مصرف قهوه سبز سهله تا چه اندازه ای برای بدن مفید است؟ 

مصرف قهوه سبز سهله تا چه اندازه ای برای بدن مفید است؟

علت محبوبیت قهوه سبز :

همان طور که می دانید قهوه سهله جزو یکی از نوشیدنی های بسیار محبوب در بین مردم است چرا که دارای طعمی تلخ و دلچسب است. اما چند وقتی است که بحث خواص دارویی قهوه سبز به میان آمده است. برخی معتقد اند که خواص قهوه سبز بسیار بیشتر از قهوه های معمولی است و می تواند بر روی لاغری تاثیر گذار باشد و علاوه بر این قهوه سبز از کلروژونیک اسید بیشتری نیز برخوردار است که برای بدن بسیار مفید است .این ادعاها سبب شده است که بسیاری از افراد به سمت استفاده از این گیاه بروند و مجذوب ان شوند. اما در هر کاری باید تعادل رعایت شود. اکنون می خواهیم به شما بگوییم که تا چه میزان مصرف قهوه سبز در روز برای بدن مفید است.

عکس۱

میزان مصرف قهوه سبز در روز :

امروزه بسیاری از مردم به مصرف قهوه سبز لارغی سهله روی آورده اند اما آیا مصرف زیاد قهوه سبز مشکل ساز نمی شود؟

برای جواب به این سوال باید عرض کنم که مصرف قهوه سبز بسیار خوب است اما اگر در مصرف آن افراط کرد می تواند عوارضی بدنبال داشته باشد. با مصرف زیاد این ماده، مقدار آن در خون زیاد می شود که این عامل سبب می شود دیواره های قلب و عروق سفت شوند. در هر چیزی زیاده روزی کردن خوب نیست و مصرف قهوه سبز نیز از این قضیه مستثنی نیست و با مصرف زیاد آن برای تان بیماری های قلبی و عروقی به بار می آورد.

علاوه بر این ها حتما تا کنون دیده اید و یا خودتان تجربه کرده اید که مصرف قهوه سبز سبب ایجاد مشکلات گوارشی می شود. متاسفانه برخی افراد هستند که دچار مشکلات گوارشی هم چون ریفلاکس و روده تحریک پذیر اند و ندانسته قهوه سبز مصرف می کنند. باید بدانید که برای کسانی که مشکلات گوارشی دارند قهوه سبز بسیار مضر است و بیماری شان را حاد تر می  کند.

حتما تاکنون شنیده اید که مصرف قهوه سبز خواب آلودگی تان از بین می رود. این یکی از مزیت های قهوه سهله است ولی با مصرف زیاد آن تبدیل می شود به یکی از ضرر های قهوه، چرا که قهوه سبز سبب اختلال در خواب می شود و حتی برخی از افراد هستند که با مصرف یک فنجان قهوه تا یک شبانه روز نمی توانند بخوابند.

عکس۲

متاسفانه برخی افراد به امید اینکه لاغر شوند، مقدار زیادی قهوه سبز در روز مصرف می کنند و غافل ازینکه اگر مصرف قهوه سبز کنترل نشده باشد باعث اضطراب،بداخلاقی و… می شود.

کلسترول یکی از ماده ای است که در خون وجود دارد و مقدار زیاد آن سبب بیماری های قلبی می شود. شاید خیلی از شما ها بدانید که مصرف قهوه سبز سبب می شود کلسترول بد خون کاهش پیدا کند. اما بعضی ها از این حرف برداشت غلط  میکنند و مقدار زیادی قهوه در روز مصرف  می کنند. این دسته از افراد  باید بدانند همان طور که قهوه سبز در کاهش کلسترول مفید است دارای ماده ی دیگری نیز هست که با مصرف زیاد قهوه سبب می شود خاصیت قهوه سبز معکوس عمل کند و باعث افزایش کلسترول خون شود.

از دیگر عوارض مصرف قهوه سبز سهله می توان به کافئین موجود در آن اشاره کرد. هر چند که قهوه سبز کافئین کمتری نسبت به قهوه های معمولی دارد اما همان قهوه سبز را هم اگر زیاد مصرف کنید، کافئین موجود در آن کار خودش را می کند. ممکن است از خود بپرسید که کافئین ممکن است چه ضرری داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال باید عرض کنم که مصرف زیاد کافئین به سلول های داخل چشم فشار می آورد و علاوه بر آن باعث دفع کلسیم از بدن نیز می شود که در دراز سبب می شود تا به پوکی استخوان دچار شوید.

 

چای سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله , خرید اینترنتی قهوه سبز ,قهوه ی سبز لاغری , خرید قهوه سبز سهله ,خرید اینترنتی گرین کافی ,نحوه مصرف قهوه سبز سهله ,قیمت گرین کافه ,دمنوش لاغری سهله ,قیمت قهوه سهله ,قهوه سبز اصل ,عوارض قهوه سبز سهله ,شماره تماس قهوه سبز سهله ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *