قیمت ادکلن بلک افغان اصل

قیمت ادکلن های بلک افغان/ ادکلن بلک افغان

 

کیفیت اتفاقی نیست و هر محصولی کیفیت خود را اتفاقی بدست نیاورده است. شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که عطری را استفاده کنید و سردرد شدیدی بگیرد. با کمی پرس و جو در بازار عطر شما با ادکلن بلک افغان اصل آشنا خواهید شد. قیمت ادکلن بلک افغان تضمین کننده کیفیت محصول نیست. فروش ادکلن بلک افغان در بطری ۳۰ میلی لیتری آن رایج است.

قیمت ادکلن بلک افغان اصل

شاید در نگاه اول قیمت ادکلن بلک افغان اصل به نظرتان گران برسد اما بعد از استفاده و مشاهده خصوصیاتی مانند کیفیت بالا در ماندگاری ۲الی۳ روز روی پوست و یک ماه روی لباس و پخش بو در وسعت زیاد با همان کیفیت به شما این اطمینان رامی دهد که این قیمت برای ادکلن بلک افغان مناسب ترین قیمت می باشد و دیگر نیازی به خرید مارکهای دیگری از ادکلن با هزینه گزاف نخواهید بود.

ظرف ادکلن بلک افغان اصل

بطری شیک با دری به نسبت بزرگتر که ۳۰ میلی لیتر محلول این عطر در آن قرار داده شده به شما کمک می کند اصلی بودن این محصول را در فروشگاه مورد نظر تشخیص دهید. چوب طبیعی استفاده شده در، در بطری ادکلن بلک افغان اصل که از بدنه نسبتا بزرگ دیده می شود هم به زیبایی بطری وهم اصلی بودن آن اشاره دارد. نمونه های تقلبی این محصول با حجم  ۱۰۰ میلی لیتر تحت عنوان تست کننده در بازار عطر ایران دیده می شود. نمونه تقلبی فاقد درپوش و بارکد شرکت فروش ادکلن بلک افغان اصل می باشد.

محلول سیاه رنگ ادکلن

محلول سیاه رنگی که در بطری ادکلن وجود دارد سنبلی از بالاترین کیفیت گیاه حشیش می باشد. خوشی های ناگهانی و بی اراده در اولین استشمام شما را خیلی زود جذب خود خواهد کرد.

بلک افغان اصل:با مشخصات تیره رنگ،غلیظ مانند جوهر و رایحه بسیار قوی دارد.یک قطره از این عطر در داخل عطر دیگر باعث می شود رنگ و بوی عطر به کل دگرگون شود.

کشورهای سازنده بلک افغان اصل: کشور سوئیس با نام عطر بلک افغان اصل ناسوماتو عطر زرد رنگ با رایحه ملایم و عطر ناسوماتو مشکی مایل به قهوه ای تیره. کشور فرانسه و کشور اسپانیا هم جزو پیشگامان و تولیدکنندگان این ادکلن مرغوب و باکیفیت هستند.

کانتر مچ بودن این عطر:غلیظ بودن و رنگی تیره مانند جوهرداشتن و بویی قوی داشتن که با ادکلن اصلی رایحه هماهنگ داشته بیانگر کانتر مچ بودن عطر را نشان میدهد.

ادکلن بلک افغان قیمت و عوامل تعین کننده آن داستان افزایش و کاهش لحظه‌ای قیمت محصولات حوزه عطر و ادکلن در ایران موضوع تازه‌ای نیست و اگر برای خرید یک محصول چرخی در بازار بزنید متوجه خواهید شد که قیمت‌ها در فروشگاه‌ های مختلف  با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند.

نحوه تشخیص ادکلن افغان اصل از تقلبی

مقالات بسیاری در باب تشخیص عطر و ادکلن اصل از تقلبی و تفاوتهای آن در اینترنت موجود میباشد.هیچ فرمول خاص و ثابتی در رابطه با تشخیص عطر و ادکلن اصل از تقلبی وجود ندارد. بسیاری از این روشها و فرمولها قدیمی و پیش پا افتاده است و بسیاری از عطرهای تقلبی امروزی تمامی این نکات را لحاظ کرده اند.باوری که به غلط در بین مردم و جا افتاده این است که عطر اصل عطری است که ماندگاری بسیار بالایی دارد و حداقل یک یا دو روز روی بدن شما می ماند که متاسفانه اصلا چنین چیزی صحت ندارد.

ماندگاری عطر یک امر کاملا نسبی است و به عوامل زیادی مثل جنس پوست شما، متابولیسم بدن شما، رنگ پوست شما و… بستگی دارد.باور غلط دیگر این است که عطری اصل میباشد که دارای لیبل وزارت بهداشت باشد، این مساله تصور اشتباهی است، چرا که خیلی از عطرها هستند که به صورت مسافری و پروازی به داخل کشور می آیند ولی اورجینال هستند تفاوت عطر لیبل دار و بدون لیبل تنها در قیمت آن است و قاعدتا عطر لیبل دار گرانتر است. اما سوال مهم: اگر دیدیم که عطری لیبل وزارت بهداشت و طرح شبنم دارد آیا از اصل بودن آن مطمئن باشیم؟پاسخ: بله ، اگر عطری در لیبل وزارت بهداشت و طرح شبنم باشد ۱۰۰% اورجینال می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *