راز لاغری با استفاده از قهوه سبز سهله

راز لاغری با استفاده از قهوه سبز سهله و قرص ان

مصرف ۸۰- ۲۰۰ میلی‌گرم از عصاره قهوه سبز که در این قرص‌ها وجود دارد؛ در طی ۱۲ هفته، آن هم در صورت رعایت رژیم غذایی و فعالیت بدنی وزن افراد کاهش می‌یابد.همان طور که گفته شد قهوه سبز خالص دارای مواد چربی سوز فوق‌العاده نمی‌باشد و شرکت‌های تولیدکننده این مکمل‌ها با افزودن کافئین به آن‌ها، چربی‌سوزی آن‌ها را تضمین می‌کنند و ادعا می‌کنند

بسیاری از محصولاتی که به عنوان مکمل قهوه سبز سهله خالص و به صورت قرص به فروش می‌رسند، از مواد دیگری تشکیل یافته‌اند و علاوه بر عصاره قهوه سبز، از افزودنی‌ها و پرکننده‌ها تشکیل یافته‌اند که هر یک از آن‌ها اثرات جانبی فراوانی را به همراه خواهند داشت.

مقداری کافئین هم به منظور افزایش اثربخشی به آن افزوده‌اند.

تصویر۱

 

پس اگر به دنبال لاغری با یک گیاه کم خطر و طبیعی می‌باشید نمی‌توانید به این مکمل‌ها اعتماد کنید.بله چربیسوزی و رسیدن به اندامی زیبا کار بسیار راحتی نیست و زحمت های زیادی دارد و با خوردن چند قرص و رعایت نکردن رژیم غذایی انسان به بدنی زیبا و جذاب دست پیدا نمیکند.

در کل این قرص ها ضرر های بیشتری نسبت به فواید انها دارند و ما پیشنهاد میکنیم که از ورزش و تغذیه سالم به اندام دلخواه خود برسید.

تصویر۲

 

قهوه سبز برند سهله جهت لاغری

این ماده همچنین به تحریک جزئی متابولیسم بدن نیز کمک می کند؛ یعنی اینکه به بدن کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزاند البته این میزان چندان بالا نیست. این نوع قهوه باعث افزایش ضربان قلب می شود و به طور جزئی فشار خون را افزایش می دهد. امروزه کارخانجات داروسازی اسوتول (نام تجاری اسیدکلروژنیک) را که یک عصاره ی بدون کافئین سبز است در ترکیب مکمل های لاغری گنجانده اند.

البته حساسیت افراد در مقابل این ماده متفاوت است و سرعت دفع آن از بدن نیز در افراد مختلف با سرعت متفاوت انجام می شود. در قهوه معمولی بیشتر از قهوه سبز است اما این کم بودن کاففین باعث دفع چربی کمتری نسبت به قهوه معمولی میشود. نتایج پژوهش های اخیر نیز نشان می دهد که اسید کلروژنیک تأثیری کمابیش مشابه دارد. همانطور که قبلا گفته بودیم کافیین موجود در قهوه باعث سوزاندن چربی ها و جلوگیری از انباشته شدن انها میشود.

کاففین زیادی که در قهوه معمولی وجود دارد در اثر مصرف زیاد باعث بعضی بیماری ها عصبی کلیوی و… میشود اما در قهوه سبز اینطور نیست زیرا ۲۰ درصد کافیین موجود در قهوه سبز سهله کمتر است. از مدت ها پیش مشخص شده است که مصرف کافئین باعث سوزاندن چربی های ذخیره شده می شود؛ البته به شرطی که کمی بعد از مصرف آن تحرک بدنی مناسب داشته باشید.

طرز تهیه قهوه سبز

اگر کمی عسل به این قهوه اضافه نمایید طعم بهتری خواهید داشت. معمولا قهوه سبز تلخ تر از قهوه معمولی است.

بعد از اینکه قهوه سبز را در آب سرد ریختید آنرا در قهوه جوش بریزید تا بمدت ۱۵ دقیقه بجوشد. بعد از آن قهوه جوشیده باید بمدت یک ساعت بماند تا خنک شود. هرچه این نوع قهوه بیشتر بماند خوش طعم تر خواهد بود. حالا می توانید قهوه را صاف کرده و مصرف نمایید.

ابتدا باید توجه داشته باشید که بدلیل اینکه قهوه معمولی تفت داده می شود شکننده تر از قهوه سبز سهله است و این امر آسیاب کردن قهوه سبز را کمی مشکل می کند. قهوه سبز برای زنان باردار خیلی خطرناک است و اصلا به انها توصیه نمیشود و همچنین کسانی که پوکی استخوان دارند از قهوه سبز استفاده نکنند.

تمام گزینه‌‌های دیگر در کنار این دو عامل اصلی, به عنوان یک تاثیر جانبی و کمکی ایفای نقش می‌کنند که تاثیر واقعی آ‌ن‌ها زمانی آشکار می‌شود که شما اصول کاهش وزن و پیگیری رژیمی را دنبال کرده باشید.

کلام آخر اینکه, در عالم واقعیت, هیچ نسخه سحرآمیزی به جز کاهش دریافت کالری و افزایش مصرف آن از طریق افزایش فعالیت و تحرک وجود ندارد.

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز , قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *