بسته از محصول است).
 2. بسته دوم برای دوره زمانی ۴۰ تا ۶۰ روز است و با مصرف آن میتوانید حدود ۶ تا ۱۰ کیلو کاهش وزن داشته باشید. (این پک حاوی دو بسته از محصول است).
 3. بسته سوم برای بازه زمانی ۷۰ تا ۹۰ روزه است و با مصرف آن میتوانید ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید. (این پک حاوی سه بسته از محصول است).
 4. بسته چهارم نیز برای دوره زمانی ۱۲۵ تا ۱۵۰ روز است و با مصرف آن میتوانید حدود ۱۶ تا ۲۵ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید. (این پک حاوی چهار بسته از محصول است).

همانطور که مشاهده کردید میتوانید بسته به میزان اضافه وزن خود بسته ها را خریداری نمایید و دوره مصرف تان را پیش ببرید. حتما طبق راهنما آن را بصورت دو بار در روز مصرف کنید و از نوشیدن افراطی آن بپرهیزید چراکه ممکن است سرعت لاغری تان را کاهش دهد و با مشکلات جانبی نیز روبرو شوید.

روش مصرف قهوه سبز سهله

روش مصرف بسیار ساده است و شما میتوانید با یک کتری و آب جوش محصول را آماده مصرف نمایید. آب را بجوشانید و داخل فنجان بریزید، سپس آنها را مخلوط کنید و بگذارید حدود ۵ دقیقه بماند سپس آماده نوشیدن است. طعم آن بسیار دلپذیر است به همین دلیل میتوانید بجای نوشیدنی روزانه از آن استفاده نمایید و در کنار صرف یک نوشیدنی لذت بخش از خواص قهوه سبز سهله  نیز بهره مند شوید.

توصیه

اگر بیماری خاصی دارید حتما قبل از مصرف آن را با پزشک خود در میان بگذارید. البته موارد منع مصرف فقط مربوط به مادران باردار و شیرده است اما برای احتیاط میتوان با مشاورین صحبت نمود. اگر در طول مراحل خرید با مشکلی روبرو شدید حتما با ما در میان بگذارید. همچنین امکان پرداخت درب منزل نیز فراهم گردیده و شما میتوانید پس از تحویل بسته از مامور پست مبلغ را پرداخت نمایید.