طریقه استفاده از قهوه سبزسهله برای کاهش وزن

طریقه استفاده از قهوه سبزسهله برای کاهش وزن

برای لاغر شدن روش های بسیاری در فضاهای مجازی دست به دست می شود و اغلب با زیاده روی در رابطه با میزان تاثیرگذاری و همچنین مقدار مصرف آن مواد یا رژیم لاغرکننده صحبت می شود . این طرز فکر که هرچه بیشتر استفاده کنیم تاثیر بیشتری در لاغری خواهد داشت یک عقیده غیر اصولی و نادرست می باشد. در رابطه با قهوه سبز سهله برای لاغری و همچنین نحوه استفاده از قهوه سبز کمتر در فضاهای مجازی مطالب مفید و سودمند وجود دارد
(تصویر۱)
طرز استفاده قهوه سبز و تاثیر آن در میزان لاغری

طبق گفته اکثر پزشکان این ماده سبز رنگ برای لاغری می تواند سودمند واقع گردد ولی افرادی که قصد کم کردن وزنشان را دارند باید به میزان و روش استفاده از قهوه سبز آشنایی و اگاهی کافی را داشته باشند تا بتواند این ماده و طرز مصرف آن در لاغری آنها به طور موثری تاثیر گذار باشد . قهوه سبز که اغلب برای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد باید طبق زمان مشخص و اصولی مصرف شود تا تاثیر گذار باشد در ادامه با ما همراه باشید تا با روش استفاده از قهوه سبز بیشتر آشنا شویم.
(تصویر۲)

روش استفاده از قهوه سبز لاغری سهله با میزان کافئین

طرز استفاده قهوه سبز می تواند به مقدار کافئین موجود در نوع قهوه خریداری شده نیز بستگی داشته باشد .این به این معنی است که شاید در برخی موارد نوشیدن ۳ فنجان در روز تاکید شده باشد و یا نوشیدن ۲ فنجان نیز کافی باشد ولی اگر مقدار کافئین در ۲ فنجان به قدری نباشد که برای لاغری مفید واقع شود پس می توان یک فنجان مصرف قهوه را به دستور لاغری خود در روز اضافه کنید و یا اگر مقدار کافئین موجود در ۳ فنجان قهوه بیش از اندازه باشد مقدار ان را به ۲ فنجان می توان تقلیل داد تا اثر بدی روی سیستم بدن نگذارد.
(تصویر۳)

اما طریقه استفاده از قهوه سبز به صورت زیر می باشد :
ابتدا مقداری از آب را در ظرفی ریخته و روی وسیله حرارتی قرار داده تا به دمای جوش برسید زمانی که به دمای جوش رسید به به اندازه یک لیوان از آب جوش مورد نیاز است که در آن مقداری از پودر قهوه سبز آماده یعنی تقریبا به مقدار یک قاشق چایخوری ریخته و برای طعم دادن به آن می توانید از زعفران و همچنین عسل طبیعی نیز استفاده کنید. این قهوه برای لاغری نیز تاثیر گذار است حال قهوه آماده میل می باشد. البته فراموش نکنید روش استفاده از قهوه سبز بسته به زمان نیز می باشد یعنی در زمان های مشخص می توان از قهوه برای تاثیر گذاری بیشتر استفاده نمود . توصیه اغلب افراد این است که صبح و بعد از ظهر بهترین زمان برای استفاده از آن می باشد بنابراین پانزده دقیقه قبل از صبحانه و ۱۵ دقیقه قبل از ناهار را در برنامه غذایی خود خالی کرده و نوشیدن قهوه سبز را در آن جای دهید.
(تصویر۴)

نکات مهم در مصرف قهوه سبز سهله برای لاغری
• پس طبق گفته بالا از نحوه استفاده از قهوه سبز برای رسیدن به وزن ایده ال استفاده کنید و زمان بندی ان را تغییر ندهید
• فراموش نکنید که در میزان مصرف زیاده روی نکرده و بیش از ۳ فنجان درروز از قهوه سبز استفاده ننمایید چرا که بیش از این مقدار تاثیری در افزایش لاغری در بدن نخواهد داشت.
• روش استفاده از قهوه سبز برای لاغری می تواند همراه با جوشاندن قهوه در آب و یا استفاده از دستگاه قهوه ساز هم انجام گیرد ولی توصیه ما به شما روش استفاده از مصرف قهوه سبز که در بالا به آن اشاره شد می باشد چرا که خواص آن بیشتر حفظ شده و تاثیر بیشتری در لاغری خواهد داشت.
(تصویر۵)

چای لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سبز خرید ,دمنوش قهوه سهله ,خرید قهوه سبز ,green coffee خرید ,طریقه مصرف قهوه سبز سهله ,قهوه سبز گرین کافی ,دمنوش قهوه سبز سهله ,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *