قهوه سبز سهله یک نوشیدنی با طعم بی نظیر

تجربه ی یک طعم متفاوت و دلپذیر با استفاده از قهوه سبزسهله

 

 

قهوه سبز سهله که امروزه به عنوان یک نوشیدنی با طعم بی نظیر شناخته می شود دارای کافئینی حدود ۲۰ درصد از کافئین موجود در قهوه معمولی می باشد ، اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز سبب شده است تا قهوه سبز امروزه به عنوان یک نوشیدنی سرشار از خواص آنتی اکسیدا ن های مفید شناخته شود.

قهوه معمولی به دلیل وجود کافئین موجود در آن و هم چنین خاصیت آرامبخش بودن آن مورد استفاده بسیاری از افراد در سر تا سر جهان می باشد ، وقت آن رسیده است که به جای نوشیدن قهوه معمولی سر شار از کافئین از نوشیدن یک لیوان قهوه سبز سرشاز از مواد موثر برای بدن لذت ببریم.

{تصویر ۱ }

افرادی که از طعم و بوی قهوه سهله لذت می برند و سبب شده است تا قهوه معمولی به یک نوشیدنی مود علاقه برای آنها تبدیل شود ، می توانند طعم بی نظیر قهوه سبز را نیز تجربه کنند ، قهوه سبز کافئین کمتری در ترکیبات خود دارد و می تواند به عنوان یک نوشیدنی با خواص گیاهی فراوان و در عین حال دارای عطر و طعم مناسب مورد توجه قرار گیرد.

طعم بی نظیر قهوه سبز که بیشتر تلخ و گزنده می باشد ، سبب می شود که این نوشیدنی بیشتر به عنوان یک دمنوش گیاهی مود توجه واقع شود و در زمره ی مواد کافئین دار مانند قهوه معمولی ، شکلات و چای قرار نگیرد.

{تصویر ۲}

در هر لیتر از قهوه معمولی حدود ۸۰۰تا ۹۰۰ میلی گرم اسید کلروژنیک که یک آنتی اکسیدان قوی می باشد وجود دارد، ولی میزان اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز چندین برابر قهوه معمولی می باشد ،همین امر سبب شده است که قهوه سبز بسیار بیشتر از قهوه معمولی مورد توجه قرار گیرد، گیاه بامبو ،بادمجان ، سیب زمینی و بلوبری نیز از جمله موادی هستند که اسید کلروژنیک ، این آنتی اکسیدان مفید را در درون تر کیبات خود دارند.

طعم بی نظیر قهوه سبز سبب می شود که افراد بسیاری به نوشیدن این دمنوش گیاهی متمایل شوند ، چرا که قهوه سبز را به عنوان یک دمنوش گیاهی درمان بخش برای درمان بسیاری از بیماری ها مانند ، بیماری های قلبی، یبوست ، تقویت کلیه و مثانه ، ادرار آور بودن و ….می توان مورد استفاده قرار داد.

{تصویر ۳}

برای بهره مندی از طعم بی نظیر قهوه سبز سهله می توان آن رادر یک لیوان آب جوش حل کرده و بر روی گاز قرار دهیم تا دم بکشد و سپس از آن استفاده کنیم ، در صورتی که طعم تلخی قهوه باب میل شما نباشد، می توانید با افزودنی های خوراکی طعم قهوه سبز را تغییر دهید ، هم چنین می توانید از عسل برای طعم دار تر کردن قهوه سبز وشیرین کردن آن استفاده کنید .

اگر به بوی قهوه سبز حساسیت دارید می توانید از ترکیباتی مانند بهار نارج برای تغییر دادن عطر آن بهره ببرید ،هر چند طعم بی نظیر قهوه سبز و عطر دلنشین آن مود پسند بسیاری از افراد که علاقه فراوای به نوشیدن مشتقات قهوه دارند واقع می شود، همچ نین می توان قهوه سبز را جایگزین چای یا قهوه در برنامه روزانه خود کرده و از عطر و طعم بی نظیر قهوه سبز و خواص بی پایان آن بهره مند شویم ، ولی این نکته نباید فراموش شود که مصرف بی رویه هر نوشیدنی گیاهی ممکن است اثرات عکس بر روی بدن داشته باشد، بنابراین توصیه می شود که بیشتر از دوفنجان از قهوه سبز در طول روز استفاده نشود.

{تصویر۴ }

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *