عطر بلک افغان اصلی و اورجینال، دارای حجم ۳۰ میل و بطری شیشه ای است

خرید ادکن بلک افغان اصل و تستر های ۱۰۰ میل آن

 

عطر های تلخ و گرم، بهترین و محبوب ترین عطر ها برای آقایان می باشد. ولی خانم های زیادی هم وجود دارند که علاقه مند به عطر های تلخ هستند. ادکلن بلک افغان یک پیشنهاد ویژه و مناسب برای زوج هایی است که علاقه مند به رایحه تلخ، گرم و دودی می باشند. از این رو در این مقاله به بررسی بیشتر عطر بلک افغان اصل و تستر های آن پرداخته شده است.

ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل اورجینال

ادکلن بلک افغان یکی از بهترین و معروف ترین ادکلن های ۲ منظوره می باشد که از محبوبیت بسیار زیادی در سراسر دنیا برخوردار شده است. این ادکلن جذاب دارای رایحه های تلخ و دودی است که در دنیا افراد بسیار زیادی وجود دارند که به جای ادکلن های گرم شیرین، از ادکلن هایی با رایحه ای تلخ خوششان بیاید، از اینرو ادکلن بلک افغان یکی از مناسب ترین و بهترین ادکلن ها برای این افراد می باشد. ادکلن بلک افغان به دلیل کیفیت و قدرت ماندگاری بسیار طولانی خود، قیمت بالایی داشته و هر کسی توان خرید آن را نخواهد داشت. این سایت فروش اینترنتی با عرضه و فروش ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل اصل که تا حد زیادی شبیه عطر بلک افغان اورجینال است، انتخاب بسیار مناسب و با قیمت کمتری را پیش روی افرادی که توانایی مالی خرید عطر بلک افغان اصل را ندارند، گذاشته است.

عطر بلک افغان ۱۰۰ میل در واقع تستر عطر بلک افغان اصل می باشد که همان رایحه تلخ و دودی را به مصرف کنندگان هدیه خواهد داد. در تولید این تستر تا حد امکان سعی شده است که ویژگی های ادکلن اصلی در آن نهاده شود ولی از آنجایی که اگر این تستر ها با قیمت کم خود به طور کامل از کیفیت ادکلن اصلی برخوردار بودند، دیگر کسی عطر بلک افغان اصل را خریداری نمی کرد. از این رو تستر عطر بلک افغان ماندگاری و پخش کنندگی عطر بلک افغان اصلی را نخواهد داشت ولی حجم بیشتری را نسبت به عطر بلک افغان اصل دارد و به همین دلیل تا حدی جبران کننده ماندگاری کمتر آن می شود و تا مدت زمان زیادی می توان از آن استفاده کرد.

(تصویر۱)

خرید بلک افغان ۳۰ میل

عطر بلک افغان اصلی و اورجینال، دارای حجم ۳۰ میل و بطری شیشه ای است که مایع سیاه رنگ درون آن به خوبی نمایان می باشد. همان طور که گفته شد تستر این ادکلن هم به مقدار زیادی در بازار وجود دارد که ۱۰۰ میل حجم دارد ولی قدرت ماندگاری آن به پای ماندگاری عطر بلک افغان ۳۰ میل اصل نمی رسد.

نت های بالا و اولیه این ادکلن جذاب در برگیرنده گیاه شاهدانه و گیاه سبز می باشد که در لحظه اسپری کردن بر روی بدن و نبض خود آن را استشمام می کنید. بعد از گذشت مدتی رایحه های میانی توتون، صمغ، بیس های چوبی درخت کاج و قهوه کم کم جایگزین نت های بویایی و رایحه های اولیه می شود. در آخر هم نت های پایانی و پایه این ادکلن با رایحه های بخور و عود خوشبو خود را نمایان می کنند.

(تصویر۲)

در خرید عطر بلک افغان دقت کنید که نسخه های تقلبی را به جای اصل نخرید. یکی از بهترین راه ها برای تشخیص اصل بودن عطر بلک افغان این است که نسخه اصلی آن تنها در حجم ۳۰ میل موجود است. بنابراین هر حجم دیگری که از این ادکلن در بازار وجود داشته باشد، تقلبی و فیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *