خرید اینترنتی قهوه ی سبز سهله

خرید و آشنایی کامل با قهوه سبز سهله

 

به طور معمول افراد چاق و یا کسانی که دنبال تناسب اندام هستند راه های مختلفی را برای کاهش وزن امتحان می کنند که در اکثر موارد روش های مختلف نیز جوابگو نیست، یکی از موثرترین راه ها برای چربی سوزی استفاده از قهوه سبز سهله است، با استفاده از این قهوهٔ سبز وزن شما به شکل باورنکردنی کاهش خواهد یافت و شما دیگر اضافه وزن نخواهید داشت، قهوهٔ سبز سهله از فرآوری گیاها بسیار تاثیرگذار به دست آمده است و طعم بسیار مطلوبی دارد و شما با استفاده از آن می توانید شاهد کاهش توده های چربی بدنتان باشید.

قهوه سبز سهله را بیشتر بشناسیم

در سال های اخیر استفاده از قهوه سبز سهله به طور چشمگیری افزایش یافته است و دلیل آن هم می تواند تاثیر شگرف آن بر کاهش وزن در بدن باشد، هنگامی که شما قهوه سبز را مصرف می کنید به دلیل این که باعث چربی سوزی می شود موجب تعرق و ایجاد گرما در بدن می شود، قهوهٔ سبز سهله همچنین باعث کاهش اشتهای شما می شود در نتیجه موجب خواهد شد که به دلیل عدم دریافت کالری اضافی شما دچار اضافه وزنی و چاقی نشوید، با استفاده از قهوه سبز سهله می توانید در طول یک هفته به اندازه ۱ کیلو، وزن کم کنید. این قهوه همچنین موجب می شود که قند خون بیشتر از حد نرمال نشود دلیل آن این است که مصرف آن موجب می شود گلوگز کم تری از کبد به خون وارد شود.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

قهوه سبز

قهوه سبز سهله چه تاثیراتی دارد؟

  • اثر چربی سوزی: از آنجا که قهوه سبز سهله حاوی کافئین، آنتی اکسیدان و کلروژنیک است موجب می شود که سوخت و ساز بدن شما زیاد شود و در نتیجه چربی های بدن از بین می روند.
  • تاثیر بر کاهش اشتها: قهوه سبز سهله موجب می شود که اشتهای کاذب شما از بین برود، کاهش اشتها به وسیله منیزیم و پتاسیم موجود در قهوه سبز انجام می گیرد که موجب تنظیم قند خون بدن می شود در نتیجه به دلیل کاهش اشتها و دریافت کالری کم تر وزن شما نیز کاهش پیدا می کند.
  • تاثیر بر دفع چربی از بدن: قهوه سبز سهله به خودی خود چربی های بدن را دفع نمی کند، تولیدکنندگان این محصول برای انجام دادن دفع چربی در کنار قهوه سبز چای گل محمدی و سنا قرار داده اند تا عمل دفع چربی ها انجام بگیرد.

تصویر ۲

قهوه سبز سهله چه طعمی دارد؟

در اصل طعم قهوه سبز سهله گس و تلخ است برای از بین بردن آن به دانه های قهوه سبز طی فرآیندهایی طعم مطبوع داده می شود و قهوه سبز فرآوری شده بسیار خوش طعم است و از آنجا که در ترکیب آن چای ترش به کار رفته است هنگام استفاده از آن رنگ قرمزی خواهد داشت می توانید از این قهوه سبز خوش طعم هر روز استفاده کنید.

فراوری قهوه سبز سهله چگونه است؟

استفاده کردن از قهوه ی سبز سهله به صورت پودری به دلیل این که حاوی مواد سنگینی است مشکلات گوارشی در شما ایجاد خواهد کرد، همچنین اگر قهوه سبز به صورت پودری استفاده شود دمنوش شما بد مزه و کدر خواهد شد، دم کردن قهوه به صورت دانه های سفت نیز موجب می شود که عصاره داخل آن خارج نشود به همین دلیل است که در فرآوری قهوه سبز سهله آن را به صورت دانه های ریز در آورده اند تا در موقع دم کردن رنگ و مزه آن به شکل مناسب و عالی باشد.

قهوه ی سبز

مهم ترین ویژگی های قهوه سبز سهله

قهوه ی سبز سهله به غیر از چربی سوزی و دفع چربی های اضافی بدن، ویژگی مهمی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توانیم به داشتن مجوز بهداشت از مراجع ذیصلاح، سالم بودن و تاثیر فراوان داشتن، از بین بردن چروک صورت با خاصیت کشیدگی، از بین بردن ورم، لاغری که بازگشت ندارد، سم زدایی از بدن، کاهش دهنده فشارخون، مناسب برای بیماریهای قلبی و عروقی و … اشاره کنیم.

تصویر ۴

روش مصرف قهوه سبز سهله چگونه است؟

به طور کلی برای این که بخواهید کاهش وزن داشته باشید و به تناسب اندام مورد نظر خود برسید ضروری است که یک برنامه منظم و منسجم داشته باشید اگر قهوه سبز سهله را برای لاغری خود انتخاب کرده اید باید طی یک برنامه منظم و در ساعت مشخص آن را مصرف کنید تا شاهد تاثیرات شگرف آن باشید، بهترین زمانی که برای مصرف قهوه سبز سهله وجود دارد دو ساعت قبل از غذا است که شما باید یک قاشق غذاخوری از قهوه سهله را در داخل یک فنجان آب جوش بریزید و منتظر بمانید تا پنج دقیقه دم بکشد و سپس آن را مصرف کنید. برای تاثیر بهتر و بیشتر می توانید از زعفران و عسل آب شده نیز در ترکیب قهوه سبز سهله استفاده کنید، توصیه می شود که قهوه سبز را بیشتر از اندازه یعنی دوبار در روز استفاده نکنید چرا که هر چقدر هم مصرف داشته باشید به نسبت بر تاثیر آن افزوده نمی شود و مصرف روزانه در حد دو فنجان کافی است.

نحوه خرید قهوه سبز اصل سهله

شما می توانید به استفاده از روش های مختلفی قهوه سبز سهله را خریداری کنید، توجه داشته باشید که محصول خریداری شده شما اصل باشد، متاسفانه همیشه سودجویانی وجود دارند که برای محصولات اصل، مشابه تقلبی می زنند و علاوه بر این که موجب می شوند رضایت مشتریان به دست نیاید، بلکه مهم تر از آن قهوه های سبز تقلبی فروخته شد عوارضی را ایجاد می کنند، شما از سایت ما می توانید خرید اینترنتی قهوه سبز را انجام دهید و یک محصول با کیفیت دریافت کنید، همچنین می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و محصول چای سبز اصل سهله را سفارش دهید، قهوه سبز خرید بسیار خوبی برای شما که دنبال کاهش وزن و تناسب اندام هستید، خواهد بود.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

اهمیت مصرف قهوه سبز سهله

همانطور که گفته شده این روزها مصرف قهوه سبز سهله افزایش یافته است و دلیل آن این است که مردم به اهمیت این قهوه سبز در چربی سوزی و کاهش چربی بدن پی برده اند، قهوه سبز بدون این که به مانند داروهای شیمیایی عوارضی را در پی داشته باشد بدون هیچ عوارضی باعث خواهد شد که وزن شما کاهش پیدا کند، همچنین قهوه سبز به دلیل داشتن آنتی اکسیدان از پیروی زودرس جلوگیری می کند، نکته ای که باید به آن توجه شود این است که مصرف قهوه سبز برای خانم های باردار و شیرده و کسانی که پوکی استخوان دارند توصیه نمی شود و بقیه افراد بدون هیچ مشکلی می توانند قهوه سبز را مصرف کنند.

 تصویر ۶

ضرورت استفاده صحیح از قهوه سبز سهله

بعد از تهیه قهوه سبز سهله باید به چند نکته توجه داشته باشید تا در کنار آن شاهد کاهش وزن خود باشید، نکته اول دم کردن است همان طور که در بالا گفته شد دم کردن را به همان روش انجام دهید، نکته دوم زمان مصرف کردن قهوه سبز است سعی کنید که همیشه آن را قبل از صبحانه و یا قبل از نهار مصرف کنید تا با کاهش اشتها باعث کاهش چربی های شما شود، بیشتر از دو فنجان نیز در روز توصیه نمی شود، نکته سوم نیز در مورد میران مصرف می باشد در دو وعده ای که می خواهید مصرف کنید و همچنین در بقیه روزها همیشه مقدار ثابتی از قهوه سبز را مصرف کنید این مقدار را نه کم کنید و نه زیاد، همیشه به همان اندازه مصرف کنید، در کنار نوشیدن قهوه سبز سعی کنید که به صورت مرتب ورزش کنید تا شاهد کاهش سریع وزن خودتان باشید، می توانید قهوه را بدون شکر و با کشمش سبز بنوشید تا قند اضافی وارد بدن شما نشود.

خرید اینترنتی قهوه سبز

با مصرف قهوه ی سبز سهله چه میزان وزن کاهش پیدا می کند؟

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۲ بر روی تاثیر قهوه سبز در مورد لاغری و کاهش وزن انجام گرفته است، مشخص شده است که اگر قهوه سبز به مدت سه ماه و به صورت منظم مصرف شود، در حدود ۸ کیلو لاغری در پی خواهد داشت. تاثیر قهوه سبز بر روی چربی ها تجمع یافته در نواحی مثل شکم و پهلو خواهد بود.

قیمت قهوه ای سبز اصل و نحوه خرید اینترنتی قهوه سبز

اگر شما قیمت قهوه سبز سهله را با سایر برندهای قهوه سبز مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که قیمت آن بسیار، باصرفه است. معمولا کسانی که دنبال لاغری هستند روش های مختلفی را برای کاهش وزن از جمله جراحی و مواد شیمیایی استفاده می کنند که عوارض بسیاری را در پی دارد بعد از خرید قهوه سبز با رعایت رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش، وزن شما به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت. شما می توانید از طریق اینترنت سفارش قهوه سبز سهله را انجام دهید و در سراسر ایران آن را با بهترین قیمت و بهترین کیفت اصل دریافت کنید و از نوشیدن و تاثیر قهوه سبز لذت ببرید.