تاثیر قهوه سهله در بارداری چگونه است ؟

تاثیر قهوه سهله در بارداری چگونه است ؟

در نشریه­ی  American Journal of Epidemiolog، نتایجی جدید از یک پژوهش منتشرشده است که بیان می­کند تأثیر منفی بر روی ضریب هوشی و بروز مشکلات رفتاری در نوزاد، متأثر از مصرف قهوه در بارداری نخواهد بود.

تصویر ۱

البته این نتیجه­گیری درباره زنانی که در دوران بارداری خود به مقدار متوسط کافئین مصرف کرده­اند، صادق است و این مقدار متوسط شامل یک یا دو فنجان قهوه در بارداری در طول روز هست.
در این پژوهش، در نمونه­های خون ۲۱۹۷ زن در دو زمان در طی بارداری، میزان پاراگزانتین اندازه­گیری شد و در طی یک برنامه ۲۵ ساله، داده­های حاصل درباره اثر مصرف قهوه سهله در بارداری جمع­آوری شد.
محققان، میزان ضریب هوشی و رفتار کودکان ۴ و ۷ ساله را با سطح پاراگزانتین درون خون مادران موردبررسی قراردادند و به این نتیجه دست پیدا کردند که نوشیدن قهوه در بارداری البته در حد اعتدال، نمی­تواند خطری را منجر شود.
ضمن اینکه در آمریکا، کالج تخصصی زنان و زایمان اعلام کرده است که در روز مصرف کافئین به میزان کمتر از ۲۰۰ میلی­گرم که حدود یک یا دو فنجان می­شود، در دوران بارداری منجر به خطری نشده اما تابه‌حال درباره اثرات مصرف بیش‌ازحد کافئین در دوران بارداری، نتایجی مشخص نشده است.

نتیجه مصرف قهوه لاغری سهله در بارداری

آنچه از نتایج تحقیقات در سال­های اخیر حکایت می­کند این است که مصرف قهوه سبز سهله در بارداری نمی­تواند عوارض سخت و جدی را برای نوزاد شما داشته باشد.
پس اگر در دوران بارداری دوست دارید قهوه بنوشید، می­توانید بدون وسواس مقداری از آن بین یک یا دو فنجان را در روز بنوشید اما حتماً باید در نوشیدن آن مراعات لازم را داشته باشید چراکه تحقیقات هنوز ادامه داشته و هنوز درباره اثرات مصرف زیاد قهوه در بارداری، نتایجی کامل منتشرنشده است لذا باید بااحتیاط به مصرف آن ادامه دهید.

چای سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله , خرید اینترنتی قهوه سبز ,قهوه ی سبز لاغری , خرید قهوه سبز سهله ,خرید اینترنتی گرین کافی ,نحوه مصرف قهوه سبز سهله , قیمت گرین کافه ,دمنوش لاغری سهله ,قیمت قهوه سهله ,قهوه سبز اصل ,عوارض قهوه سبز سهله ,شماره تماس قهوه سبز سهله ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *