عوارض قهوه سبز سهله چه چیز هایی است؟

عوارض قهوه سبز سهله چه چیز هایی است؟

 

قهوه سبز سهله یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌های گرم در بین مخاطبان پروپاقرص خود می‌باشد، این محصول به دلیل ویژگی‌های مثبت زیادی که دارد همیشه از گزینه‌های اول خرید در سبد هر خانواده است. قهوه سبز سهله کاملاً از گیاهان تازه قهوه تهیه می‌شود و بعد از تهیه و میل کردن، عطر و طعمی دل انگیز خود را به شما به خوبی نشان خواهد داد. قهوه سبز مانند قهوهٔ معمولی خاصیت‌های زیادی دارد اما چیزی که آن را از قهوه معمولی متمایز کرده خواص دارویی و درمانی آن است.

قهوه سبز چیست؟

قهوه سبز سهله دقیقاً همان قهوه معمولی است که ما در بازارها می‌بینیم اما گیاه بکار رفته در این محصول در حقیقت شکل نرسیده و کال قهوهٔ معمولی است. قهوه سبز سهله به دلیل تازگی بیشتر نسبت به قهوه تفت داده شده، خوش طعم تر همراه با عطر و بویی دل انگیزتر است. شرکت سهله به دلیل بالا بودن خواص قهوه سبز این محصول را در دست تولید قرار داده و همراه آن کوشیده است مردم را بیشتر با خواص و مزایای قهوهٔ سبز سهله آگاه کند.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

قهوه سبز سهله به دلیل داشتن مقدار فراوانی کلروژنیک اسید اثرات مثبتی بر متابولیسم بدن دارد، در حقیقت کلروژنیک اسید از آزاد شدن گلوگز از کبد به داخل خون جلوگیری کرده و هم چنین باعث سوخت ساز بیشتر چربی‌ها در بدن می‌شود. همچنین نوشیدن روزانه یک لیوان قهوه سبز سهله می‌تواند برای افراد دیابتی نیز مفید باشد چراکه باعث کاهش قند خود در بدن این افراد نیز می‌شود اما افراد دیابتی باید از مصرف هم‌زمان داروهای کاهش قند خون با قهوه سبز خودداری کنند.

مشخصات قهوه سبز سهله

سهله نامی آشنا و خوش‌نام در بین برندهای تولید کننده دم نوش و قهوه است، اما ممکن است برخی برای منافع خود از نام برند سهله سوءاستفاده کنند، ما در اینجا جهت جلوگیری از خرید اشتباه شما عزیزان برخی مشخصات ظاهری قهوه سبز سهله را ذکر می‌کنیم. قهوه سبز سهله در پک‌های متفاوتی عرضه می‌شود اما در پک متوسط آن یک بسته ۳۰۰ گرم قهوه سبز و ۷۴ گرم گل محمدی وجود دارد و هم چنین برای خوش طعم تر شدن این محصول پر طرفدار محصولات دیگری مانند زنجبیل و چای ترش و گیاه سنا نیز استفاده شده است.

{تصویر ۲}

ویژگی‌های قهوه سبز سهله

همان‌طور که اشاره کردیم قهوه سبز دارای خاصیت‌های بسیاری است، قهوه سبز سهله یک برند نام‌آشنا و مشهور است و دارای مجوز بهداشتی معتبری است. شما با میل کردن قهوه سبز سهله در مدت کوتاهی تأثیرات شگرف آن را در بدن خود خواهید دید، مصرف مداوم این قهوه باعث کاهش چربی‌های اضافه و دفع سموم موجود در سلول‌های بدن می‌شود. اگر به دنبال داشتن پوستی روشن و شفاف و بدون چین‌وچروک هستید نوشیدن قهوه سبز سهله شما را در رسیدن به این خواسته یاری خواهد کرد.

آیا نوشیدن قهوه سبز سهله عوارضی در پی دارد؟

بسیاری از افرادی که مصرف کننده پروپاقرص قهوه سبز هستند ممکن است از جهاتی نگران عوارض قهوه سبز سهله نیز باشند، باید این خبر خوش را بدهیم که قهوه سبز برعکس قهوه معمولی عوارض قابل توجهی ندارد و همان‌طور که اشاره کردیم نوشیدن آن باعث شادابی، جوانی و خوش اندامی شما خواهد شد. طبق تحقیقاتی که در سال‌های اخیر توسط پزشکان معروفی چون دکتر اوز به عمل آمده است به اثبات رسیده که نوشیدن مصرف قهوه سبز به طور مداوم باعث کاهش چشم گیری در وزن مصرف کنندگان شده است.

{تصویر ۳}

عوارض قهوه سبز سهله ممکن است هنگامی بروز کند که شما آن را نادرست و بیش‌ازحد و در ساعاتی اشتباه مصرف کنید اما مصرف درست قهوه سبز سهله نه تنها عوارض جانبی بر بدن ندارد بلکه باعث کاهش فشار و قند خون شده و وضعیت چربی‌های خونی را بهبود می‌بخشد. شما به مصرف روزانه قهوه سبز، آنتی اکسیدان خون خود را به اندازه کافی تأمین می‌کنید و همین این امر باعث جوانی و طراوت پوست شما می‌شود.

نکاتی در مورد نوشیدن قهوه سبز سهله

همان طور که اشاره کردیم بروز اثرات جانبی بد و عوارض قهوه سبز سهله تقریباً صفر است اما باید خاطر نشان کنیم سیستم بدنی کسانی که نسبت به مقدار مشخصی به بعد کافئین در خون حساس است هم چنین افرادی که دارای آلرژی و حساسیت خاصی به کافئین هستند باید در نوشیدن قهوه معمولی و سبز دقت کنند.

{تصویر ۴}در مورد منع خانوم های شیرده در مصرف قهوه سبز گزارشی دیده نشده اما برای اطمینان بهتر است که در این دوره مادران عزیز مصرف قهوه سبز سهله را به شدت کاهش داده یا قطع نمایند. برخی سخن از عوارض قهوه سبز سهله بر افرادی که دارای پوکی استخوان هستند، می‌زنند؛ این دسته از افراد می‌توانند با مشورت از پزشک خود میزان مصرف قهوه سبز را مشخص کنند و هم چنین می‌توانند مکملهای کلسیمی را به رژیم غذایی خود بیافزایند تا آن‌ها نیز از مصرف قهوه سبز لذت ببرند.

تأثیر چشم گیر قهوه سبز سهله بر لاغری

دیگر از شر تبلیغات نادرست ماهواره‌ای برای داروهای لاغری نامعتبر با عوارض جبران ناپذیر آن‌ها خلاص شوید، یکی از ویژگی‌های مثبتی که در نوشیدن قهوه سبز مطرح شده است تأثیرات آن بر لاغری و سوخت ساز بدن است. با خرید پک قهوه سبز سهله و مصرف روزی حداقل دو لیوان از این نوشیدنی خوش طعم، اندام خود را زیبا سازید، خیالتان از بابت عوارض قهوه سبز سهله نیز تخت باشد چراکه هیچ گونه مشکلی با نوشیدن این معجون شگفت انگیز و طبیعی برای شما پیش نخواهد آمد.

{تصویر ۵}

برای اینکه تأثیر قهوه سبز را در دفع چربی افزایش دهید باید در هنگام مصرف کمی گیاهان ملین مانند سنا و گل محمدی به آن بیافزایید، برند سهله برای راحتی شما این مواد را در محصول قهوه سبز خود در اندازه‌های کافی و مناسب استفاده کرده است. ترکیب این چند گیاه باعث دفع چربی و مانع جذب آن در طول مصرف می‌شود.

چربی سوزی و کاهش اشتها

قهوه سبز در خود ترکیباتی فراوانی مانند آنتی اکسیدان، کافئین و اسید کلروژنیک دارد که با مصرف روزانه آن عمل چربی سوزی در بدن شما افزایش می‌یابد، هم چنین در بسته‌های سهله موادی مانند سنا و گل محمدی نیز استفاده شده تا روند سوخت و ساز را بیشتر افزایش دهد. یک لیوان دم کرده قهوه سبز حاوی پتاسیم و منیزیم است که قند خون شما را تنظیم کرده و همین امر باعث کاهش میل مصرف به تنقلات شیرین می‌شود و به نوعی یک نوعی سیری کاذب در شما ایجاد خواهد کرد. اگر در طول روز احساس کسلی و بی حالی می‌کنید کافئین موجود در قهوه سبز جانی تازه به شما می‌بخشد، به توصیه پزشکان بهترین ساعت مصرف قهوه از ساعت ۹ صبح به بعد است.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

اما باید یادآوری کنیم که مصرف بیش از حد آن در روز اصلاً توصیه نمی‌شود، برخی گمان می‌کنند با مصرف هرچه بیشتر یک گیاه دارویی روندی مانند لاغری را سرعت می‌بخشند اما باید گفت قهوه سبز تأثیر مستقیمی در لاغری شما ندارد، این محصول مانند یک مکمل برای کمک به سوخت و ساز بدن شما عمل می‌کنند. در نتیجه خود را با خوردن بیش‌ازاندازه این محصول فقط جهت لاغری گول نزنید و با ورزش و رژیم درست و مصرف به اندازه قهوه سبز سلامت خود را تضمین کنید.

در طول روز چند لیوان قهوه سبز باید نوشید؟

امروزه همه از خواص گیاهان دارویی به خوبی و برخلاف گذشته، کاملاً آشنا هستند و خوشبختانه مصرف آن را در طول سال افزایش داده‌اند اما باید دانست مصرف قهوه سبز هم اندازه‌ای دارد و مانند هر چیزی اگر در مصرف آن افراط شود، ممکن است مشکلاتی را در پی داشته باشد. متخصصان تولید کننده شرکت سهله نوشیدن روزانه ۲ لیوان از قهوه سبز را توصیه می‌کنند. اگر می‌خواهید بیش از دو لیوان قهوه بنوشید تا در طول روز احساس شادابی کنید بهتر است همان میزان قهوه را در فنجان‌های کوچک‌تری تقسیم کنید تا علاوه بر لذت بردن از طعم دل انگیز قهوه در طول روز، تعادل را نیز رعایت کرده باشید.

طعم قهوه سبز سهله و نحوه فراوری سهله

اگر قهوه سبز را به تنهایی دم کرده و میل کرده باشید متوجه طعم کمی تلخ و گس آن شده‌اید، اما تولید کنندگان سهله با بکارگیری از روش و فرآیند ویژه‌ای طعم مطلوب و خوشی به محصول بخشیده‌اند. آن‌ها با افزودن گیاهان دیگر مانند چای ترش و گل محمدی به عنوان مکمل، عطر و بوی این محصول را خاطره انگیز تر کرده‌اند.

{تصویر ۸}

قهوه سبز را به دلیل سنگینی و ایجاد مشکلات گوارشی نمی‌توان مانند قهوه‌های معمولی به صورتی فوری تولید کرد و اگر قهوه سبز را پودری مصرف کنید متوجه می‌شوید که محتوای لیوان کدر همراه با طعمی بد خواهد بود، برای همین شرکت سهله قهوه سبز خود را با روش‌های خاصی به صورت ریز و خورد شده تولید می‌کند که مناسب روند دم کردن است.

روش دم کردن قهوه سبز سهله

شیوه دم کردن قهوه سبز بستگی به خود شما دارد، می‌توانید از انواع روش‌های ممکن برای دم کردن قهوه سبز استفاده کنید، ما در اینجا یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌های ممکن را توضیح می‌دهیم.

{تصویر ۹}

در ابتدا کمی قهوه سبز (هر بسته قهوهٔ سبز ۳۰۰ گرم است)، ۳۵۰ میلی متر آب سرد همراه با یک قهوه جوش آماده کنید. مقداری از پودر قهوه سبز را با آب سرد قاطی کنید و آن را در قهوه جوش بریزید و در مرحله آخر کافی است که ۱۵ دقیقه آن را روی حرارت قرار دهید تا جوش بیاید. اما اگر عجله دارید کافی است که آب را جوش آورید و یک قاشق از قهوه سبز را در آن حل کنید و بعد از ۵ دقیقه میل نمایید، بهتر است برای ملین بودن از عسل و کمی زعفران نیز استفاده کنید.