طریقه و نحوه مصرف قهوه سبز سهله

توضیحاتی نحوه مصرف قهوه سبز سهله و امکان سفارش اینترنتی آن

 

در این مقاله قصد داریم راجع به گرین کافی و مزایای آن صحبت کنیم. افرادی که از اضافه وزن رنج میبرند یا اندام متناسبی ندارند میتوانند تا پایان ما را همراهی کنند.

خرید گرین کافی

بعد از آشنایی با نحوه مصرف قهوه سبز سهله میتوانید مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهید اما ناگفته نماند که میزان کاهش وزن و سرعت چربی سوزی بستگی به اسید کلروژنیکی دارد که به بدن میرسد، خاصیت آنتی اکسیدانی این اسید موجب خنثی شدن رادیکال های آزاد مضر موجود در بدن میشود. اگر جزو کسانی هستید که قصد لاغر شدن دارید حتما از گرین کافی در کنار برنامه رژیم غذایی خود بهره ببرید چراکه موجب عملکرد صحیح متابولیسم بدن میشود.

در کنار همه موارد ذکر شده خوب است بدانید که اسید کلروژنیک فقط در قهوه سبز یافت میشود و کسانی که قهوه سیاه مصرف میکنند قادر به استفاده از مزایای آن نخواهند بود، چون فرآیند حرارتی موجب نابودی آن میشود. افرادی که مبتلا به فشار خون هستند نیز میتوانند از گرین کافی جهت بهبود سلامتی خود و کنترل فشار خون شان بهره بگیرند.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

چه کسانی میتوانند از خواص گرین کافی بهره مند شوند؟

 1. افراد چاق
 2. افراد مبتلا به فشار خون بالا، با مصرف گرین کافی میتوانند سطح فشار خون شان را کاه دهند.
 3. افرادی که مشکلات قلبی و عروقی دارند.
 4. برای افزایش سطح آنتی اکسیدان در بدن

تصویر ۳

مختصری درباره فواید گرین کافی

 1. با نحوه مصرف قهوه سبز سهله به صورت صحیح میتوانید اشتهای خود را در حد بسیار خوبی کاهش دهید.
 2. به میزان زیادی موجب افزایش سرعت چربی سوزی در بدن میشود.
 3. در کنترل قند خون نقش مهمی ایفا میکند.
 4. انرژی را افزایش میدهد.
 5. دردهای موجود در نواحی مختلف بدن را آرام میکند.
 6. برای بیماران دیابتی بسیار مناسب است.

طریقه مصرف قهوه سبز سهله برای لاغری

حدود ۱۵ دقیقه قبل از نهار و صبحانه گرین کافی را داخل یک لیوان اب جوش ریخته و بگذارید تا حل شود، حدود ۵ دقیقه بعد نوشیدنی آماده میل کردن است. دقت داشته باشید که اگر طبق راهنما مصرف نکنید ممکن است روند چربی سوزی تان به خوبی پیش نرود، حتما ۱۵ دقیقه قبل از ناهار و صبحانه آن را آماده و میل نمایید. مصرف بیش از حد تجویز شده نه تنها موجب افزایش سرعت لاغری نخواهد شد بلکه در مواردی ممکن است مشکلاتی را نیز برای تان بوجود بیاورد.

در طول روز حداکثر سه مرتبه میتوانید از این نوشیدنی میل کنید. برای مشاهده بازدهی سعی کنید از دشتگاه قهوه ساز برای آماده کردن آن بهره نگیرید چراکه ممکن ست کمی سرعت لاغری تان را کاهش دهد.

تصویر ۵

گرین کافی و مزایای آن

در ادامه راجع به مزایای نحوه مصرف قهوه سبز سهله یا همان قهوه سبز صحبت خواهیم کرد، مزایای آن شامل:

 1. رفع انسدادها
 2. مانند مسکن عمل میکند و موجب کاهش درد مفصل ها میشود.
 3. نقش مهم آن در نابود کردن چربی های زائد موجود در بدن زبانزد است.
 4. از افزایش غلظت خلط جلوگیری میکند.
 5. کسانی که مبتلا به بیماری یبوست هستند میتوانند از این نوشیدنی جهت رفع مشکل شان بهره بگیرند.
 6. کاهش حرارت کبد را به دنبال دارد.
 7. میزان ادرار را افزایش میدهد و این مورد در بیمارانی که مشکلات کلیوی دارند بسیار مفید است.
 8. عفونت حلق و گلو را برطرف میکند.
 9. موجب تقویت معده میگردد.
 10. در بروز سردرد مانند مسکن عمل میکند.
 11. موجب کاهش عطش و تشنگی میشود.
 12. در پس افزایش انرژی، موجب کاهش خواب آلودگی فرد میگردد.
 13. در درمان اسهال بسیار موثر است.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

خرید اینترنتی گرین کافی

امکان خرید اینترنتی گرین کافی توسط مجموعه ما فراهم گردیده است و شما عزیزان میتوانید بدون صرف انرژی و هزینه اضافی اقدام به ثبت سفارش نمایید. امکان پرداخت درب منزل نیز وجود دارد و میتوانید پس از دریافت محصول مبلغ را به مامور اداره پست پرداخت نمایید. اگر در مراحل ثبت سفارش و پرداخت با مشکل خاصی روبرو شدید حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید، آنها پاسخگوی سوالات تان خواهد بود. ناگفته نماند که قیمت تعیین شده برای گرین کافی نیز بسیار مناسب است و در مقابل مزایای ان بسیار ناچیز است.

برای خرید green coffee میتوانید همین الان اقدام نموده و مراحل ثبت سفارش و پرداخت را طی کنید.

تحقیقات علمی انجام شده در خصوص طریقه مصرف قهوه سبز سهله

در راستای اثبات اثرات گرین کافی بر کاهش وزن تحقیقاتی صورت پذیرفت، در نتیجه این تحقیقات افرادی که قهوه سبز را طی ۱۲ هفته بطور مداوم مصرف کرده بودند ۸ کیلو از وزن خود را از دست دادند و بخش زیادی از چربی های انباشته شده در بدن شان از بین رفت. همچنین بعلت خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد از پیری زودرس جلوگیری میکند. این تحقیقات در جهت اثبات همه خواص قهوه سبز ادامه داشته و نتایج به دست آمده موفقیت آمیز بوده است.

لاغری با طریقه مصرف قهوه سبز سهله به صورت صحیح بدون رژیم و انجام ورزش های سنگین

 1. نشاسته موجود در غذاهای مختلف حاوی قند است که با مصرف این محصول میتوانید مانع از جذب آن در بدن تان شوید.
 2. مانع از دریافت میزان زیادی کالری بعد از صرف غذا میشود.
 3. از جذب گلوکز جلوگیری میکند و میزان چربی موجود در بدن را کاهش میدهد.
 4. سموم بدن را دفع میکند.
 5. با از بین بردن چربی ها عضلات تان را بیشتر نمایان میکند.

با مطالعه مزایای ذکر شده در بالا میتوانید پی ببرید که چطور بدون داشتن رژیم غذایی و ورزش نیز میتوانید با استفاده از این محصول لاغر شوید. البته اجام فعالیت های بدنی و رعایت یک سری پرهیزهای غذایی ممنوعیتی ندارد و در مواردی موجب بهبود روند لاغری تان خواهد شد، اما در صورت عدم داشتن وقت کافی برای ورزش نیز نگرانی به خود راه ندهید چراکه میتوانید مراحل کاهش وزن تان را بخوبی طی کنید.

عوارض احتمالی و پرهیزها

به خانم های باردار و شیرده توصیه میشود که در این دوران از قهوه سبز استفاده نکنند چراکه ممکن است نوزادتان را با مشکلاتی مواجه کند. هرگز بیش از مقدار مجاز مصرف نکنید چون آن زمان است که عوارض آن را مشاهده میکنید، بطور کل با مصرف به مقدار کافی هیچ عوارضی را شاهد نیستید. اگر از بیماری خاصی رنج میبرید قبل از مصرف گرین کافی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

هشدارهای لازم برای طریقه مصرف قهوه سبز سهله به صورت صحیح

 1. از استفاده همزمان با داروهای قلب و اعصاب پرهیز کنید.
 2. برای هر مشکلی باید میزان خاصی از آن مصرف شود بنابراین سعی کنید در این خصوص نیز با پزشک خود مشورت لازم را داشته باشید.

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید.

 

چای ترش مهرگیاه بهترین دمنوش گیاهی برای کنترل فشار خون

چای ترش دکتر بین با بسته بندی بسیار شکیل و قیمت مناسب

سفارش انواع دمنوش آنادانا در ۱۳ طعم مختلف با قیمت مناسب