قهوه سبز سهله چگونه تولید می شود؟

قهوه سبز سهله چگونه تولید می شود؟ خصوصیات آن چیست ؟چه طبعی دارد؟ :

نحوه ی تولید قهوه سبز و تفاوت آن با قهوه معمولی :

قهوه های معمولی که امروزه اکثر افراد می نوشند از زمان قدیم نیز به همین صورت بوده است. فرایند تولید قهوه به این گونه است که پس از اینکه میوه های در خت قهوه رسیدند موقع آن است که دانه های آن برداشت شود. دانه های قهوه پس از برداشت برای اینکه بتوان آن هارا مصرف کرد باید پخته شوند و یا به عبارت دیگری بو داده شوند. عملیات بو دادن قهوه به این گونه است که دانه های قهوه را تحت حرارتی نزدیک به ۲۳۰ در جه سانتی گراد قرار می دهند. پس از این عملیات دانه های قهوه سهله به رنگ قهوه ای در می آیند و طعم و عطر بخصوصی پیدا می کنند. نا گفته نماند که عملیات تفت دادن دانه های قهوه ممکن است به نسبت طعم و عطر مورد نظر متغییر باشد. بعد از این مرحله دانه های قهوه سبز لاغری را آسیاب می کنند و آماده دم کردن می شود.

اما قهوه ی سبز دیگری چند سالی است که پیدا شده و بخاطر خواص بی نظیرش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این نوع قهوه به قهوه سبز معروف است ونحوه ی تولید قهوه سبز بسیار ساده تر از قهوه معمولی است. چرا که زمانی که میوه های درخت قهوه رسید و دانه های آن را برداشت کردند، دانه های برداشت شده همان قهوه سبز است که در واقع خام است. در تولید این نوع قهوه دیگر نیازی به تفت دادن یا بوداده کردن آن نیست. تفاوت قهوه سبز سهله و قهوه معمولی در همین تفت دادن آن است و صد البته قهوه سبز بدلیل اینکه بو داده نشده است از خواص بیشتر و کافئین کمتری نسبت به قهوه معمولی برخوردار است که این خودش یک حسن است.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

طبع قهوه سبز گرم است یا سرد :

تمام نباتات موجود در جهان درای طبع هستند. چیزی که در مورد هر ماده غذایی بهتر است بدانید آن است که طبع آن چیست. آیا شما میدانید طبع قهوه سبز سرد است یا گرم ؟ بله همان طور که حدس زدید طبع قهوه سبز سرد و خشک است.

همانطور که در ابتدا گفته شد بسیاری از مردم به سمت استفاده از قهوه سبز گرایش پیدا کرده اند و دلیل آن نیز خواص بی نظیرش است. اما یادتان باشد که خواص قهوه سبز نباید شما را  از مضرات آن غافل کند. البته مضرات قهوه سبز بیشتر بخاطر مصرف زیاد و بی رویه آن است ولی اگر مصرف قهوه کنترل شده باشد بیشتر از خواص آن بهره مند می شوید تا مضرات آن. در ضمن بیشتر ضررهای قهوه نیز بخاطر ورود بیش از اندازه  کافئین به بدن است. اکنون به برخی از خواص و ضرر های قهوه سبز به طور تیتر وار اشاره خواهیم کرد.

عکس۲

خواص قهوه سبز :

۱)قهوه محرک است و هضم را آسان می کند.

۲)سردرد را برطرف می کند.

۳)مسمومیت های نشای از مصرف الکل زیاد را درمان می کند.

۴)ادرار آور است.

۵)قهوه ضد افسردگی است.

۶)در درمان سرفه ای که با بلغم همراه باشد موثر است.

۷)مقاومت ورزشکاران را زیاد می کند.

۸)تب بر است مخصوصا تب های نوبه ای را برطرف می کند.

۹)مسمومیت های نشای از مصرف الکل زیاد را درمان می کند.

۱۰)به بدن نیروی کاذب می دهد.

۱۱)برای برطرف کردن یرقان مفید است.

۱۲)دردهای عصبی را درمان می کند.

۱۳)از کرم خوردگی دندان جلوگیری می کند.

۱۴)در درمان سیاه سرفه مفید است.

۱۵)ضد عفونی کننده است.

۱۶)برونشها را باز می کند برای مبتلایان به بیماری آسم مفید است.

۱۷)گرد قهوه برای سوختگی ها مفید است.

عکس۳

ضرر های قهوه سبز سهله در صورت مصرف بیش از اندازه :

۱)قهوه فشار خون را بالا می برد و آنهائیکه فشار خونشان بالاست باید از نوشیدن قهوه خورداری کنند.

۲)زنان باردار به هیچ وجه نباید قهوه مصرف کننذ زیرا باعث عوارض خطرناک برای کودک می شود.

۳)باعث بیماری قلبی می شود ؛ تجربه ثابت کرده است کسانیکه قهوه می نشوند احتمال بیمایر قلبی درآنها سه برابر کسانی است که قهوه نمی خورند .

۴)قهوه بیخوابی می آورد.

۵)ایجاد ناراحتی های روده ای و معده ای می کند.

 

چای لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سبز خرید ,دمنوش قهوه سهله ,خرید قهوه سبز,green coffee خرید ,طریقه مصرف قهوه سبز سهله ,قهوه سبز گرین کافی ,دمنوش قهوه سبز سهله ,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *