خواص مفید قهوه سبز سهله برای لاغری

خواص مفید قهوه سبز سهله برای لاغری

 

با توجه به تحقیقاتی که به تازگی صورت پذیرفته نشون دهنده این موضوع بوده که قهوه سبز برای لاغری خوبه چراکه اکسیدان های موجود در قهوه سبز سهله باعث تنظیم گلوکز خون میشن و وقتی گلوکز خون به خوبی تنظیم بشه از فرآیند ازدیاد سلول‌های جدید چربی در خون جلوگیری می کنه.محققان با پژوهشی که بر روی قهوه سبز انجام دادن به این نتیجه رسیدن که عصاره دانه قهوه سبز برای لاغری خوبه چرا که باعث پایین آوردن چربی بدن می شه که این هم با گذشت زمان باعث کاهش وزن و لاغری میشه البته قهوه سبز لاغری سهله هم برای لاغری خوبه چرا که میزان کافئین موجود در قهوه سبز باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشه و کالری های به دست آومده رو به خوبی میسوزونه برای همینه که قهوه سبز برای لاغری خوبه .

(تصویر۱)

بهترین زمان برای تاثیرگذاری قهوه سبز سهله

محققان بر این باورند که مصرف قهوه سبز پیش از مصرف صبحانه بهترین زمان مصرف برای اون میتونه باشه مصرف قهوه سبز پیش از صبحانه برای لاغری خوب تر و مفیدتر هم میتونه باشه. چرا که در همون ابتدای صبح متابولیسم بدن را برای جذب کالری های زیاد بهبود می بخشه.

(تصویر۲)

چای سبز یا قهوه سبز سهله

امروزه بیشتر افراد سعی می کنن کنار رژیم های غذایی از مکمل های غذایی نیز استفاده کنن و همواره یکی از بهترین مکمل های غذایی دمنوشهای گرم میتونن باشن جالبه که بدونید دمنوش چای و چای سبز در لیست بیشترین استفاده قرار داره به صورت طبیعی و بر اثر فرهنگ قدیمی ایران زمین چای رو همیشه آماده در منزل دارن و چای سبز را نیز میتونین به صورت بسته های کیسه ای مورد استفاده قرار بدین. اما سوال اینجاست که برای لاغری چای بهتره یا چای سبز و یا قهوه سبز ؟

(تصویر۴)

قهوه سبز برای لاغری خوبه

پژوهشگران بر این باورن که قهوه سبز لاغری سهله بهتر از چای و چای سبز میتونه باشه و قهوه سبز برای لاغری خوبه البته یادمون نره که چای سبز و چای نیز از جمله دمنوش های مفید برای لاغری میتونن باشن. به دلیل آنتی اکسیدانی موجود در قهوه سبز این آنتی اکسیدانها باعث میشن قلب و سیستم عروق بهتر عمل کنن همچنین این خواص که در مورد ساختار قهوه سبز باهاتون صحبت کردیم قند خون را در شرایط سالم نگه می‌دارن و فشار خون را نیز کنترل می‌کنن همراه این موارد گفته شده برای سلامت بدن و حفظ اندام مناسب و حتی در جهت کاهش وزن ولاغری میتونن خیلی خوب باشن پس توصیه ما به شما اینه که در برنامه لاغریتون به جای رژیم های بدی که شما را برای رسیدن به لاغری کوتاه مدت فریب میدن از قهوه سبز که برای لاغری خوبه , بیشترین استفاده رو بکنید ولی تو مصرف و مقدارش به هیچ عنوان زیاده روی نکنین تا بدن و سیستم بدنیتون دچار مشکلات نشن.

(تصویر۳)

نکته مهم که باید اینجا به اون توجه بشه اینه که همه اون ویژگی های مناسبی که تا الان براتون گفته شده در جهت بهبود سیستم عملکرد بدن در قهوه سبز میتونه باشه و نه در قهوه های بو داده شده و قهوه سبز برای لاغری خوبه اما نکته مهم در این قسمت این هست که به هیچ عنوان نباید قهوه سبز را به مدت فراوانی در انبارها نگه داشت چرا که نگهداری طولانی مدت باعث میشه که قهوه های سبزخواص و ویژگی هاشونو از دست بدن .

نتیجه گیری مهم

  • آنتی اکسیدان های قهوه سهله باعث تنظیم گلوکز خون می شن
  • بهترین زمان مصرف قهوه سبز چند دقیقه قبل از صبحانه میتونه باشه
  • قهوه سبز اثرات بهتری نسبت به چای و چای سبز داره
  • قهوه سبز نباید به مدت زیادی در انبارها قرار داده و نگهداری بشه تا خواصش از بین نره

چای سبز سهله,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ای سبز ,دمنوش قهوه سبز ,,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *