طرز تهیه قهوه سبز سهله چگونه است ؟

طرز تهیه قهوه سبز سهله چگونه است ؟

اگر کمی عسل به این قهوه اضافه نمایید طعم بهتری خواهید داشت. معمولا قهوه سبز تلخ تر از قهوه معمولی است.

بعد از اینکه قهوه سبز لاغری سهله را در آب سرد ریختید آنرا در قهوه جوش بریزید تا بمدت ۱۵ دقیقه بجوشد. بعد از آن قهوه جوشیده باید بمدت یک ساعت بماند تا خنک شود. هرچه این نوع قهوه بیشتر بماند خوش طعم تر خواهد بود. حالا می توانید قهوه را صاف کرده و مصرف نمایید.

ضمنا قهوه سبز برای زنان باردار و همچنین افراد مبتلا به پوکی استخوان توصیه نمی شود.

ابتدا باید توجه داشته باشید که بدلیل اینکه قهوه معمولی تفت داده می شود شکننده تر از قهوه سبز است و این امر آسیاب کردن قهوه سبز را کمی مشکل می کند.

تصویر۱

قهوه سبز سهله جهت لاغری

این نوع قهوه باعث افزایش ضربان قلب می شود و به طور جزئی فشار خون را افزایش می دهد.

این ماده همچنین به تحریک جزئی متابولیسم بدن نیز کمک می کند؛ یعنی اینکه به بدن کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزاند البته این میزان چندان بالا نیست.

از مدت ها پیش مشخص شده است که مصرف کافئین باعث سوزاندن چربی های ذخیره شده می شود؛ البته به شرطی که کمی بعد از مصرف آن تحرک بدنی مناسب داشته باشید.

امروزه کارخانجات داروسازی اسوتول (نام تجاری اسیدکلروژنیک) را که یک عصاره ی بدون کافئین سبز است در ترکیب مکمل های لاغری گنجانده اند.

نتایج پژوهش های اخیر نیز نشان می دهد که اسید کلروژنیک تأثیری کمابیش مشابه دارد.

البته حساسیت افراد در مقابل این ماده متفاوت است و سرعت دفع آن از بدن نیز در افراد مختلف با سرعت متفاوت انجام می شود.

همانطور که قبلا گفته بودیم کافیین موجود در قهوه باعث سوزاندن چربی ها و جلوگیری از انباشته شدن انها میشود.کاففین زیادی که در قهوه معمولی وجود دارد در اثر مصرف زیاد باعث بعضی بیماری ها عصبی کلیوی و… میشود اما در قهوه سبز اینطور نیست زیرا ۲۰ درصد کافیین موجود در قهوه معمولی بیشتر از قهوه سبز است اما این کم بودن کاففین باعث دفع چربی کمتری نسبت به قهوه معمولی میشود.

تصویر۲

راز لاغری با استفاده از قهوه سبز سهله

همان طور که گفته شد قهوه سبز خالص دارای مواد چربی سوز فوق‌العاده نمی‌باشد و شرکت‌های تولیدکننده این مکمل‌ها با افزودن کافئین به آن‌ها، چربی‌سوزی آن‌ها را تضمین می‌کنند و ادعا می‌کنند که مصرف ۸۰- ۲۰۰ میلی‌گرم از عصاره قهوه سبز که در این قرص‌ها وجود دارد؛ در طی ۱۲ هفته، آن هم در صورت رعایت رژیم غذایی و فعالیت بدنی وزن افراد کاهش می‌یابد.

بسیاری از محصولاتی که به عنوان مکمل قهوه سبز خالص و به صورت قرص به فروش می‌رسند، از مواد دیگری تشکیل یافته‌اند و علاوه بر عصاره قهوه سبز سهله ، از افزودنی‌ها و پرکننده‌ها تشکیل یافته‌اند که هر یک از آن‌ها اثرات جانبی فراوانی را به همراه خواهند داشت و نیز مقداری کافئین هم به منظور افزایش اثربخشی به آن افزوده‌اند. پس اگر به دنبال لاغری با یک گیاه کم خطر و طبیعی می‌باشید نمی‌توانید به این مکمل‌ها اعتماد کنید.بله چربیسوزی و رسیدن به اندامی زیبا کار بسیار راحتی نیست و زحمت های زیادی دارد و با خوردن چند قرص و رعایت نکردن رژیم غذایی انسان به بدنی زیبا و جذاب دست پیدا نمیکند.در کل این قرص ها ضرر های بیشتری نسبت به فواید انها دارند و ما پیشنهاد میکنیم که از ورزش و تغذیه سالم به اندام دلخواه خود برسید.

کلام آخر اینکه, در عالم واقعیت, هیچ نسخه سحرآمیزی به جز کاهش دریافت کالری و افزایش مصرف آن از طریق افزایش فعالیت و تحرک وجود ندارد. تمام گزینه‌‌های دیگر در کنار این دو عامل اصلی, به عنوان یک تاثیر جانبی و کمکی ایفای نقش می‌کنند که تاثیر واقعی آ‌ن‌ها زمانی آشکار می‌شود که شما اصول کاهش وزن و پیگیری رژیمی را دنبال کرده باشید.

چای لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سبز خرید ,دمنوش قهوه سهله ,خرید قهوه سبز ,green coffee خرید ,طریقه مصرف قهوه سبز سهله ,قهوه سبز گرین کافی ,دمنوش قهوه سبز سهله ,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *