مراحل سفارش قهوه سبز برند سهله در سایت

مراحل سفارش قهوه سبز برند سهله در سایت

قهوه سبز چیست و تفاوت آن با قهوه عادی در چه چیزی است؟ آیا واقعا قهوه سبز در کنترل اضافه وزن و افزایش چربی سوزی موثر است؟ قهوه سبز سهله چه تفاوتی با سایر قهوه های موجود در بازار دارد؟ برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

تقریبا همه افراد میدانند که کافئین چربی سوزی را افزایش میدهد و مانع از ایجاد چربی میشود؛ اما قهوه های صنعتی و کافئین دار چندان در کاهش وزن موثر نیستند. ولی قهوه سبز با اینکه یک پنجم قهوه عادی کافئین دارد، تاثیر آن در کاهش وزن بیشتر دیده شده است.برای سفارش قهوه سبز با برند سهله می توانید همین الان از طریق سایت ما اقدام نمایید.

ب

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

سفارش قهوه سبز

تفاوت بین قهوه سبز سهله و قهوه عادی

شهرت قهوه سبز بیشتر به دلیل شنیده هایی است که در ارتباط با تأثیر آن در کاهش وزن به گوش میرسد. به طوری که افرادی که تمایل به کم کردن وزن دارند تلاش میکنند این نوشیدنی را در رژیم غذایی خود جای دهند.

تفاوت قهوه سبز با قهوه عادی که میخوریم در چیست؟ قهوه عادی در حقیقت قهوه سبز بو داده شده است؛ اما قهوه سبز خام است و به همین دلیل به رنگ سبز است.روش ثبت سفارش قهوه سبز به صورت آنلاین رد سایت موجود است.

 

 

سفارش قهوه سبز

چرا استفاده از قهوه سبز بر داروهای لاغری اولویت دارد؟

امروزه میتوانید در هر کجا انواع رژیمهای رنگارنگ و قرص های لاغری شیمیایی و چربی سوزهای عجیب و غریب را پیدا کنید. مصرف کنندگان این محصولات مدعی هستند که از آنها نتیجه هم میگیرند، اما این حرف تا چه اندازه درست است؟ بسیاری از افرادی که از قرص های لاغری یا داروهای شیمیایی استفاده میکنند در بلند مدت دچار عوارضی میشوند که ناشی از ترکیبات به کار رفته در آن محصولات است؛بهتر این است که به جای مواد غیر طبیعی بی فایده، از یک نوشیدنی سالم طبیعی استفاده کنید و به جای نوشیدنی های مضر  از قهوه سبز و چای سهله بهره بگیرید. شما رد هر کجای ایران که باشید تنها با چند کلیک می توانید اقدام به ثبت سفارش قهوه سبز خود نمایید.

 

 

ممکن است که شما طعم قهوه سبز را دوست نداشته باشید، ما به این مشکل نیز فکر کرده ایم. برای خوش طعم کردن بیشتر محصولات تولیدی کارخانه سهله، علاوه بر قهوه سبز تازه از چای ترش و چای الونگ نیز در ترکیبات این محصول استفاده میشود. استفاده از این دو چای مفید گیاهی، طعمی دلنشین به قهوه سبز سهله داده است.

باید بدانید که چای اولونگ و چای سبز خوش عطر و خوش مزه ای که در این محصول به کار رفته اند، موجب افزایش سوخت و ساز چربی در بدن میشوند. اگر این دمنوش لاغری را با اصولی که در بسته آن درج شده استفاده کنید هیچ ضرری نخواهند داشت و برعکس چای ها و قرص های شیمیایی موجب شادابی و سلامت بیشتر شما نیز میشود.

تصویر شماره ۲

آنچه درباره سفارش قهوه سبز سهله باید بدانید.

 چرا گفته میشود که قهوه سبز سهله موجب کاهش وزن میشود؟ پاسخ این است که قهوه سبز سهله حاوی ماده ای به نام کلروژنیک اسید است که موجب بالا رفتن میزان سوخت و ساز بدن میشود. مصرف منظم قهوه سبز سهله با بالا بردن متابولیسم بدن، از جمع شدن چربی ها در یک نقطه خاص جلوگیری میکند و جذب گلوکز و چربی را در بدن کاهش میدهد.

از دیگر فواید قهوه سبز سهله فراوری نشدن آن است. قهوه فراوری شده معمولا خالص نیست و برای طعم و بو دادن به آن ممکن است  موادی به آن افزوده شود؛ اما قهوه سبز سهله سالم و طبیعی بوده و دارای عطر و بوی دل انگیز قهوه واقعی است. قهوه سبز سهله علاوه بر اینکه میزان چربی سوزی را در ورزش افزایش میدهد، در کاهش دادن چربی  و فشار خون نیز موثر است.

تصویر شماره ۳

میزان مصرف قهوه سبز سهله

به یاد داشته باشید زیاده روی در مصرف هر چیزی بد است. میزان مناسب استفاده از قهوه سبز سهله دو فنجان در روز است. قهوه سبز بسیار سفت و محکم است و باید به صورت پودر شده خریداری شود. به همین دلیل هم مناسب تر است تا از قهوه سبزی استاندارد و بسته بندی شده که با شیوه بهداشتی آسیاب شده استفاده نمایید. برای مصرف آن کافی است یک لیوان آب جوش بیاورید و یک قاشق چای خوری پودر قهوه در آن بریزید و اجازه دهید ده دقیقه ای دم بکشد. بعد آن را با کشمش و تا حد امکان بدون قند میل کنید.

سفارش قهوه سبز

عوارض استفاده از قهوه سبز سهله

تا به حال برای استفاده درست و به اندازه از قهوه سبز سهله هیچ عارضه ای گزارش نشده است و هیچ یک از مصرف کنندگان این محصول عارضه ای را برای آن بیان نکرده اند. با این حال بهتر است که خانمهای باردار، خانمهایی که کودکی را شیر میدهند و افرادی که دچار پوکی استخوان هستند از قهوه سبز استفاده ننمایند.

توصیه میشود که در کنار قهوه سبز سهله و برای نتیجه بخشی بیشتر، از مصرف قند و شکر پرهیز شود. کشمش سبز میتواند جانشین مناسبی برای قندها باشد و به شما کمک میکند تا راحت تر به سمت کاهش وزن حرکت کنید. بهتر است در زمان استفاده از قهوه سبز سهله از نوشیدنی های کافئین دار و مواد غذایی حاوی کافئین استفاده نکنید.

به طور کلی در مراکز فروش قرص های مکمل قهوه سبز به صورت کپسول فروخته میشوند، اما مصرف آنها همزمان با قهوه سبز  و بدون تجویز پزشک توصیه نمیشود.

چنانچه به کافئین حساسیت دارید در میزان مصرف قهوه سبز سهله دقت کنید. میزان زیاد مصرف قهوه میتواند موجب تپش قلب و استرس شود. یادتان باشد در حقیقت هیچ روشی نیست که یک شبه معجزه کند و چربی های اضافه را بسوزاند یا موجب لاغری ناگهانی شود. بهترین کار این است که در کنار کنترل میزان کالری وارد شده به بدن، به صورت اصولی و منظم فعالیت بدنی داشته باشید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

شیوه اثرگذاری قهوه ی سبز چگونه است؟

قهوه سبز سهله از طریق جلوگیری از تزریق گلوکز از کبد به خون مانع از بالا رفتن قند خون میشود و در نتیجه مانع از افزایش چربی در بدن می گردد.

وجود  کلروژنیک اسید  در قهوه  موجب افزایش سوخت و ساز چربی میشود و از ذخیره شدن قند و گلوکز به صورت چربی جلوگیری میکند.

تصویر شماره ۶

خصوصیت قهوه ی سبز سهله:

  • قهوه سبز سهله از قهوه ی سبز فراوری نشده تهیه شده است.
  • چنانچه از طعم قهوه سبز راضی نیستید میتوانید برای خوش طعم کردن آن از چای ترش یا چای اولونگ در کنار قهوه استفاده کنید.
  • این محصول مفید و تاثیر گذار است و مجوز های بهداشتی لازم را از وزارت بهداشت دارد.
  •  موجب کاهش اشتها میشود.
  • علاوه بر لاغری، قهوه سبز سهله منبع غنی ویتامینهای گروه B، ویتامین A و C نیز می باشد.
  • عطری بسیار خوب و دل پذیر دارد.
  • استفاده منظم از قهوه سبز سهله موجب افزایش چربی سوزی و دفع چربی ها میشود.
  • استفاده از قهوه سبز در سلامتی پوست و کاهش چین و چروک پوست موثر است. همچنین مصرف این محصول موجب دفع سموم انباشته شده در سلول های بدن و کاهش تورم در بدن میشود.
  • مصرف منظم قهوه سبز سهله موجب کاهش چربی خون و فشار خون میشود بنابراین مصرف آن برای بیماران قلبی و عروقی توصیه میشود.
  • در صورتی که ورزش منظم داشته باشید استفاده از قهوه سبز سهله میتواند میزان چربی سوزی را افزایش دهد.

تصویر شماره ۷

در سال ۲۰۱۲ پزشکی بنام دکتر اوز تحقیقی انجام داد که بر طبق آن ثابت کرد، استفاده منظم از قهوه سبز در مدت ۹۰ روز سبب کاهش وزنی بین شش تا هشت کیلوگرم می شود. این کاهش وزن طبیعی بوده و هیچ آسیبی به بدن فرد مصرف کننده نمیزند.

شیوه مصرف:

وزن هر بسته قهوه سبز سهله ۳۰۰ گرم است. توصیه میشود که برای افزایش چربی سوزی روزی دوبار قهوه سبز استفاده کنید. (یادتان باشد مصرف بیش از اندازه میتواند در هر چیز مضر باشد.)

تصویر شماره ۸

برای خرید محصول چه کنیم؟

اگر مایلید که قهوه سبز سهله را خریداری کنید راههای بسیاری را میتوانید انتخاب کنید. میتوانید به نزدیک ترین فروشگاه معتبر محله خود سر بزنید. فروشگاههای دمنوش نیز میتوانند محل مناسبی باشند.

همچنین میتوانید به صورت اینترنتی نیز این محصول را سفارش دهید. کافی است به سایت سهله بروید و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. سپس محصول به درب خانه شما ارسال میشود و  میتوانید پس از تحویل، هزینه بسته را به مامور پست پرداخت کنید.

همچنین میتوانید برای سفارش قهوه سبز، خرید تلفنی داشته باشید. کافی است با شماره تلفن ما تماس بگیرید و خرید خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

تصویر شماره ۹

نحوه خوردن قهوه سبز

برای استفاده از قهوه سبز سهله پس از خرید قهوه سبز باید به چند مورد دقت کنید. اول روش درست دم کردن قهوه سبز است که بالاتر آن را توضیح داده ایم.

دومی زمان مصرف منظم قهوه سبز و سومی روش درست خوردن قهوه سبز است.

برای دم کردن قهوه راههای مختلفی وجود دارد. دم کردن قهوه مثل چای، درست کردن قهوه در قهوه جوش، استفاده از قهوه های سبز تی بگ، دم کردن قهوه در شیر داغ  از انواع راههای مختلف استفاده از قهوه می باشد.

روش درست کار این است که یک میزان ثابت قهوه سبز مصرف کنید؛ یعنی اگر روزانه دو تا سه فنجان قهوه سبز میخورید همیشه به همین میزان میل کنید و همیشه هم به یک اندازه از پودر قهوه استفاده کنید. تا بدن میزان کافئین روزانه دریافتی خود را بشناسد و براساس آن سوخت و ساز خود را تنظیم کند. بهتر است در کنار قهوه سبز از قند و شکر استفاده نکنید و تا حد امکان این مواد را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

نکته آخر اینکه هر روز در زمان ثابت و مشخصی از قهوه سبز استفاده کنید. قبل از صبحانه و قبل از ناهار بهترین زمان برای صرف قهوه سبز سهله است. قهوه سبز را پانزده دقیقه تا نیم ساعت قبل از صرف غذا میل کنید و بیاد داشته باشید که در مصرف قهوه سبز تعادل را رعایت کنید.

منبع :

فروشگاه قهوه سبز لاغری برای کاهش وزن و تناسب اندام

تور های یک روزه تفریحی تنگه دار مرداب هسل چالوس با قیمت ارزان , بهترین تور مشهد برای ایام عید نوروز با بهترین قیمت و کیفیت , تورهای تفریحی و گردشگری دو روزه و سه روزه به همدان زمینی و با هواپیما با قیمت ارزان , بهترین تورهای گردشگری یه مسجد جمکران قم برای نیمه شعبان یک روزه و دو روزه , تورهای هوایی و زمینی مشهد دو روزه با بهترین قیمت , تورهای ۴ روزه و ۵ روزه به مشهد با هواپیما با بهترین قیمت , تورهای مشهد ۵ روزه و ۵ شبه با قطار با بهترین قیمت , تورهای ۶ روزه و ۶ شب به مشه مقدس با قیمت ارزان , تور یک هفته به مشهد با قطار به مدت ۷ روز ,