قهوه سبز لاغری سهله و تاثیر خوردن در دوران شیردهی

قهوه سبز لاغری سهله و تاثیر خوردن در دوران شیردهی

درباره ی قهوه سبز لاغری سهله بیشتر بدانید :

قهوه گیاهی است که از گذشته تا کنون علاقه مندان زیادی داشته است. قهوه دارای طعمی تلخ و دلنشین است که هر کسی را مجذوب خود می کند. اما امروزه بحث قهوه سبز خیلی مطرح می شود و از خواص بی نظیر آن در پیشگیری از سرطان ها و بیماری ها صحبت می شود. کسی قهوه سبز را به خاطر طعمش نمی خورد چرا که برخلاف قهوه های معمولی، طعم قهوه سبز را هرکسی نمی پسندد و بیشتر بخاطر خاصیت هایی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد. برخی معتقد اند که قهوه سبز سهله بر لاغری و سوزاندن چربی ها تاثیر زیادی می گذارد. از این رو  بسیاری از مردم به سمت مصرف قهوه سبز روی آورده اند.

عکس۱

اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است آن است که هر ماده ی دارویی که وارد بدن می شود در کنار مزیت هایی که دارد یکسری عوارض هم دارد که نباید از آن ها غافل بود. قهوه سبز لارغی سهله نیز از این قاعده مستثنی نیست و در کنار خواص باور نکردنی اش یکسری ضرر هایی هم دارد که اکنون می خواهیم به برخی از آن ها اشاره کنیم.

مصرف قهوه سبز در دوران شیردهی :

همانطور که گفته شد خیلی ها بخاطر خاصیت های قهوه سبز از ان میل می کنند اما یکی از سوال هایی که پیش می آید این است که آیا خوردن قهوه سبز در دوران شیردهی بر روی جنین تاثیر می گذارد یا نه؟

برای جواب به این سوال ابتدا باید عرض کنم که ،این یک امر بدیهی است که قهوه سبز در دوران شیردهی بر روی فرزند تاثیر می گذارد چرا که قهوه سبز سهله بر روی مادر تاثیر می گذارد و سپس از طریق شیر مادر نیز به نوزاد منتقل می شود. اما نکته اینجاست که تاثیر آن مثبت است یا منفی؟

برخلاف تحقیقات و پژوهش هایی که در این زمینه انجام شده است مدارک مستندی وجود ندارد که نشان بدهد قهوه سبز در شیردهی سبب تاثیر مثبت بر روی نوزاد شود اما از آن طرف برخی می گویند که کافئین موجود در قهوه از طریق شیر مادر به نوزاد منتقل می شود و این کافئین در بدن نوزاد می تواند سبب اختلال در خواب و یا بدخلقی او در آینده شود. از این رو  بهتر از مصرف قهوه در دوران شیردهی پرهیز کنید تا خیال خودتان راحت تر باشد.

عکس۲

بالا رفتن غیرطبیعی سطح هموسیستئین :

قهوه سبز حاوی ماده ای به نام کلروژونیک اسید است که باعث کاهش وزن، کاهش قند خون و… می شود اما باید در نظر داشت که با افزایش مقدار کلروژونیک اسید در بدن، سطح هموسیستئین پلاسما نیز در بدن افزایش می یابد که ممکن است باعث بروز بیماری های مختلفی هم چون بیماری های قلبی عروقی شود. البته در صورت مصرف زیاد قهوه سبز در یک بازه زمانی کوتاه این اتفاق می افتد.

اختلالات اضطرابی و روانی:

همان طور که می دانید قهوه سر شار از کافئین است. کافئین به مقدار مناسب برای بدن خوب است اما اگر مقدار آن زیاد شود سبب ایجاد استرس و نگرانی و مشکلات روانی می شود.

اختلال در انعقاد خون :

بازهم  به دلیل اینکه کافئین موجود در قهوه زیاد است ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود. با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است نشان می دهد که کافئین موجود در قهوه سبب تشدید اختلالات در فرایند انعقاد خون می شود.

پوکی استخوان :

کافئین یک مشکل دیگری که به بار می آورد پوکی استخوان است . زمانی که مقدار کافئین در بدن زیاد شود سبب می شود که مقدار زیادی کلسیم به وسیله ی ادرار از بدن خارج شود. بنابراین اگر می خواهید دچار پوکی استخوان نشوید مقدار کافئینی که وارد بدنتان می کنید را کنترل کنید.

چای سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله , خرید اینترنتی قهوه سبز ,قهوه ی سبز لاغری , خرید قهوه سبز سهله ,خرید اینترنتی گرین کافی ,نحوه مصرف قهوه سبز سهله , قیمت گرین کافه ,دمنوش لاغری سهله ,قیمت قهوه سهله ,قهوه سبز اصل ,عوارض قهوه سبز سهله ,شماره تماس قهوه سبز سهله ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *