جلوگیری از تشکیل شدن سنگ صفرا با قهوه سبز سهله

فواید قهوه سبز در لاغری و جلوگیری از سنگ صفرا

همانطور که در بحث های قبلی اشاره شد امروزه دمنوشی تحت عنوان قهوه سبز وارد بازار گردیده است  و هم از قرص های آن برای لاغری استفاده می گردد و هم کاربردهایی برای انواع بیماری‌ها و عارضه های بدنی دارد که می توان با مصرف قهوه سبز بسیاری از بیماری ها را درمان نمود. فواید قهوه سبز بسیار می باشد که در این مقاله بصورت مختصر و مفید به بیان آنها خواهیم پرداخت.در این بحث به خواص قهوه سبز برای لاغری و همچنین خاصیت قهوه سبز برای بدن می‌پردازیم .

(تصویر۱)

الف- جلوگیری از تشکیل شدن سنگ صفرا

برای درمان سنگ کیسه صفرا باید از داروها و یا گیاهان صفرآوی استفاده نمود خاصیت این گیاهان وری است که جریان صفرا را از سمت کیسه صفرا به  طرف روده افزایش می دهند.  جالب است بدانید که کلروژنیک موجود در قهوه سبز سهله خاصیت ضد صفراوی دارد به یک ماده تحریک کننده برای خروج اسید صفرا می باشد کلروژنیک قهوه سبز از تشکیل شدن سنگ‌های صفرا نیز می تواند جلوگیری کند. از این رو خاصیت قهوه سبز برای کاهش درد ناحیه صفرا بسیار فراوان و همچنین  حائز اهمیت می باشد. نکته قابل توجه این که در دانه های قهوه سبز علاوه بر بیست درصد کافئین هفت درصد کلروژنیک وجود دارد که با مصرف منظم قهوه سبز و استفاده به هنگام از این دمنوش پرخاصیت می‌توانیم خطر مبتلا شدن به بیماری های همچون سنگ کیسه صفرا,مسمومیت های کبدی و سیروز کبد و حتی سرطان کبد را نیز کاهش دهیم.

(تصویر۲)

ب- خاصیت قهوه سبز لاغری سهله جهت جلوگیری از فشار خون

همان طور که شما عزیزان می دانید میزان کافئین در قهوه معمولی بیشتر از قهوه سبز می‌باشد ولی کلروژنیک اسید قهوه سبز بسیار بیشتر از قهوه معمولی می باشد.بصورت کلی کافئین موجب افزایش فشار خون می شود و در نتیجه انرژی بدن را نیز افزایش می دهد به دنبال این افزایش انرژی  ضربان قلب نیز افزایش پیدا خواهد کرد و سوخت و ساز در بدن صورت می گیرد .و در مجموع همه فعالیت‌ها سیستم قلبی و عروقی با افزایش مواجه می‌شوند اما مکانیسم عمل کرد قهوه سبز متفاوت می باشد قهوه سبز سهله به دلیل داشتن کلروژنیک اسید باعث تعدیل فشار خون می گردد از آن دسته از بیمارانی که از بیماری فشار خون سیستولیک رنج می‌برند می‌توانند با مصرف قهوه سبز خطر این بیماری را در بدنشان تا حدودی کاهش دهند. ای نیز یکی از فواید قهوه سبز محسوب می شود.

(تصویر۳)

ج- کنترل قند خون

با توجه به وجود هفت درصدی کلروژنیک اسید در قهوه سبز این ماده باعث می‌شود که گلوکوز توسط روده ها کمتر جذب شود البته با کاهش گلوکز توسط روده ها افزایش آن توسط ماهیچه ها رخ می‌دهد که هر دو عمل باعث کاهش گلوکز خون می‌شود  در نتیجه مصرف قهوه سبز قند خون را کنترل می‌کند توصیه می‌شود به بیماران دیابتی با مصرف حداقل ۳ فنجان قهوه سبز در روز به طور میانگین یک فنجان بعد از هر وعده غذایی خطرات ناشی از دیابت را کنترل کنند . با استفاده از قهوه و فواید قهوه سبز در بهبود بیماری خود تلاش نمایند.

(تصویر۴)

خواص قهوه سبز سهله در لاغری

کافئین هم در قهوه معمولی و هم در قهوه کال یا همان قهوه ی سبز سبب استفاده فراوانی از این نوشیدنی ارائه شده است وجود کافئین در قهوه سبز خواص لاغری را بالا برده و باعث افزایش سوخت کاری در بدن می‌شود در صورتی که با افزایش متابولیسم بدن تجمع چربی ها کمتر شده و سبب کاهش وزن در افراد می گردد.از خواص قهوه سبز لاغری اینکه در مکمل های دارویی جهت رژیم‌های غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

(تصویر۵)

نتیجه گیری:

  • قرص های لاغری قهوه سبز, مکمل‌های غذایی مناسبی برای کاهش وزن می‌باشند
  • از دمنوش قهوه سبز برای درمان سنگ کیسه صفرا استفاده می شود
  • قهوه سبز به دلیل داشتن کلروزنیک باعث کاهش فشار خون میشود
  • مصرف قهوه سبب تعدیل و کنترل قند خون می گردد

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز ,قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *