مصرف قهوه سبز سهله و تاثیر آن بر لاغری

لاغر شدن با بهره گرفتن از تاثیر مصرف قهوه سبز سهله

 

با توجه به پیشر فته شدن جوامع و رشد روز افزون تکنولوژی ، امروزه بیشتر کارها به استفاده از لپ تاپ و گوشی و کامپیوتر و… ختم شده و سبب شده تا انسانها دیگر مثل گذشته فعالیت بدنی نداشته باشند ، هم چنین علاوه بر کم تحرک شدن افراد ، غذاهای مفید و گیاهی که در گذشته مصرف می شده است ، کمتر شده و انسانها بیشتر متمایل به استفاده از غذاهای فست فود وحاضری می باشند.

به علت استفاده از غذاهایی با کالری بالا ، اضافه وزن و چاقی یکی از موضوعات بغرنجی است که افراد بسیاری در جوامع امروزی با آن دست و پنجه نرم می کنند.

{تصویر۱}

به دلیل افزایش چاقی افراد به دنبال راههایی برای کاهش سریع وزن و رسیدن به تناسب اندام می باشند،چرا که

استفاده از رژیم های کم کالری مشکل بوده و حفظ وزن از دست رفته بسیار مشکل می باشد.

تاثیر قهوی سبز در لاغری و خصوصیات قهوی تلخ امروزه مورد توجه بسیاری از انسانها می باشد، برای تهیه ی

عصاره ی قهوه سبز سهله یا Green Coffee که همان عصاره قهوی خام می باشد ،دانه های قهوه به صورت

طبیعی سبز رنگ مورد استفاده قرار می گیرند.

دانه های قهوه سهله قبل از رسیدن به بازار برشته شده و به رنگ قهوه ای در می آیند که همین امر سبب از بین

رفتن بیشتر خاصیت و عصاره ی موجود در قهوه می باشد.

{تصویر۲}

در تاثیر قهوه سبز در لاغری ترکیبات آن مورد بررسی قرار گرفته اند ، قهوه سبز دارای ماده ای با نام اسید کلروژنیک است که بر اساس تحقیقات به عمل آمده این ماده مانع از مبتلا شدن به بیماری هایی مانند بیماری های کبدی ، سنگ کیسه صفرا، سیروز کبدی، سرطان کبد و.. می شود.

 

تاثیر قهوه سبز سهله در لاغری به دلیل این است که قهوه سبز نسبت به قهوه معمولی دارای حدود ۲۰درصد کافئین کمتری می باشد ،همچنین به دلیل ترکیبات اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز ، عوارض ناشی از مصرف آن از قهوه معمولی بسیار کمتر ی باشد.

{تصویر۳}

تاثیر قهوه سبز در لاغری به دلیل وجود کافئین کمتر و اسید کلروژنیک موجود در بافت آن می باشد ، که موجب افزایش متابولیسم در بدن شده و سبب می شود تا در زمان انجام تمرینات ورزشی بدن کالری سوزی بیشتری داشته باشد، به همین دلیلی که تاثیر قهوه سبز در لاغری دارد آن را در مکمل های غذایی برای ورزشکاران قرار می دهند.

در بررسی میزان تاثیر قهوه سبز در لاغری می توان به این نکته اشاره کرد که قهوه سبز سبب می شود که ضربان قلب افزایش یافته و مقدار کمی نیز فشار خون افزایش پیدا کند، البته توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که میزان افزایش سوخت و ساز بدن به چگونگی وضعیت بدن افراد و نوع فعالیت ورزشی انجام شده توسط آنها بستگی دارد.

{تصویر۴}

قهوه سبز سهله را می توان به صورت پودر یا دانه از فرشگاه ها و مراکز فروش معتبر برای استفاده تهیه کرد ،هم چنین با دم کردن یک قاشق چای خوری قهوه سبز در آب جوش به مدت زمان ۱۵ دقیقه می توان از عطر و طعم بی نظیر آن و خواص و تاثیر قهوه سبز در لاغری بهره مند شد.

 

قهوه سبز نیز مانند دیگر مواد مکمل درمانی و گیاهانی که دارای خاصیت درمانی هستند در صورتی که خارج از رویه مصرف شود عوارض جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت،هم چنین برای مصرف قهوه سبز باید از پزشک خود مشورت بگیرید تا منع مصرف و یا تداخل با دیگر داروهای مورد مصرف نداشته باشد ، هم چنین برای افرادی که به کافئین حساسیت دارند و دارای منع مصرف کافئین هستد توصیه می شود که از مصرف قهوه سبز اجتناب کنند.

 

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز , قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *