تاثیر قهوه سهله برکاهش اشتها

تاثیر قهوه سهله برکاهش اشتها

به تازگی و در مطالعات جدید مشخص شده است که افراد بعد از نوشیدن قهوه احساس گرسنگی نمی‌کنند و معمولا غذای کمتری مصرف می نمایند.

شهرت قهوه  سبز سهله به عنوان یک ماده‌ی لاغر کننده بیهوده نیست. قهوه تا حدی چربی‌ها را از بین می‌برد کافئین موجود در قهوه روند چربی سوزی را فعال می‌کند. در واقع وجود کافئین و دیگر ترکیبات موجود در قهوه به عنوان یک مهار کننده ی اشتها عمل کرده و باعث می شود شما کمتر سراغ خوراکی بروید. باید بدانید که قهوه حاوی ۱ تا ۳ درصد کافئین است. مصرف زیاد قهوه بسیار بد است و باعث فشار خون بالا و حتی بیماری های کبدی نیز میشود. مکانیسم این اثر احتمالا ناشی از اثر این نوشیدنی بر مرکز سیری در مغز است. در واقع کافئین بدن ما را تحریک می‌کند و بدن ما را به حرکت وا میدارد. به این ترتیب باعث می‌شود که بدن کالری‌ها را بسوزاند که در نهایت به از بین رفتن چربی‌ها می‌انجامد.

تصویر۱

قهوه سهله و افزایش چربی سوزی

مصرف قهوه قبل از ورزش می تواند باعث شود سلول های چربی به عنوان منبع انرژی به جای گلیکوژن استفاده شود. مهمترین مزیت مصرف قهوه قبل از فعالیت ورزشی، خاصیت چربی سوزی آن است. نوشیدن قهوه نیز به تنهایی برای کاهش وزن و تناسب اندام کافی نیست، اما می تواند در کنار رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی به لاغری کمک نماید. همچنین، مقادیر بالایی از کافئین موجود در قهوه سوخت و ساز بدن را بالا خواهد برد که این خود باعث می شود شما در طول روز کالری بیشتری از دست دهید. یکی از مؤثرترین نوشیدنی های که مصرف آن قبل از تمرین ممکن است در جریان فعالیت ورزشی نتیجه اش شما را متعجب میکند چیزی جز یک فنجان قهوه نیست.

همانطور که همه ما میدانیم رسیدن به اندامی زیبا الکی و تنها با نخوردن نیست بلکه بسیار زحمت فراوانی میخواهد و یک برنامه خوب تمرینی و غذایی که شامل کربوهیدرات و چربی و پروتیین و …. که همگی با هم باعث داشتن بدنی زیبا و جذاب بشود.

تصویر۲

افزایش عملکرد در حین ورزش

در گزارش های پزشکی ورزشی منتشر شده, به کافئین به عنوان «کمکی قدرتمند نیروزا» اشاره می کنند که ورزشکاران می توانند پس از مصرف کافئین با نیروی بیشتری به فعالیت ادامه دهند.

به عنوان مثال نوشابه های انرژی زا به دلیل اینکه حاوی کافئین هستند روی عملکرد ورزشی تأثیر دارند. قهوه حاوی کافئین است و مصرف کافئین قبل از ورزش موجب افزایش عملکرد ورزشی می شود. این امر به ورزشکاری که در رژیم کاهش وزن است،کمک می کند تا زمان بیشتری به ورزش بپردازد و توانایی شما بالاتر رود.

قهوه لاغری سهله و سلامتی

سرطان روده بزرگ سومین سرطان شایع در سراسر جهان است و بااینکه نتایج تحقیقات متفاوت هستند، اما وجه اشتراکی دارند که بر کاهش احتمال ابتلا به این سرطان تا ۵۰-۲۰ درصد با نوشیدن قهوه اشاره دارد.

-قهوه تلخ (بدون شیر) سرشار از آنتی‌اکسیدان است که به خلق و خوی بهتر شما کمک می کند. قهوه برای سلامتی مزایای بسیاری دارد؛ اما مقدار مصرف و استفاده سالم از آن بسیار مهم است. قهوه می‌تواند خطر بیماری کشنده کبدی را تا ۴۰ درصد کاهش دهد و کمک شایانی میکند به کسانی که مشکل کبد دارند.براساس مطالعات انجام گرفته، کسانیکه به طور منظم قهوه می‌نوشند، کمتر دچار بیماری الزامیر میشوند و قهوه به عنوان قاتل الزایمر نامیده شده است. احتمال ابتلا به دیابت نوع ۲ با مصرف دائم قهوه کاهش می‌یابد نوشیدن قهوه راهی عالی برای حفظ هوشیاری مغز و ذهن و حتی جسم و باعث بالا بردن تمرکز شما میشود.

با قهوه چطور لاغر شویم

شما می‌توانید در روز ۴-۲ فنجان قهوه میل کنید، مگراینکه از فشارخون بالا رنج ‌ببرید یا باردار باشید که در این شرایط می‌توانید از پزشکتان میزان قهوه‌ای که در روز مجاز به مصرف آن هستید،سوال کنید.

در کل مصرف قهوه تنها باعث لاغری نمیشود و هیچ چیز دیگری در دنیا وجود ندارد که به تنهایی باعث لاغری شود بلکه انها تنها کمک میکنند به لاغری و سریع تر شدن زمان کاهش وزن.

اگر مقدار زیادی قهوه مصرف کنید احتمال دارد که به جای بهره بردن از فواید آن درگیر عوارضش شوید. به خاطر بسپارید قهوه نیز مثل سایر چیزها، زیاد آن خوب نیست.

 

 

چای سبز سهله,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ای سبز ,دمنوش قهوه سبز ,,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *