رایحه های عطر بلک افغان

بررسی ادکلن بلک افغان و قیمت آن

 

اگر به دنبال رایحه ای خوب هستید که با لباس رسمی خود ست کنید، از ادکلن بلک افغان استفاده کنید. ادکلن بلک افغان گرم، مناسب برای افرادی با طبع گرم است. پس اگر قصد دارید منحصر به فرد بودن را تجربه کنید، در این مقاله که راجع به ادکلن بلک افغان است، با ما همراه باشید.

اطلاعاتی در مورد عطر:

در ابتدا به نام سازنده این ادکلن گرم، می پردازیم. آقای الساندرو گوالتیری، که صاحب برند بزرگ ناساماتو است، در سال ۲۰۰۹، به ساختن ادکلن بلک افغان گرم، پرداخت. یکی از موارد شایان توجه این است که نام اصلی عطر بلک افغان زنانه و مردانه، بلک افگانو می باشد که به غلط، در کشورمان، رایج شده است.

غلظت این عطر، د پرفیوم است که دارای رایحه ای گرم و تلخ است. پس مناسب برای تمام افرادی است که طبع گرم دارند. حجم تولید شده از این عطر در ابتدا سی میلی لیتر بوده است و نوع مینیاتوری آن در حجم چهار میلی لیتر تولید شده است. لازم به ذکر است که نوع سفارشی آن، به عنوان دو هزار میلی لیتر، نیز تولید می شود.

توجه داشته باشید که شرکت سازنده، برای این محصول، هیچ نوع تستری در نظر نگرفته و مراقب باشید از گرفتن هرگونه عطری با عنوان تستر بلک افغان اورجینال، امتناع کنید. زیرا امروزه انواعی از عطرهای تقلبی با عنوان تستر بلک افغان وارد بازار شده که با کمی تحقیق در این حوزه، می توانید انواع آن را پیدا کنید.

“تصویر شماره ۱”

رایحه های عطر بلک افغان:

این عطر از پایه گیاه حشیش به وجود آمده و از رایحه های ترکیبی بهره می برد که پس از استفاده از این عطر در ابتدا نوعی رایحه سبز را حس می کنید و در مراحل بعدی، رایحه رزین (نوعی صمغ) را استشمام می کنید و در مرحله بعدی، بوی نت های چوبی، قهوه و تنباکو، و در آخرین مرحله، با بوی چوب آگار (عود) رو به رو می شوید.

طبق تحقیقات انجام گرفته در حوزه رده سنی طرفدار این عطر، بیشترین طرفداران رایحه اکستریت د پرفیوم بلک افغان، نتیجه بدست آمده بیانگر این است که رده سنی جهانی بالای بیست و هشت سال در مردان، طرفدار این عطر هستند. البته این آمار در کشور های مختلف، متفاوت است و در برخی از کشورها، این آمار به سنین نوجوانی هم می رسد.

پیشنهاد ویزه ما برای استفاده از عطر در فصل زمستان، عطر بلک افغان است. زیرا این عطر، از گروه بویایی چوبی است و ردی خوشبو از شما به جا می گذارد که بسیار خوشایند است.

قیمت عطر بلک افغان اصل، به نسبت حجم آن به میلی لیتر تعیین می شود. عطر بلک افغان قیمت بسیار مناسبی دارد که دست شما را برای خرید آن باز می گذارد. این عطر گرم برای همه سنین و بانوان و آقایان موجود است که می توانید برای خرید یا سفارش این محصول، به سایت ما به نشانی اعلام شده مراجعه نموده یا از طریق فروشگاه های معتبر ما اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که اگر به دنبال رایحه خنک هستید، به هیچ عنوان این عطر را امتحان نکنید. نکته ی بسیار مهم این است که این عطر، برخلاف تصور عامه، به علت گرم بودن، باعث سردرد نمی شود و شما می توانید با استفاده از تلخی این عطر، ردی از حس خوب را در خاطراتتان ثبت کنید. توجه داشته باشید که نمونه تقلبی ادکلن بلک افغان فاقد درپوش است و روی جعبه آن بارکد نیز درج شده که اگر این بارکد را سرچ کنید، نام بلک افغان را به شما نشان خواهد داد در صورتی که این بارکد ها از روی عطرهای اصلی کپی شده است و روی جعبه بلک افغان تقلبی درج شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *