قهوه سبز سهله برای لاغری خوبه

قهوه سبز سهله برای لاغری خوبه

با بررسی‌های صورت گرفته  برروی  قهوه سبز سهله که این بررسی‌ها به تازگی انجام پذیرفته  نتایج چشمگیری از خواص قهوه سبز حاصل شده که مهم ترین نتایج این پژوهش مناسب قلمداد کردن قهوه سبز برای کاهش وزن و لاغریه.  لاغری که امروز نون و اب مردم شده سبب شده که برای کم کردن وزنشون از هر راهی استفاده کنن که البته تو خیلی از موارد به شکست میخورن . اگه قبل اینکه  دست به هر کاری بزنن کمی تحقیق کنن میفهمن که قهوه سبز برای لاغری خوبه و میتونه به اونا تو کم کردن وزنشون کمک کنه.

با توجه به آنتی اکسیدان های موجود در قهوه سبز که منجر به تنظیم گلوکز خون می شه که در نتیجه تنظیم این عمل از تجمع سلول ها چربی جلوگیری میکنه و باعث کاهش وزن و لاغری می شه . همچنین طبق تحقیقات صورت گرفته عصاره پودر قهوه سبز برای لاغری خوب و مفید ه این عصاره که از آسیاب کردن قهوه سبز حاصل می شه باعث پایین آمدن چربی بدن میشه که با چربی زدایی باعث کم شدن وزن و متناسب شدن اندامتون میشه البته هم قهوه سبز برای لاغری خوبه و هم قهوه  سهله معمولی این دو دم نوش به علت داشتن کافئین باعث بالا رفتن متابولیسم خون می شن و این عمل باعث میشه که میزان کالری‌ها به شکل چشمگیری بالانس بشن و عمل سوخت و ساز در بدن تسریع یافته و از تجمع چربی ها جلوگیری بشه.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

زمان مصرف قهوه سبز لاغری سهله

بر طبق پژوهشی که محققان انجام دادن به این نتیجه رسیدن که قهوه سبز برای لاغری خوبه و بهترین زمان برای مصرف قهوه سبز قبل از مصرف صبحانه است. مصرف قهوه سبز برای لاغری پیش از صبحانه بهتر و مناسبتر می تونه باشه چرا که با افزایش متابولیسم بدن و در همان ابتدای صبح باعث کاهش جذب کالری ها می شه.

(تصویر۳)

کدام دمنوش  برای لاغری بهترمیتونه باشه

بر طبق دستورات پزشکان بیشتر افراد در کنار رژیم های غذایی از مکمل های گیاهی و دمنوش های گیاهی نیز استفاده می کنن. همواره سوالی که بین مصرف کنندگان چای سیاه, چای سبز و قهوه سبز مطرح بوده این هست که کدومیک برای لاغری بهتر و مفیدتر می تونه باشه. هر سه مورد از دمنوش های نامبرده شده دارای کافئین هستن که میزان این کافئین  به تناسب بین اونها میتونه متفاوت باشه. اما به دلیل داشتن کلروژنیک بسیار قهوه سبز برای لاغری خوبه  و توصیه می شه که به صورت میانگین روزانه  سه فنجان از قهوه سبز استفاده بشه  البته چای سیاه و چای سبز هم در زمره دمنوش های خوب برای لاغری محسوب می شن که آنتی اکسیدان های فراوانی برای چربی زدایی درخود دارن.

(تصویر۴)

عدم نگهداری قهوه سبز سهله

در باب نگهداری قهوه سبز این نکته حائز اهمیت می تونه باشه که قهوه سبز را باید طوری خریداری کنین که پس از آن در ظرف مدت یک هفته الی ده  روز حتما مصرفش کنین همچنین توصیه می‌شه که از نگهداری قهوه های سبز در انبارها پرهیز کنین چرا که با نگهداری قهوه سبز خواص مفید آن از دست می ره.

(تصویر۵)

نتیجه گیری

به دلیل داشتن کافئین  دمنوش قهوه سبز برای لاغری خوبه

آنتی اکسیدان موجود در قهوه سبز باعث لاغری و تناسب اندام می شن

بهترین زمان مصرف قهوه سبز قبل از صبحانه هست

عصاره پودر قهوه سبز مناسب‌تر از دانه های قهوه سبز برای لاغری محسوب می شه

دمنوش قهوه  سبز بسیار مناسب‌تر و مفیدتر از چای سیاه و چای سبز میتونه باشه

هفت درصد از ترکیبات قهوه سبز را کلروژنیک تشکیل میده که در قهو ه های معمولی بین یک تا دو درصد میتونه باشه.

 

از نگه داشتن قهوه سبز در انبارها به دلیل از دست رفتن خواص قهوه سبز توصیه می شه به شدت خودداری کنین.

 

چای لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سبز خرید ,دمنوش قهوه سهله ,خرید قهوه سبز,green coffee خرید ,طریقه مصرف قهوه سبز سهله ,قهوه سبز گرین کافی ,دمنوش قهوه سبز سهله ,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *