قهوه سبز سهله یا چای سبز؟

قهوه سبز سهله یا چای سبز؟کدام یک خواص بیشتری دارند؟ :

درباره چای سبز و قهوه سبز :

شاید جالب باشد بدانید امروزه بعد از نفت بیشترین معاملاتی که صورت می گیرد مربوط به قهوه سهله است. قهوه طرفداران پر و پا قرص خود را دارد که از نوشیدن قهوه لذت می برند. اما چای سبز نیز جایگاه خود را دارد و قهوه نمی تواند جای چای را بگیرد. در حال حاضر بحث داغی شروع شده است به نام چای سبز بهت است یا قهوه سبز؟

ممکن است که این سوال شما هم باشد و بین اینکه چای سبز میل کنید یا قهوه سبز  سهله دو دل باشید. اکنون می خواهیم با بررسی چای سبز و قهوه سبز به این سوال شما پاسخ دهیم.

عکس۱

چای سبز بهتر است یا قهوه سبز سهله ؟ :

امروز برخی محققان با پژوهش هایی که انجام داده اند به این تیجه رسیده اند که قهوه سبز مفید تر است از چای سبز. آن ها با انجام آزمایشی که شرح آن را برای تان می آورم به این نتیجه رسیده اند.

محققان ۱۲۰۰ نفر داوطلب را در این آزمایش شرکت دادند. در این آزمایش به طور تصادفی آن هارا به دو گروه ۶۰۰ نفری تقسیم کردند. به یکی از دو گروه قرار شد قهوه سبز بدهند و به گروه دیگر دارونما بدهند.

این آزمایش انجام شد و به مدت سه ماه به یک گروه ۶۰۰ نفره ،عصاره قهوه سبز سهله را بصورت چای دم کرده و به آن ها می دادند. این عصاره که از قهوه سبز تهیه شده بود نیم ساعت قبل از صبحانه به بیماران داده می شد. پس از اینکه سه ماه گذشت محققان با آزمایشاتی که بر روی بیماران انجام دادند مشاهده کردند که وضع بیمارانی که از قهوه سبز استفاده کرده اند بسیار بهبود پیدا کرده است .بطوریکه بسیاری از چربی های موجود در کبد شان را از دست داده بودند و هم چنین فشار خون آن ها نیز تنظیم شده بود. علاوه بر این ها بیمارانی که قهوه سبز مصرف کرده بودند قند خون شان نیز تنظیم شده بود و اکسیدان های موجود در بدن شان هم از بین رفته بود. این در حالی بود که بیمارانی که از دارونما استفاده کرده بودند پس از گذشت سه ماه تغییر چشمگیری در آن ها اتفاق نیافتاده بود.

عکس۲

پس از انجام این آزمایش محققان در بینانیه ای اعلام کردند که کافئین و سایر موادی که در قهوه وجود دارد سبب می شود که کمک خوبی به حرکت انداختن سلول های ماهیچه ای کند و تاثیر چشمگیری در از بین بردن سلول های چربی موجود در کبد دارد.

اگر شما هم قهوه سبز سهله را مصرف می کنید تا وزن تان را کاهش دهید به این نکته توجه کنید که تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است نشان می دهد برای اینکه قهوه سبز بر کاهش وزن بدن تاثیر بیشتری داشته باشد ، بهتر است آن را قبل از صبحانه و بصورت چای، دم کرده و بنوشید تا سبب بهبود متابولیسم بدن شود و بر چربی ها اثر کند.

طبق نظراتی که محققان در این زمینه داده اند می توان به این نتیجه رسید که قهوه سبز با بکار گیری اسیدگلوکورونیک سبب می شود تا متابولیسم بدن تحریک شود و هم چنین این ماده اثر متقابلی بر روی کبد نیز می گذارد و مانع آن می شود که کبد گلوکز را در جریان خون آزاد کند. این کار سبب می شود تا سوخت و ساز در بدن افزایش پیدا کند و چربی های ذخیره شده در بدن و هم چنین چربی های اشباع شده در کبد از بین بروند.

عکس۳

و در اخر به این نکته باید توجه داشت که محققان قهوه سبز سهله را بهتر از چای سبز دانسته اند چراکه با خواصی که دارد می تواند باعث از بین رفتن چربی ها،کاهش فشار خون،کاهش قند خون و… شود.

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز , قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *