دمنوش قهوه سبز سهله با قیمت مناسب

معرفی دمنوش قهوه سبز سهله و خواص آن

دمنوش قهوه سبز سهله از جمله نوشیدنی هایی است که امروزه به عنوان یک نوشیدنی چربی سوز شهرت دارد. شرکت سهله، یک شرکت فعال در زمینه محصولات گیاهی است که با عرضه دمنوش و قهوه سبز طبیعی در میان مصرف کنندگان شناخته شده است.این شرکت توانسته است با تهیه دمنوش قهوه سبز سهله و دمنوش لاغری سهله، گام مهمی در زمینه سلامت اجتماعی بردارد. در ادامه این مقاله با محصولات این شرکت بیشتر آشنا خواهید شد.

دمنوش قهوه سبز سهله

دمنوش سهله یک نوشیدنی مفید و خوش طعم، ساخته شده از قهوه طبیعی است که به صورت تی بگ و پاکتی در بسته های ۳۰۰ گرمی عرضه میشود. در هر جعبه دمنوش قهوه سبز و دمنوش قهوه سهله، علاوه بر قهوه سبز سهله، یک پاکت چای گل محمدی به همراه راهنمای استفاده قرار داده شده است.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

ویژگی های کلی دمنوش قهوه سبز سهله

از مهمترین ویژگیهای قهوه سبز سهله، صد در صد گیاهی بودن آن است. دمنوش قهوه سبز سهله خوش عطر و طبیعی بوده و از قهوه ترکیبی فراوری شده تهیه شده است. میتوان این محصول را سالم ترین محصول لاغری موجود در بازار دانست که از ترکیب قهوه سبز، چای اولونگ و چای سبز تهیه شده است. علاوه بر تاثیرگذاری بر شادابی پوست، ملین و ضد یبوست نیز هست.

دمنوش قهوه سهله

قهوه سبز چیست؟

لازم است بدانید دمنوش سهله از قهوه سبز طبیعی درست شده است. قهوه سبز در حقیقت قهوه طبیعی است. قهوه ای که در بازار استفاده میشود و ما آن را مصرف میکنیم دانه های قهوه تفت داده شده و آسیاب کرده هستند اما قهوه سبز قهوه خامی است که آسیاب شده و طعم و عطر دل پذیری دارد. بسیاری از افرادی که نیازی به کاهش وزن ندارند نیز جذب این محصول شده و از آن استفاده میکنند.

تصویر شماره ۳

 اثرات متابولیسمی دمنوش قهوه سهله

همانطور که گفتم، قهوه سبز موجود در دمنوش سهله، دانه های قهوه معمولی است که به هیچ وجه تفت داده نشده است. تفت داده شدن موجب از بین رفتن کلروژنیک اسید موجود در آن میشود؛ بنابراین قهوه سبز نسبت به قهوه معمولی کلروژنیک اسید بیشتری دارد. جالب است بدانید که تحقیقات اثبات کرده که وجود کلروژنیک اسید در کارکرد و متابولیسم بدن تاثیرات عمده ای دارد. از جمله اینکه کلروژنیک اسید موجود در دمنوش لاغری سهله سهله آنزیم گلوکز و فسفات را مهار میکند و از آزاد شدن گلوکز موجود در کبد به داخل خون جلوگیری میکند. عملکرد دیگر این اسید، افزایش سوخت و ساز چربی در بدن است. به این ترتیب افرادی که دمنوش قهوه سبز سهله را در برنامه غذایی و ورزشی خود مصرف میکنند،  از اثرات مثبت وجود این مواد در رژیم غذایی خود بهره میبرند و ذخیره چربی آنها زودتر رو به کاهش میگذارد. قند خونشان به مرور زمان تعادل می یابد و امکان ذخیره سازی چربی در بدن آنها کاهش پیدا میکند.

تصویر شماره ۴

بررسی های علمی در خصوص دمنوش قهوه سهله

درباره خواص قهوه سبز تحقیقات بسیاری صورت گرفته است. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۲ دکتر اوز و تعدادی از همکاران او با آزمایش مستمر دریافتند که مصرف منظم قهوه سبز به مدت دوازده هفته، در کاهش وزن مصرف کننده موثر است و میتواند بین شش تا هشت کیلو گرم کاهش وزن به همراه داشته باشد. این در حالی است که افراد تحت آزمایش، برای کاهش وزن خود از هیچ قرص و دارو و ماده لاغری مشابهی استفاده نکرده بودند. همچنین شرکت کنندگان در این آزمایش پس از این دوره از نظر سلامتی ارگانهای بدنی نیز مورد بررسی قرار گرفتند و مشخص شد که در همه آنها فشار خون کاهش یافته و میزان چربی های موجود در خون نیز به حد قابل قبولی کنترل شده است که این به معنی تأثیر مفید استفاده از قهوه سبز و دمنوش قهوه سبز سهله در سلامت قلبی و عروقی مصرف کنندگان می باشد. همچنین آنتی اکسیدان موجود در دمنوش قهوه سبز سهله، باعث شادابی پوست و مانع از چروک، افتادگی و پیری زودرس میشود.

تصویر شماره ۵

موارد منع استفاده از دمنوش قهوه سبز سهله

این سوالی است که افراد بسیاری میپرسند. آیا استفاده از دمنوش قهوه سبز سهله یا هر نوع دمنوش قهوه سبز دیگر اثرات جانبی دارد؟ آیا ممکن است که مصرف این نوشیدنی برای فرد یا افرادی اثرات جانبی داشته باشد یا مضر باشد؟

پاسخ این است که تا به حال هیچ گونه اثرات جانبی از طرف مصرف کنندگان دمنوش قهوه سهله اعلام نشده است؛ اما وجود کافئین موجود در این قهوه میتواند برای برخی از افراد که نسبت به کافیین حساسیت دارند، مشکل ساز باشد. همچنین خانمهای باردار و زنان شیرده نباید در طول دوران بارداری و شیردهی از قهوه سبز استفاده نمایند و باید در این دوران از مصرف دمنوش قهوه سبز سهله بپرهیزند.

نکته دیگر اینکه مصرف دمنوش لاغری سهله سهله موجب افزایش میزان کلسیم در ادرار و دفع کلسیم میگردد. پس استفاده از این محصول برای افرادی که دچار پوکی استخوان یا بیماری های مشابه هستند توصیه نمیشود و در صورت تمایل پس از مشورت با پزشک معالج خود و در کنار قرص های کلسیم میتوانید از این محصول استفاده نمائید.

تصویر شماره ۶

آشنایی با ترکیبات دمنوش لاغری سهله

همانطور که گفتیم دمنوش قهوه سبز سهله علاوه بر قهوه سبز از چای اولونگ و چای ترش تشکیل شده است. این امر در جهت افزایش خواص این نوشیدنی و بهتر کردن طعم آن میباشد. حال باید درباره خواص این دو نوع چای گیاهی اندکی صحبت کنیم.

چای و خواص آن

چای را میتوان پر طرفدارترین نوشیدنی در کشور ما و کشورهای آسیایی دانست؛ اما مصرف زیاد چای توصیه نمیشود. امروزه تحقیقات اثبات کرده که مصرف چای سبز برای سلامتی بدن بسیار مفید است.

چایی که ما مینوشیم در حقیقت برگهای خشک شده گیاه کاملیا سیننسیس است که بسته به روش فراوری، به سه نوع چای سبز، چای اولونگ و چای سیاه تقسیم میشود. انواع مختلف  چای خواص متفاوتی دارند.چای سبز از حدود چهارهزارسال قبل در کشور چین استفاده میشده. از جمله خواص چای سبز میتوان به درمان بیماریهای گوارشی، سردرد و افسردگی و از بین بردن خونریزی اشاره کرد. امروزه این نوشیدنی و خواص آن در تمام دنیا شناخته شده است و چای سبز جای خود را در بازار جهانی باز کرده است.

جالب این است که چای سیاه و چای سبز هر دو برگهای یک گیاه هستند و تنها نحوه فراوری آنها با هم متفاوت است.

تصویر شماره ۷

چای اولونگ موجود در دمنوش قهوه سبز سهله

چای اولونگ یکی از انواع خوش طعم چای است که چینی ها به شدت به آن علاقه دارند. تفاوت چای اولونگ با چای سبز در مراحل تولید آن است.جالب است بدانید که در زمان برداشت برگ چای زمانی است که برگ چای به رنگ سبز است. سپس برگ را حرارت میدهند تا خشک شود. در بار اول خشک کردن چای، برگهای چای پیچ میخورند چای ایجاد شده در این مرحله همان چای سبز است. اگر بخواهندچای اولونگ درست کنند، در یک محیط کنترل شده یک بار دیگر چای را حرارت میدهند. در این مرحله اکسیداسیون رخ میدهد اما برگهای چای نمیشکنند و پیچ نمیخورند. در حقیقت تفاوت چای اولونگ با چای سبز در یک مرحله خشک کردن بیشتر است. قدمت این چای بیشتر از ۴۰۰ سال نیست و در میان مردم کشور چین محبوبیت بسیاری دارد. دلیل نامگذاری چای اولونگ نیز همین محبوبیت میباشد. در دمنوش قهوه سبز سهله از این چای خوش طعم استفاده میشود.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۲۵۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۸۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۶۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

دمنوش لاغری سهله

 آماده‌سازی چای اولانگ  

اگر بخواهید چای اولونگ را به تنهایی استفاده کنید باید حدود یک و نیم قاشق چای خوری از چای خشک را در یک فنجان آب جوش بریزید و اجازه دهید سه تا پنج دقیقه دم بکشد.

فواید چای اولونگ

چای اولونگ که یکی از مواد اصلی دمنوش قهوه سبز سهله می باشد، حاوی کلسیم، مس، منیزیم، پتاسیم، اسید فولیک، ویتامین های A و ویتامین C و k و بیشتر ویتامینهای گروه B می باشد. ترکیبات پلی فنلی موجود در این چای خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و این مسئله نقش چای اولونگ را در پیشگیری از سرطان بیشتر میکند. تحقیقات ثابت کرده اند کسانی که به طور مرتب از چای اولونگ استفاده میکنند کمتر دچار بیماری های سرطان پوست و سرطان معده میشوند.

تصویر شماره ۹

چای اولونگ چه تاثیری در کاهش وزن دارد؟

چای اولونگ به دو روش در کاهش وزن موثر است.

  1. محدود کردن جذب چربی ها و کربوهیدراتها در بدن که منجر به کاهش وزن میشود.
  2. افزایش سوخت انرژی و بالا بردن مصرف انرژی که سبب کم شدن وزن میشود و از آن در این چای بسیار دیده میشود و مصرف آن موجب افزایش مصرف انرژی و چربی سوزی در بدن میشود.

چینی ها معتقدند که این چای به تعادل وزن کمک میکند. تحقیقات محققان این کشور اثبات کرده که مصرف مداوم چای اولونگ در زنان به مدت شش هفته، موجب بالا رفتن سوخت چربی میشود.

استفاده از این چای خوش طعم و مفید در دمنوش قهوه سبز سهله طعم بهتری به آن بخشیده و موجب افزایش خواص این محصول شده است.

میزان مصرف دمنوش قهوه سبز سهله 

در مصرف هر چیز مفیدی باید میزان مصرف رعایت شود. زیاده روی در خوردن هیچ چیز خوب نیست. به طور کلی دمنوش قهوه سبز سهله به میزان دو یا سه فنجان در روز و هر بار نیم ساعت قبل از غذا باید استفاده شود. میتوانید یک لیوان آب جوش فراهم کنید و یک قاشق پودر قهوه در آن بریزید و بگذارید چند دقیقه ای دم بکشد. برای خوردن دمنوش قهوه سبز سهله بهتر است که از قند و شکر استفاده نکنید. ما خوردن کشمش را توصیه میکنیم.

برای خرید محصول چه کنیم؟

اگر میخواهید از این نوشیدنی مفید و خوشمزه میل کنید کافی است که به فروشگاههای معتبر محل زندگی خود مراجعه کنید. همچنین میتوانید از طریق سایت تولید کننده نیز اقدام به خرید دمنوش سهله کنید. در این صورت سفارش شما با پست به درب منزلتان ارسال میشود و شما پس از تحویل کالا هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. همچنین میتوانید این دمنوش مفید و خوشمزه را به صورت تلفنی نیز سفارش دهید و از خوردن آن لذت ببرید.