هر آنچه باید درباره ی قهوه سبز سهله کم کالری بدانیم

 هر آنچه باید درباره ی قهوه سبز سهله کم کالری بدانیم

 

طبق تحقیقات انجام شده مصرف قهوه به صورات روزانه از افزایش وزن و چاقی می تواند پیش گیری کند ، نتایج نشان دهنده ی این می باشد که مصرف قهوه سبز کم کالری بسیار از قهوه معمولی موثر تر بوده و به دلیل وجود آنتی اکسیداهای مفید مانند اسید کلروژنیک در تر کیبات آن ، خواص  چربی سوزی و تولید انرژی بالاتری را در بدن انسان دارا می باشد .

مصرف ۲ فنجان قهوه سبز سهله کم کالری می تواند باعث بالا رفتن متابولیسم بدن شما حین انجام فعالیت های روز مره شده و هم چنین اگر ورزش مختصری را هم در برنامه روزانه خود بگنجانید ، خواهید توانست از اضافه وزن و چربی هایی که در نواحی مختلف بدن  ،مخصوصا چربی های نواحی شکم رهایی پیدا کنید .

{تصویر ۱}

قهوه سبز کم کالری که یک نوشیدنی بیشتر بر پایه نوشیدنی های گیاهی می باشد با بهره گیری از آنتی اکسیدان های موثر در  تر کیبات خود می تواند چربی های انباشه شده در کبد را کاهش داده و با کاهش چربی در بدن موجب کاهش کلسترل و چربی خون نیز می شود ، هم چنین مصرف قهوه سبز کم کالری سبب می شود که از مبتلا شدن به انسداد عروق در بدن پیشگیری شود.

با مصرف قهوه سبز کم کالری میتوانید مدت زمان بیشتری تمرکز داشته باشید و هم چنین احساس خواب آلودگی نداشته باشید ، کافئین موجود در قهوه که در قهوه سبز نیز وجود دارد در مواد غذایی دیگر مانند کاکائو ، کولا و چای نیز مشاهده می شود.

{تصویر ۲}

استفاده از قهوه سبز سهله کم کالری تنها در صورتی می تواند به کاهش وزن و لاغری کمک کند که از خامه ، شیر یا شکر برای طعم دادن به آن استفاده نشود و حتی الامکان قهوه سبز به صورت تلخ نوشیده شود ، چرا که افزودن مواد طعم دهنده ی دیگر سبب افزایش کالری قهوه سبز شده و روند کاهش وزن و لاغری را به تاخیر خواد انداخت.

قهوه سبز علاوه بر دارا بودن خواص لاغر کنند گی دارای ترکیبات مفید و موثر بسیار زیادی نیز می باشد که می تواند برای بدن مفید باشد هم چنین برای درمان بیماری های معده و روده و بیماری فشار خون و دیابت مصرف قهوه سبز کم کالری مفید می باشد.

{تصویر۳}

مصرف قوه سبز می تواند به بهتر شدن خلق و خو ی شما کمک کند ، چرا که آنتی اکسیدان های موجود در قهوه سبز سبب آرامش و تمدد اعصاب می شود ، هم چنین مصرف قهوه سبز کم کالری می تواند خطر  بیماری های کشنده ی کبد مانند سیروز کبدی  را تا حدود ۴۰ درصد کاهش دهد ،توصیه می شود که افراد مبتلا به دیابت نوع دوم مصرف روزانه قهوه سبز را در برنامه ی روزانه خود قرار دهند ، چرا که قهوه سبز به متعادل شدن  قند خون در بدن کمک شایانی می کند.

استفاده از قهوه سبز سهله احتمال مبتلا شدن به بیماری سرطان را در بدن کاهش داده و احتمال مبتلا شدن به سرطان روده را که جزء شایعترین بیماری ها در سرتاسر جهان می باشد تا حدود ۵۰ درصد کاهش می دهد، هم چنین علاوه بر قهوه ، مصرف قهوه سبز می تواند مانع ابتلا به بیماری آلزایمر در میانسالی شود

مصرف قهوه سهله کم کالری به صورت دو فنجان در روز و قبل از انجام فعالیت های ورزشی توصیه شده است ،مصرف بی رویه قهوه سبز مانند دیگر نوشیدنی های گیاهی عوارض جبران ناپذیری را برای بدن در پی خواهد داشت ، هم چنین برای پیشگیری از عدم تداخل مصرف قهوه سبز با دیگر داروهای مورد استفاده ، بهتر است که با پزشک  مورد نظر خود مشورت کنید.

چای سبز سهله,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ای سبز ,دمنوش قهوه سبز ,,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *