فواید قهوه سبز سهله برای لاغری

فواید قهوه سبز سهله برای لاغری

تفاوت اصلی قهوه سبز با قهوه معمولی در رنگ آنها می باشد که قهوه سبز به دلیل کال بودن و نرسیده شدنش به رنگ سبز می‌باشد خاصیتهای قهوه سبز برای لاغری بسیار زیاد می باشد که امروزه تقریبا توسط تمامی پزشکان تغذیه تجویز می گرددو مورد استفاده افرادی که دارای اضافه وزن هستند قرار می گیرد. پزشکان استفاده آن را برای لاغری مناسب می‌دانند قهوه سبز که همان قهوه معمولی می باشد امروزه در قرص های لاغری بسیار استفاده می شود تا آنجایی که قرصی به بازار عرضه شده است که معروف به قرص قهوه سبز می‌باشدکه فواید و خواص زیادی برای لاغری دارد. بسیاری از قرص های لاغری و مکمل های غذایی از ترکیبات قهوه سبز سهله حاصل می شود طعم قهوه سبز ملایم تر از قهوه معمولی می باشد و به دلیل کافئین کمتر نسبت به قهوه های معمولی دمنوش سبک تری می باشد.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

در واقع قهوه سبز سهله به مانند یک دمنوش گیاهی می باشد که هم اثرات دمنوش گیاهی را با خود دارد وهم اثرات قهوه و خواص آن را که برای لاغری مفید می باشد. مقدار کلرژونیک قهوه سبز بیشتر از قهوه های معمولی می باشد و حدود بیست درصد از ترکیبات قهوه سبز را کافئین تشکیل داده است.

کلروژنیک چیست

کلروژنیک اسید نوعی کافئیک می باشد که این نوع کافئیک اسیدهم در قهوه سبز دیده می شود و هم در قهوه های معمولی وجود دارد.

(تصویر۲)

فواید قهوه سبز

کلروژنیک موجود در قهوه سهله به دلیل داشتن کافئین و در مجموع داشتن آنتی اکسیدان ها خواص فراوانی دارد که از جمله ی آنها باعث از بین رفتن تورم در سیستم اعصاب می‌شود و علاوه بر این خواص قهوه سبز برای لاغری نیز مشهود می باشد تا آنجا که به دلیل خشکی روده در هنگام لاغری و ایجاد یبوست در میان افرادی که می خواهند وزن کم کنند قهوه سبز می تواند سبب از بین رفتن یبوست و ملین عمل کردن روده شود.از دیگر فواید قهوه ی سبز می توان از تاثیرات آن بر روی شبکیه چشم نام برد که پژوهشگران بر این باور هستند که وجود کلروژنیک اسید موجود در قهوه سبز باعث کاهش ضعف بینایی می شود خطر ناشی از ضعیف شدن شبکیه چشم نیز برطرف می‌گردد همچنین خواص مصرف قهوه سبز باعث کاهش بیماری هم چون آب سیاه و یا آب مروارید می‌شود در نهایت استفاده از قهوه سبز سرشار از خواص مفیدی است که برای هریک از اعضای بدن مفید می باشد.

(تصویر۳)

علت استفاده از خاصیت قهوه سبز سهله برای رژیم های لاغری

علت مورد استفاده قرار دادن قهوه سبز در رژیم های لاغری وجود کافئین در قهوه سبز می‌باشد چراکه کافئین های سوخت و ساز بدن را افزایش داده و سبب بالانس شدن کالری‌های دریافتی و خروجی می‌شود با افزایش متابولیسم بدن چربی ها کمتر در بدن انباشته می‌شود و چربی سوزی بهتر صورت می پذیرد پس توصیه می‌شود که از نوشیدنی ها و دمنوش های غیر کافئین دار برای رژیم های لاغری استفاده نکنید و از قهوه و نوشیدنی های کافئین دار در جهت تناسب اندام و لاغری میل بفرمایید و از خاصیت قهوه سبز برای لاغری بهره بیشتری ببرید تا بتوانید به وزن مناسب و ایده ال خود برسید .در پایان به این نکته که برای دم کردن قهوه سبز پنجاه گرم قهوه سبز به همراه سیصد و پنجاه میلی لیتر آب و یک دستگاه قهوه جوش لازم می باشد.

(تصویر۴)

نتیجه گیری

  • وجود کافئین علت اصلی مصرف قهوه سبز در رژیم های لاغری می باشد
  • کافئین متابولیسم بدن را افزایش می دهد
  • خاصیت قهوه سبز برای لاغری زیاد می باشد
  • رنگ سبز قهوه سبز به دلیل نرسیده بودن و کال بودنش است
  • از قهوه سبز برای مکمل های غذایی وقرص های لاغری استفاده می شود.

(تصویر۵)

 

چای سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله , خرید اینترنتی قهوه سبز ,قهوه ی سبز لاغری , خرید قهوه سبز سهله ,خرید اینترنتی گرین کافی ,نحوه مصرف قهوه سبز سهله , قیمت گرین کافه ,دمنوش لاغری سهله ,قیمت قهوه سهله ,قهوه سبز اصل ,عوارض قهوه سبز سهله ,شماره تماس قهوه سبز سهله ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *