مصرف قهوه سبز سهله به چه صورت می باشد

مصرف قهوه سبز سهله به چه صورت می باشد

قهوه سبز سهله با دانه هایی لوبیایی شکل و سبز رنگ در واقع همان قهوه کال می باشد که در ترکیبات خود مواد موثر بیشتری را نسبت به قهوه معمولی دارد ،روش مصرف قهوه سبز برای لاغری بسته به ذائقه افراد متفاوت است ، می توان آن را به صورت دم کرده نوشید یا به صورت پود حل شده در آب جوش استفاده کرد.

روش مصرف قهوه سبز برای لاغری بنابر میزان اسید کلروژنیک موجود آن متفاوت می باشد ، بعد از تعیین میزان اسید کلروژنیک برای مصرف قهوه سبز می توان ۱۵ دقیقه قبل از وعده ی صبحانه یا وعده ی ناهار مقدار یک قاشق چایخوری از قهوه سبز را در یک لیوان آب جوش حل کنید ، سپس بعد از مدت زمان ۵ دقیقه که کامل قهوه در آب حل شده بود می توان آن را میل کرد.

{تصویر۱}

مصرف قهوه سبز برای لاغری نباید سبب استفاده بیش از حد از این نوع قهوه شود، چرا که هر ماده ی غذایی علاوه بر فواید در صورت استفاده ی بیش از حد دارای ضررهایی نیز می باشد ، لذا توصیه می شود که بیش تر از ۳ بار در روز مصرف قهوه سبز صورت نپذیرد.

برای مصرف قهوه سبز سهله می توان از پودر فرآوری شده ی آن نیز استفاده کرد ، به این صورت که پودر فر آوری شده قهوه سبز را مانند قهوه معمولی جوشانده و یا اینکه بوسیله دستگاه قهوه ساز قهوه سبز مورد نظر خود را تهیه کنید.

با مصرف قهوه سبز به صورت مناسب ماهانه حدود ۵ درصد از وزن خود را تا حدود ۸ کیلوگرم در ماه از دست خواهید دارد، هر چند افزایش متابولیسم و ورزش نیز همزمان با مصرف قهوه سبزمی تواند کمک بسیار زیادی به کاهش وزن بدن شما کند.

قهوه سبز سهله در ترکیبات خود از آنتی کسیدانهای مفید ماندد اسید کلروژنیک بهره برده است ، به همین دلیل اثر قهوه سبز از چای سبز و حتی ویتامین Cنیز طبق تحقیقات صورت گرفته بیشتر می باشد، هم چنین مصرف قهوه سبز می تواند روند تخریب و از بین رفتن DNA را در بدن کاهش دهد.

{تصویر۲}

از انواع مختلف قهوه که در سرتاسر دنیا مورد کشت قرار می گیرد و هر کدام دارای عطر و طعم مخصوص به خویش است ،مصرف قهوه سبز به دلیل داشتن بالاترین میزان اسید کلژو نیک موجود در تر کیبات خود می تواند بیشترین تاثیر را برای کاهش وزن در بدن داشته باشد.

از فواید مصرف قهوه سبز سهله می توان به باز کردن انسداد ها، کاهش درد مفاصل،درمان یبوست ، درمان و پیش گیری از مبتلا شدن به بیماری های کبد ،درمان سرفه و ترشح پشت حلق، تقویت کننده ی معده،رفع تشنگی،کاهش سر دردو… اشاره کرد.

{تصویر۳}

هم چنین مصرف قهوه سبز می تواند سبب افزایش میزان هوشیاری شده واحسا س کسلی و خواب آلودگی را دربدن بر طرف کند.

اسید کلژونیک که یک آنتی اکسیدان قوی و مفید بری بدن می باشد به مقدار زیادی در قهوی سبز وجود دارد ،اسید کلروژنیک علاوه بر کنترل قند خون در بدن ، سبب افزایش متابولیسم شده وسبب می شود که چربی های موجود در بافت بدن از بین بروند و فرد کاهش وزن پیدا کند، به همین دلیل مصرف قهوی سبز بری کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام مناسب توصیه می شود.

 

با توجه به فواید زیادی که قهوه سبز دارد مشورت با پزشک و انجام توصیه های پزشک نباید نادیده گرفته شود ، هم چنین نباید قهوی سبز را با محرک ها و مکمل های گیاهی دیگر ، مخصوصا مکل های دارای کافئین مورد استفاده قرار داد.

چای سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله , خرید اینترنتی قهوه سبز ,قهوه ی سبز لاغری , خرید قهوه سبز سهله ,خرید اینترنتی گرین کافی ,نحوه مصرف قهوه سبز سهله , قیمت گرین کافه ,دمنوش لاغری سهله ,قیمت قهوه سهله ,قهوه سبز اصل ,عوارض قهوه سبز سهله ,شماره تماس قهوه سبز سهله ,

  

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *