از نوشیدن و فواید قهوه سهله لذت ببرید

 

از نوشیدن و فواید قهوه سهله لذت ببرید

در زمینه نوشیدنی­ها، امروزه راهنماهای جدید تغذیه­ای ارائه‌شده است که برای سلامتی، پس از آب، فواید قهوه و چای را مؤثر دانسته­اند.
البته امروزه سؤال می­شود که آیا مصرف قهوه می­تواند باعث اختلال در عملکرد اندوتلیوم (لایه داخلی عروق خونی) شود؟
جواب این سؤال این است که ممکن است قهوه تصفیه نشده بتواند باعث افزایش کلسترول شده اما قهوه تصفیه‌شده یا دی-کَف شده نمی­تواند اختلالی را در عملکرد اندوتلیوم داشته باشد.
از دیگر فواید قهوه سهله ، اتساع و گشادی رگ­ها هست که می­تواند نتیجه نوشیدن دو فنجان قهوه در روز باشد.
کاهش ابتلا به بیماری­هایی همچون دیابت، آلزایمر، افسردگی، پارکینسون، سرطان و بیماری­های مزمن کبدی را می­توان از فواید قهوه دانست.
در مصرف قهوه نیز در فرآیند پیری تسریع نخواهد شد.

تصویر ۱

وجود کافئین و آنتی­اکسیدان­های زیاد در قهوه  لاغری سهله باعث شده است که پس از خوردن آن، احساس شادی کرده و برای تقویت روحیه در انسان نیز مناسب باشد.

قهوه و آلزایمر
درباره فواید قهوه و آلزایمر که در قبل به آن اشاره شد باید گفت که قهوه سرشار از کافئین است که با تحریک سیستم عصبی می­تواند تقویت حافظه و هوشیاری شود. دانشمندان امروزه نیز دریافته­اند کاهش ۲۰ درصدی آلزایمر نتیجه مصرف ۳ تا ۵ فنجان قهوه می­تواند باشد ضمناً ترکیبی به نام پولیفنول را در قهوه می­توان یافت که اثرات ضد آلزایمری را در آن می­توان یافت

فواید قهوه سبز سهله در لاغری

مصرف قهوه به دلیل وجود مقادیر زیاد کافئینی که درون آن است، باعث می­شود که مقدار سوخت‌وساز بدن شما افزایش پیداکرده و درنتیجه کالری بیشتری را شما از دست خواهید داد لذا قبل از ورزش اگر قهوه مصرف کنید می­تواند درروند لاغری و کاهش وزن شما اثرات بهتری را بگذارد.

نتیجه­گیری
امروزه فواید قهوه بر سلامتی مشخص‌شده است. در روز اگر قهوه می­نوشید می­تواند به کاهش بسیاری از بیماری­ها در شما کمک کند. اما باید دقت کنید که قهوه تصفیه‌شده را مصرف کنید تا مبتلابه بیماری­های قلبی-عروقی نشوید.

 

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز ,قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *