استفاده از قهوه سبز سهله با خواص درمانی فراوان

استفاده از قهوه سبز سهله با خواص درمانی فراوان

 

خواص درمانی موجود در ترکیبات قهوه سبز

 

میزان تاثیر قهوه سبز با دانه هایی لوبیایی شکل و سبز رنگ در کاهش وزن و چربی سوزی بسیار زیاد و غیر قابل باور می باشد،استفاده از خواص درمانی قهوه سبز و بهره گیری از ترکیبات مفید آن باعث کنترل اشتهای کاذب در بدن شده و روند کاهش وزن را سرعت می بخشد .

استفاده از خواص درمانی قهوه سبز سهله برای لاغری امروزه یک امر ثابت شده می باشد ، چرا که آنتی اکسیدانهای موثر موجود در ترکیبات این نوع قهوه بر روی بافت سلولی چربی اثر گذاشته و سبب چربی سوزی بیشتری در بدن می شود ،بنابر این توصیه می شود که به جای استفاده از داروه های شیمیایی مضر ، برای چربی سوزی و رسیدن به تناسب اندام از خواص درمانی چای سبز که بی نظیر هستند بهره مند شویم.

{تصویر ۱}

در بهره گیری از خواص درمانی قهوه سبزسهله ، توجه به نکات مهمی از اهمیت ویژه بر خوردار می باشد ، بنابر توصیه های جامعه پزشکی باید مصرف قهوه سبز به گونه ای باشد که فرد در طول ماه بیشتر از ۹ کیلوگرم از وزن خود را ارز دست ندهد ، هم چنین وعده های غذایی روزانه نیز باید به صورت ۳ وعده و به صورت منظم مورد استفاده قرار گیرد، همچنین در کنار بهره گیری از خواص درمانی قهوه سبز برای لاغری نباید ورزش فراموش شود ، بنابر این توصیه می شود که ورزش روزانه و سبک برای کمک به چربی سوزی بیشتر انجام شود.

بنابر تحقیقات صورت گرفته اسید کلروژنیک موجود در ترکیبات قهوه سهله که یک آنتی اکسیدان قوی بوده و سبب افزایش میزان چربی سوزی در بدن می شود را می توان در عصاره ی قهوه سبز نیز مشاهده کرد ، بنابر این می توان از عصاره ی قهوه سبز نیز مانند خود قهوه سبز برای کاهش وزن و افزایش متابولیسم بدن استفاده کرد، مصرف عصاره ی قهوه سبز به دلیل دارا بودن خواص درمانی قهوه سبز امروزه به عنوان یک مکمل در رژیم های غذایی تو صیه می شود.

{تصویر ۲}

از خواص درمانی قهوه سبز می توان به وجود اسید کلروژنیک در بافت آن اشاره کرد

که سبب می شود ، جذب چربی در بدن ۴۵ درصد کاهش پیدا کند ، هم چنین وجود اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز سبب می شود که آنزیم G6P که نقش برقراری تعادل قند خون مناسب در بدن را دارد آزاد شود و میزان قند خون بدن متعادل شود، به همین دلیل بیماران دیابتی می توانند از خواص درمانی قهوه سبز برای کنترل میزان قند خون در بدن خود بهره مند شوند.

اسید کلروژنیک موجود در ترکیبات قهوه سبز سهله علاوه بر کاهش وزن و کمک به لاغری از آنتی اکسیداهای قوی می باشد که سبب کاهش جذب رادیکالهای آزاد موجود در هوا توسط بدن شده و سوخت و ساز بدن را نیز افزایش می دهد.

{تصویر۳}

 

عصاره ی قهوه سبز مانع از جذب قندها و نشاسته ها در بدن شده و سبب می شود کالری دریافتی بدن پس از غذا خوردن کاهش پیدا کند ، هم چنین مصرف عصاره ی قهوه سبز علاوه بر پیش گیری از جذب گلوکز سبب کاهش چربی و BMI بدن افراد نیز می شود، هم چنین از خواص درمانی قهوه سبز می توان به کاهش جذب چربی در روده و کبد اشاره کرد.

از خواص درمانی قهوه سبز سهله می توان به دفع سموم بدن ، سوزاندن چربی های اضافی بدن و افزایش متابولیسم نیز اشاره کرد، طبق تحقیقات صورت گرفته نوشیدن یک فنجان قهوه سبز در طول روز برای کسانی که به کافئین و ترکیبات قهوه دارای حساسیت نمی باشند می تواند بسیار مفید باشد.

{تصویر۴}

 

 

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز , قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

  

.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *