مصرف قهوه سبز روزانه باید چقدر باشد تا برای بدن مضر نباشد؟ :

 
مصرف قهوه سبز روزانه باید چقدر باشد تا برای بدن مضر نباشد؟ :
علت محبوبیت قهوه سبز :
مصرف قهوه های معمولی بر می گردد به زمان های قدیم و به دلیل طعم و عطر خاصی که داشت، رفته رفته ب طرفداران آن افزوده شد و امروز نیز هواداران زیادی دارد. اما بحث مصرف قهوه سبز چند سالی بیشتر نیست که به میان آمده است و بدون شک مصرف آن بدلیل عطر و طعم آن نیست چرا که بر خلاف طعم قهوه های معمولی که مزه ای تلخ و دلچسب دارند، ممکن است مزه قهوه سبز را هر کسی به مذاقش خوش نیاید. بله همان طور که شما هم می دانید امروزه قهوه سبز را بیشتر به خاطر خواصی که در مورد ان ذکر کرده اند مصرف می کنند. از جمله ویژگی های قهوه سبز می توان به این اشاره کرد که حائی مقدار زیادی کلروژونیک اسید است که بسیار برای بدن مفید است. چیزی که خیلی از افراد را به سمت مصرف قهوه سبز کشانده است این است که برخی معتقد اند که با مصرف قهوه سبز می توان لاغر شد و چربی ها را از بین برد. این ها همه و همه دست به دست هم داده اند و باعث شده اند قهوه سبز نیز در بین مردم محبوبیت پیدا کند. اما اکنون می خواهیم به سوالی پاسخ دهیم که ممکن است سوال خیلی از افراد باشد.
عکس۱
مصرف قهوه سبز تا چه اندازه ای برای بدن مفید است؟
همان طور که گفته شد مصرف قهوه سبز بسیار مفید است اما باید توجه داشت که در مصرف آن باید اعتدال رعایت شود. چراکه مصرف بیش از حد آن عوارض خطرناکی  دارد و باعث می شود قهوه ای که برای بدن مفید است تبدیل به یک ماده مضر برای بدن شود. خیلی ها هستند که نمی دانند باید چقدر قهوه سبز مصرف کنند تا برای بدن شان ضرر نداشته باشد؛ آیا شما می دانید؟
جواب این سوال بستگی دارد به یک سوال دیگر و آن سوال این است که آیا در روز از مواد کافئین دار دیگری هم چون شکلات های تیره و یا نوشابه های انرژی زا استفاده می کنید ؟
اگر از مواد کافئین دار دیگری استفاده نمی کنید برای افراد بزرگسال روزی چهار فنجان و یا کمتر مناسب است و برای بدن ضرری ندارد اما اگر از مواد کافئین دار دیگری نیز استفاده می کنید باید به همان نسبت از مقدار مصرف قهوه سبز کم کنید. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است آن است که خانوم های باردار فقط مجاز هستند دو فنجان قهوه سبز و یا کمتر میل کنند تا به جنین شان آسیبی نرسد.
در مورد کافئین موجود در یک فنجان قهوه باید عرض کنم که یک فنجان متوسط قهوه سبز حاوی تقریبا ۹۵ تا ۲۰۰میلی گرم کافئین است و این در حالی است که یک فنجان متوسط قهوه فوری حاوی ۲۵ تا۱۷۳ میلی گرم کافئین است. توجه داشته باشید که مقدار بیش از حد کافئین سبب بروز مشکلات می شود و بطور مثال اگر هنگام خواب حدود ۱۰۰ میلی گرم کافئین وارد بدن شود، تا حدی  زمان خواب را کاهش می دهد.
عکس۲
توجه داشته باشید که اگر مقدار زیادی کافئین یک جا و یا در یک بازه زمانی کوتاه مصرف شود می تواند عامل مشکلات خلق و خو ،بد اخلاقی، استرس و اضطراب شود و اثر این عامل در بیمارانی که مبتلا به مشکلات روانی هستند چند برابر می شود.
بیمارانی هستند که دچار بیماری های قلبی و عروقی هستند و به توصیه برخی افراد مبنی بر اینکه مصرف قهوه سبز سبب بهبود شان می شود ، روی به مصرف قهوه سبز آورده اند. این دسته از افراد باید توجه داشته باشند که همان طور که قهوه حاوی ماده ای است که بر بهبود سیستم قلب و عروق تاثیر می گذارد، مصرف زیاد آن خلاف این عمل می کند و باعث سفت شدن دیواره های قلب و عروق می شود.
عکس۳
چای سبز سهله,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ای سبز ,دمنوش قهوه سبز ,,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee
 
[display-posts order=”ASC” posts_per_page=”999″]
مرکز فروش و سفارش انواع دمنوش لاغری شکم و پهلو با کیفیت عالی و مختص لاغری و تناسب اندام
سفارش و قیمت انواع دمنوش و چای ترش یا قرمز برند ۱۱۱ برای لاغری و کاهش وزن
انواع قهوه سبز برای لاغری و تناسب اندام و رسیدن به وزن دلخواه
قهوه لاغری گانودرما
محصولات گانودرما دکتر بیز
قهوه موکا گانودرما
مرکز توزیع و فروش انواع اتل های فایبرگلاس در ابعاد مختلف و کیفیت عالی
ارائه انواع باند فایبرگلاس و گچ فایبرگلاس کاملا بهداشتی با بهترین کیفیت
ارائه انواع باندهای گچی با کیفیت عالی و قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *