مصرف قهوه سبز سهله با بهره گیری از خواص فراون آن

مصرف قهوه سبز سهله با بهره گیری از خواص فراون آن

 

قهوه سبز کم کالری و اثر بخش

 

طبق تحقیقات انجام شده مصرف قهوه سبز سهله می تواند سبب لاغری در افراد شود، کافئین موجود در قهوه سبز که از خانواده ی میتل گزانتین است و به صورت طبیعی در دانه های قهوه وجود دارد می تواند منجر به لاغر تر شدن افراد در طول رژیم غذایی شود.

کالری کم قهوه سبز کمک می کند که با استفاده از آن بتوانیم سوخت و ساز بدن را افزایش داده و متابولیسم را بالا ببریم ، این در صورتی ممکن است که قهوه سبز به تنهایی و بدون هیچ گونه افزودنی دیگری خورده شود،در غیر این صورت کالری قهوه سبز افزایش پیدا خواهد کرد.

{تصویر۱}

بر طبق تحقیقات انجام شده کالری قهوه سبز سهله بسیار کم می باشد ، به همین دلیل نه تنها افرادی که دچار اضافه وزن هستند و میخواهند وزن خود را کاهش دهند ، بلکه افرادی که دارای رژیم لاغری هستن نیز برای حفظ هر چه بیشتر تناسب اندام خویش می توانند از خواص قهوه سبز بهره مند شوند.

یک فنجان قهوه سبز سهله حدود ۲ کیلو کالری انرژی دارد و فاقد هر گونه چربی در ترکیب خود می باشد ، بسیاری از افراد که دارای تناسب افراد مناسبی نیز می باشند،قهوه سبز را به دلیل طعم و خاصیت های آن انتخاب می کنند و بنابر سلیقه ی خود می توانند از شیر شکر و خامه برای طعم دار کردن قهوه سبز استفاده کنند، با توجه به این که افزودن مواد دیگر برای طعم دارکردن قهوه سبز کالری آن را افزایش می دهد و دیگر کالری قهوه سبز کم نخواهد بود، باید در افزودن شیر و شکر و… حد اعتدال رعایت شود.

{تصویر۲}

به عنوان مثال یک قاشق خامه حدود ۵۰ کیلو کالری و شیر به میزان ۵کیلوکالری به کالری قهوه سبز خواهد افزود، بنا براین کالری قهوه سبز با طعم متفاوت و مواد افزوده شده به حدود ۱۰۰کیلوکالری خواهد رسید که برای کاهش وزن مناسب به نظر نمیرسد ، به همین دلیل توصیه می شود که قهوه سبز را بدون مواد افزودنی برای کاهش وزن و لاغری مورد استفاده قرار دهیم.

 

علاوه به این که قهوه سبز سهله دارای کالری کمی می باشد، محققان طی تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که مصرف قهوه سبز منجر به کاهش اشتها شده و افرادی که قهوه سبز مصرف کرده اند احساس گرسنگی نمی کنند ، با وجود این که کالری قهوه سبز بسیار کم است ، کافئین و دیگر ترکیبات موجود در قهوه سبز به عنوان یک مهار کننده ی اشتها عمل می کند و یک پیام سیر بودن به مرکز سیری مغز می فرستد، به همین دلیل با مصرف قهوه سبز فرد احساس سیری و کم اشتهایی می کند.

{تصویر۲}

علاوه بر کالری قهوه سبز که مقدار ناچیزی است ،کافئین موجود در قهوه سبز روند چربی سوزی را در بدن سرعت می بخشد و سبب می شود که متابولیسم بدن افزایش پیدا کند.

همانطور که ورزش و رژیم غذایی به تنهایی سبب کاهش وزن بی بازگشت نخواهد شد، مصرف قهوه سبز در کنار ورزش سبک سبب می شود که متابولسیم بدن شما افزایش پیدا کرده و کاهش وزن مناسبی را داشته باشید ، هم چنین ورزشکاران با مصرف یک فنجان قهوه سبز قبل از انجام تمرینات ورزشی می توانند علاوه بر بهره مندی از خواص بی نظیر آن، روند چربی سوزی را نیز در بدن خود افزایش دهند.

برای استفاده از قهوه سبز سهله باید از پزشک معالج خود مشورت بگیرید و در مصرف آن نیز مانند دیگر گیاهان دارویی زیاده روی نکنید ، هم چنین اگر به مواد کافئین دار حساسیت داریداز دیگر موادغذایی بدون کافئین استفاده کنید واز مصرف کردن قهوه سبز بهتر است که منصرف شوید.

{تصویر۳}

چای لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سهله ,قهوه لاغری سهله ,قهوه سبز خرید ,دمنوش قهوه سهله ,خرید قهوه سبز ,green coffee خرید ,طریقه مصرف قهوه سبز سهله ,قهوه سبز گرین کافی ,دمنوش قهوه سبز سهله ,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *