خرید قهوه سبز اصل برند سهله با کیفیت عالی

آشنایی با خواص و تاثیرات قهوه سبز سهله

 

با مصرف قهوه سبز سهله دیگر نیازی ندارید برای لاغری خود به دنبال عمل جراحی و یا روش های سخت و غیر مجاز باشید. با مصرف قهوه سبز سهله اصل در کمترین زمان و بدون عوارض به لاغری خواهید رسید. این دمنوش که از فراوری گیاهان موثری به دست آمده است طعم خوب و تاثیرگذاری قابل ملاحظه ای دارد. دیگر لازم نیست نگران اضافه وزن خود باشید و از چاقی تان رنج ببرید، با خرید این محصول و استفاده درست از آن به آرزوی خود یعنی رسیدن به وزنی ایده آل دست خواهید یافت.

قهوه سبز سهله

قهوه سبز سهله به علت چربی سوزی که در بدن ایجاد می کند سبب ایجاد تعریق و گرمی می شود. با مصرف این قهوه سبز اصل احساس سیری در شما به وجود می آید. قهوه سبز سهله با کاهش اشتها، چربی سوزی و دفع چربی از بدن به تناسب اندام کمک می کند. با مصرف این قهوه در هر هفته یک کیلو کاهش وزن خواهید داشت. طعم این قهوه ترش ملایم است. با مصرف قهوه سبز سهله گلوکز کمتری از کبد وارد خون می شود و در نتیجه قندخون فرد بالا نخواهد رفت. همه این موضوعات در کنار هم باعث شده است قهوه سهله در بین مردم با استقبال خوبی روبه رو شود.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

خرید قهوه سبز اصل

اثرگذاری قهوه سبز سهله

•           چربی سوزی: اسید کلروژنیک و کافئین و آنتی اکسیدان موجود در قهوه سبز سهله سبب چربی سوزی در بدن می شوند و به علت وجود ترکیباتی در این قهوه سبز سوخت و ساز بدن افزایش می یابد.

•           کاهش اشتها: منیزیم و پتاسیم موجود در قهوه سبز سهله از جمله مواد معدنی آن هستند که قند خون بدن را تنظیم می کنند و در نتیجه تمایل شما به خوردن شیرینی و تنقلات کاهش می یابد. اشتهای کاذب با مصرف این قهوه سبز از بین رفته و موجب ایجاد انرژی در بدن خواهد شد. بدین ترتیب مصرف قهوه سبز سهله باعث کاهش اشتها و سیری کاذب در فرد خواهد شد و لاغری او را به دنبال دارد.

•           دفع چربی از بدن: قهوه سبز اصله به تنهایی سبب بیرون روی نمی شود و خاصیت ملینی ندارد. برای همین در داخل جعبه این محصول، چای گل محمدی به همراه سنا قرار داده شده است که باعث می شود در طول استفاده از این محصول چربی از بدن دفع شود.

طعم قهوه سبز سهله

برای اینکه طعم گس مانند و تلخ قهوه سبز از بین برود و خوش طعم شود طی فرایندی به دانه های قهوه طعم مطلوبی داده می شود و خوش عطر خواهد شد. رنگ قهوه سبز سهله به دلیل وجود چای ترش در آن به رنگ قرمز خواهد بود. این نوشیدنی آنقدر خوش طعم است که می توانید به صورت روزانه آن را مصرف کنید.

تصویر ۲

فراوری قهوه سبز سهله

قهوه سبز یه صورت پودری قابل استفاده نیست چون مواد سنگینی در قهوه خام وجود دارد که مشکلات گوارشی به وجود می آورد. این محصول را باید به صورت دم کرده استفاده کرد. دم کردن دانه قهوه در حال پودری سبب ایجاد مزه بد و دمنوشی کدر مانند خواهد شد. اگر این دانه های قهوه را به صورت سفت دم کنیم عصاره آن خارج نخواهد شد و به همین دلیل این محصول را به صورت دانه های ریز در آورده ایم تا برای دم کردن حالت ایده آلی داشته باشد.

خصوصیات قهوه سبز سهله

•           قهوه سبز سهله اصل مجوز بهداشتی دارد.

•           اشتهای کاذب را از بین می برد.

•           اثرگذاری فراوان و سالم بودن

•           ممانعت از جذب چربی در بدن

•           از بین بردن چروک در پوست با کشیدن پوست

•           حذف چربی های مازاد

•           از بین بردن ورم

•           از بین بردن سمی که در سلول های بدن وجود دارد.

•           لاغری بدون بازگشت

•           کاهش فشارخون و مناسب برای افراد مبتلا بیماری های قلبی عروقی

•           ایجاد لاغری با از بین بردن چربی های بدن

تصویر ۳

خرید قهوه سبز اصل سهله

در قهوه سبز اصل محصولاتی چون چای ترش، قهوه سبز، چای اولنگ و زنجبیل به کار رفته است. روش های متفاوتی برای خرید این قهوه سبز وجود دارد از جمله خرید اینترنتی و دریافت آن به صورت پستی که روش راحتی می باشد. هم چنین می توانید این محصول را از طریق تلفنی و تماس با شماره های درج شده در سایت انجام دهید. دقت داشته باشید که محصولات تقلبی لاغری را خریداری نکنید. این محصول به صورت پکیج سه ماهه و شش ماهه نیز عرضه می شود چون این بازه زمانی برای رسیدن به وزن ایده ال لازم است، البته این موضوع بستگی به مقدار اضافه وزن و تمایل فرد به میزان مصرف آن دارد.

تصویر ۴

روش مصرف قهوه سبز سهله

با خرید قهوه سبز اصل می توان برای پیشگیری و درمان اضافه وزن استفاده می کنند و می توان آن را یک دمنوش لاغری دانست. برای مصرف آن باید یک برنامه غذایی مناسب داشته باشید تا اثرگذاری آن را بهتر تماشا کنید. زمان مناسب مصرف قهوه سبز سهله ۲ ساعت قبل از غذا می باشد. برای این منظور باید یک قاشق چای خوری از پودر این قهوه را در فنجان آب جوش بریزید و پس از ۵ دقیقه دم کشیدن آن را مصرف کنید. می توانید عسل و زعفران آب کرده را به آن اضافه کنید. دقت کنید که بیشتر از ۲ نوبت در روز آن را مصرف نکنید چون مصرف بیش از اندازه آن تاثیری بر لاغری شما نخواهد گذاشت. این طرز فکر که مصرف بیش از ۲ نوبت از قهوه سبز باعث می شود زودتر لاغر شوید را کنار بگذارید و آن را به صورت مرتب و روزانه ۲ فنجان میل نمایید.

تصویر ۵

اهمیت مصرف قهوه سبز سهله

این روزها مصرف دمنوش های لاغری جهت کاهش وزن بسیار رواج یافته و با استقبال زیادی رو به رو شده است. مصرف قهوه سبز سهله برای بسیاری از افراد که از اضافه وزن خود رنج می برند به یک موضوع حیاتی تبدیل شده است. وجود یک آنتی اکسیدان در این قهوه سبب شده است که از پیری زودرس در امان باشید. این محصول بدون داشتن عوارض به رسیدن به تناسب اندام کمک می کند و دیگر نیازی نیست که برای کاهش وزن خود به دنبال راه هایی باشید که سلامتی شما را به خطر می اندازند. مصرف قهوه سبز اصل برند سهله در افرادی که پوکی استخوان دارند، خانم های باردار و شیرده توصیه نمی شود.

خرید قهوه سبز اصل و استفاده صحیح آن

بعد از اینکه قهوه سبز  اصل سهله را تهیه کردید مهم است که آن را به درستی مصرف کنید. دم کردن درست، زمان استفاده و روش نوشیدن آن سه مسئله مهم هستند. برای مصرف آن در طول روز مقدار معینی برای خود مشخص کنید تا در هر مرتبه همان میزان را استفاده کنید. مقدار مصرف قهوه سبز را کم و زیاد نکنید و آن را در مقدار ثابتی نگاه دارید. مصرف آن در زمان صبحانه و قبل از نهار به لاغری شما بسیار کمک می کند. دو فنجان در روز مصرف این قهوه توصیه شده است و بیشتر از این به مصرف آن اصرار نورزید. ورزش کردن در کنار مصرف این محصول چربی سوزی بدن را افزایش می دهد.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

خرید قهوه سبز

ویژگی بسته های قهوه سبز سهله

با خرید قهوه سبز اصل وزن هر بسته قهوه سبز سهله ۳۰۰ گرم است. برای اینکه این محصول اثرگذاری خود را داشته باشد روزانه ۲ بار آن را مصرف کنید. بعد از آماده کردن این محصول برای نوشیدن آن را با کشمش سبز بنوشید و قند و شکر را حذف کنید. برای تهیه این قهوه عمل تخمیر در آن رخ نمی دهد و اثرگذاری قوی آن هم مدیون این امر است. انجام نشدن عمل تخمیر موجب حفظ اثرگذاری آن خواهد شد. تفاوت این قهوه با قهوه های سبز دیگر که در بازار موجود است انجام نشدن عمل تخمیر می باشد. عطر دل انگیز قهوه سبز سهله آن را برای نوشیدن مناسب کرده است.

تصویر ۷

میزان کاهش وزن با مصرف قهوه سبز سهله

با توجه به تحقیقی که در سال ۲۰۱۲ بر روی قهوه سبز جهت لاغری صورت گرفت مشخص شد که مصرف آن در مدت زمان سه ماه موجب لاغری به میزان ۸ کیلو خواهد شد. این کاهش وزن بر قسمت هایی خواهد بود که چربی در آنها تجمع یافته است مثل شکم و یا پهلوها و بر روی صورت شخص اثر منفی نمی گذارد.

تصویر ۸

قیمت قهوه سبز سهله اصل

قیمت قهوه سبز اصل در مقایسه با برندهای دیگر مناسب تر است و مقرون به صرفه می باشد. بسیاری از افراد هزینه های گزافی برای جراحی و یا محصولات دیگر جهت لاغری می پردازند که با عوارض نیز همراه است. در کنار مصرف قهوه سبز سهله می توانید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید و ورزش کنید تا نتیجه بهتری در کمترین زمان دریافت کنید. سفارش اینترنتی این محصول باعث می شود در هر کجای ایران که اقامت دارید بتوانید به راحتی آن را درب منزل تحویل بگیرید. با خرید این محصول یک عدد چای گل محمدی + سنا هدیه خواهید گرفت.

تصویر ۹