هر آنچه باید در باره ی طبیعت قهوه سبز سهله بدانیم

 

هر آنچه باید در باره ی طبیعت قهوه سبز سهله بدانیم

 

طبیعت قهوه سبز در واقع با قهوهکسان می باشد ، قهوه که یک نوع نوشیدنی کافئین دار است از دانه های

آسیاب شده ی قهوه به دست می آید، در اصل طبیعت قهوه سبز و گیاه قهوه متعلق به مناطق نیمه گرمسیری

آفریقا و بعضی از جزایر جنوب شرق آسیا می باشد.

امروزه گیاه قهوه سهله در بیش تر از ۷۰ کشور مورد کشت و بهره برداری قرار می گیرد ، مناطق استوایی آمریکا و

جنوب شرق آسیا دارای اولین رتبه در کشت قهوه می باشند.

طبیعت قهو سبز سهله در واقع همان طبیعت گیاه قهوه است که عمل بو دادن و فرآوری های دیگر روی آن انجام نمی شود و به همین دلیل است که قهوه سبز نسبت به قهوه معمولی خواص بیش تری را دارا می باشد.

{تصویر۱}

گیاه قهوه دارای میزان کافئین بالا بوده و مقدار کمی اسیدی می باشد ، به همین دلیل با مصرف آن شدت تحریک در افراد بیشتر می شود و به همین خاطر در گذشته از قهوه برای درمان افسردگی استفاده می شده است، طبیعت قهوه سبز و تر کیبات آن علا وه بر دارا بودن خواص قهوه از آنتی اکسیدان های بسیاری برخوردار است و سبب می شود میزان تولید انرژی و سوخت وساز بدن نیز افزایش پیدا کند.

هم چنین به دلیل وجود ترکیبات موثر و مفید ماننداسید کلروژنیک در ترکیبات و طبیعت قهوه سبز ، از آن می توان به عنوان یک دارو برای در مان بیماری هایی مانند چاقی و نارسایی کبد و قلب استفاده کرد.

{تصویر۲}

طبیعت قهوه سبز سهله به صورت دانه ی لوبیا شکل می باشد ولی می توان از پودر شده آن ، اسانس تهیه شده از آن و هم چنین عصاره ی بدست آمده از آن نیز استفاده کرد ، عصاره ی قهوه سبز نیز دارای خواص موثر موجود در قهوی سبز می باشد.

 

امروزه از ترکیبات قهوه سبز در بسیاری از کشورها نظیر ایالات متحده برای کاهش چربی دور شکم و افزایش متابولیسم بدن استفاده می شود ،اسید کلروژنیک موجود در طبیعت قهوه سبز سبب آزاد شدن گلوکز در بدن شده و هم چنین سوخت و ساز بدن را با سوزاندن چربی های موجود در کبد افزایش می دهد ، همین امر سبب می شود که چربی های سوزانده شده در کبد به انرژی تبدیل شوند و فرد بتواند لاغرتر شود.

{تصویر۳}

وجود اسید کلروژنیک در ترکیبات طبیعت قهوه سبز سبب می شودکه چربی های اضافه بدن از بین برود و بر خلاف سایر داروها ی شیمیایی عوارضی برای بدن در پی نخواهد داشت ، مصرف قهوه سبز سبب افزایش تمرکز شده وانرژی مورد نیاز بدن را از طریق سوزاندن چربی ها افزایش می دهد.

طبیعت قهوه سبز به گونه ای می باشد که با مصرف آن فرد بین وعده های غذایی احساس سیری داشته و احساس ضعف و گرسنگی در بدن از بین می رود ، قهوه سبز را می توان بنا بر ذائقه فردی هنگام صبحانه مانند قهوه معمولی نیز استفاده کرد.

به دلیل از بین رفتن اسید کلروژنیک که مهمترین عنصر تشکیل دهنده قهوه سهله می باشد هنگام تفت دادن آن،دانه های قهوه سبز طعم تلخ تری داشته و دارای عطر کمتری نیز می باشند ، هم چنین برای بهره گرفتن اراثرات بیشتر آن نوشیدن تلخ قهوه سبز بدون هیچ گونه افزودنی توصیه می شود.

به دلیل تلخ بودن طبیعت قهوه سبز بسیاری از افراد تر جیح می دهند، کپسول حاوی آن را در طول روز مورد استفاده قرار دهند ، در تهیه قهوه سبز در انواع مختلف باید به مراکز خرید و فروشگاه های معتبر مراجعه کنید، هم چنین خود قهوه سبز را می توان از عطاری ها نیز تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهیم.

 

چای قهوه سبز ,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه سبز ,قهوه سبز لاغری ,قهوه ی سبز ,خرید قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز , قیمت قهوه سبز لاغری ,قیمت قهوه سبز ,green coffee لاغری ,فروشگاه قهوه سبز ,دمنوش سهله ,  ,محصول لاغری green coffee ,خرید اینترنتی قهوه سبز سهله ,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *