چای سبز لاغری سهله برای تناسب اندام

مزایا و خاصیت های چای لاغری سهله

 

چای لاغری سهله خواص فراوانی دارد که ما در این مقاله به آن میپردازیم. اگر از اضافه وزن رنج میبرید و میخواهید لاغر شوید حتما این متن را مطالعه نمایید.

چای سبز لاغری سهله

چای لاغری سهله

چای سبز سهله از محصولات برتر ارائه شده در ایران است که در روند لاغری افراد بسیار تاثیر دارد. قهوه سبز در واقع همان قهوه حقیقی است که در کافه ها سرو میشود. از خواص کلی چای لاغری سهله میتوان به چربی سوز بودن، کاهش اشتها و از بین بردن چربی های انباشته شده در بدن اشاره کرد. برای خرید آنلاین این محصول میتوانید هم اکنون اقدام به خرید نمایید، در حین خرید اگر با مشکلی مواجه شدید یا سوالی داشتید کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

چای سهله و خاصیت چربی سوزی آن

همانطور که گفتیم یکی از خواص چای سبز سهله چربی سوزی ست. دانه های قهوه سبز حاوی ترکیباتی از جمله کلروژنیک، کافئین و آنتی اکسیدان میباشند، که وجود این ترکیبات در بدن موجب عملکرد صحیح چربی سوزی خواهد شد، البته ناگفته نماند که با خوردن چای لاغری سهله به میزان زیادی آنتی اکسیدان به بدن شما میرسد.

تصویر ۳

دفع سموم یکی دیگر از خواص چای سبز سهله

چای سهله کاهش چربی کبد را به دنبال دارد، خاصیت مدر بودن آن میتواند موجب دفع سموم بسیاری از بدن شود و در نتیجه این روند، سرعت لاغری افزایش میابد. در واقع خوب است بدانید که قهوه سبز همان قهوه ای ست که در طول روز میل میکنید اما هنوز بو داده نشده و فقط از مرحله فرآوری و خشک شدن گذر کرده است.

چای سهله

خاصیت کاهش اشتها با چای لاغری سهله

چای قهوه سبز سهله موجب کاهش اشتها میشود که این نتیجه همراستا با پر شدن معده و کم شدن حجم آن صورت میپذیرد. در واقع فرد با خوردن این چای سیری کاذب را تجربه خواهد کرد و در نتیجه میل نداشتن به غذا حجم معده اش کاهش میابد.

تصویر ۵

دفع شدن چربی از خاصیت های چای لاغری سهله

یکی دیگر از خواص چای لاغری سهله دفع چربی از بدن است. چای گل محمدی و سنا از جمله محصولات دیگر این برند هستند که در جعبه چای لاغری سهله قرار داده شده اند، علت وجود این دو محصول در کنار این چای لاغری این است که قهوه سبز سهله به تنهایی تا حدودی قابض است در صورتی که چای های لاغری باید خاصیت ملینی داشته باشند، قرار گرفتن این ها در کنار هم موجب ایجاد این خاصیت خواهند شد. چای گل محمدی و سهله از جذب چربی در بدن جلوگیری میکنند و خاصیت ملینی نیز دارند. دو محصول ذکر شده نیز مجوز بهداشت را دریافت کرده اند و از استانداردترین ترکیبات برای بیرون روی به شمار می آیند، استفاده از این ترکیبات برای افرادی که دارای یبوست هستند نیز مناسب است.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۱۰۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۹۵ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

 

کمی درباره چای سبز سهله

چای قهوه سبز ، بو داده نشده و به همین دلیل دارای موارد سنگینی هست که خوردن آن به صورت پودری ممکن است سبب ایجاد مشکل برای شخص شود، یکی از مشکلاتی که ممکن است در اثر مصرف آن بصورت پودری برایتان بوجود بیاید مشکلات گوارشی ست پس توصیه میشود همیشه آن را بصورت دم کرده استفاده کنید تا در روند مصرف و همچنین طول درمان هیچ مشکلی در بدن ایجاد نشود. قهوه سبز سهله به صورت CTC ارائه گردیده و مراحل فرآوری آن در شرکت به شکلی بوده که بتوان آن را دم کرد و از خواص عصاره اش بهره مند شد.

امکان دم کردن بصورت دانه یا پودر وجود ندارد، چراکه پودر حالتی ناخوشایند را به وجود می آورد و چایی بدرنگ را پیش روی شما قرار میدهد، اگر هم بصورت دانه دم شود از خواص عصاره آن بی بهره میمانید، بنابراین توصیه میشود برای میل کردن چایی خوش طعم و همچنین بهره مندی از همه خواص آن چای لاغری سهله را خریداری نمایید و از ترکیبات آن لذت ببرید.

تصویر ۷

چای قهوه سبز و طعم آن

به طور کلی طعم قهوه سبز به تنهایی کمی تلخ است و هنگام نوشیدن آن حس خوشایندی نخواهید داشت. شرکت سهله برای خوش طعم کردن محصولاتش از فرآیندی خاص بهره گرفته است که در نتیجه آن شما با خوردن چای لاغری سهله طعم قهوه ای که در کافه مینوشید را احساس خواهید کرد، البته ناگفته نماند که رنگ آن نیز مربوط به مقدار اندکی چای ترش قرمز است که در ترکیبات آن یافت میشود. با توجه به طعمی که این محصول دارد افراد میتوانند آن را بجای نوشیدنی های روزانه خود مصرف کنند و از طعمش لذت ببرند. اگر بخواهید قهوه سبز را بصورت مستقیم دم و میل نمایید طعم گس مانند آن حس خوبی را به شما نمیدهد، بنابراین با استفاده از این محصول میتوانید علاوه بر لاغر شدن و بهره بردن از خواصش از طعم آن نیز لذت ببرید.

تصویر ۸

ترکیبات چای قهوه سبز

چای سهله حاوی ترکیبات خاصی ست که در طعم آن نیز بی تاثیر نبوده این ترکیبات عبارتند از: مقدار کمی چای اولانگ، چای سبز و چای ترش، که ترکیبات این سه با قهوه سبز روند لاغری را نیز بهبود میبخشد. فرقی ندارد که چه میزان اضافه وزن دارید، شما برای کاهش چربی های انباشته شده در بدن خود میتوانید از بسته چای لاغری سهله استفاده نمایید، امکان خرید آنلاین نیز جهت صرفه جویی در وقت و هزینه شما عزیزان فراهم گردیده است.

تصویر ۹

ویژگی ها و خواص چای لاغری سهله

چای سهله خواص زیادی دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  1. در ایران جایگاه بالایی در محصولات لاغری را به خود اختصاص داده و از محصولاتی ست که دارای مجوز بهداشت نیز هست.
  2. با مصرف چای لاغری سهله میتوانید اشتهای کاذب خود را نابود کنید و در همین راستا با القا سیری کاذب حجم معده تان را کاهش دهید.
  3. این محصول یک ترکیب سالم برای لاغری ست که همه استانداردهای لازم را نیز مد نظر قرار داده است.
  4. با نوشیدن چای لاغری سهله بدن چربی را به خود جذب نخواهد کرد و در نتیجه روند چربی سوزی نیز راحت تر انجام میپذیرد.
  5. کسانی که از این محصول برای لاغری استفاده میکنند مطمئن باشند که هیچ مشکلی برای پوست شان بوجود نخواهد آمد، خاصیت کشیده شدن پوست از ویژگی های چای لاغری سهله است که موجب جلوگیری از ایجاد چین و چروک میشود.
  6. مصرف این نوشیدنی موجب رفع تورم و کم شدن سموم موجود در بدن میشود، ناگفته نماند که خاصیت دفع شوندگی سموم مربوط به ویژگی ملین بودن آن است.
  7. با استفاده از این محصول روند لاغری تان به خوبی پیش خواهد رفت و دیگر نیازی نیست نگران بازگشت وزن تان باشید چراکه روند لاغری بصورت استاندارد پیش رفته و بازگشت پذیر نخواهد بود.

تصویر ۹

خرید اینترنتی چای لاغری سهله

برای سفارش بسته میتوانید بصورت آنلاین اقدام نمایید و پس از ثبت مشخصات و آدرس بسته را درب منزل تحویل بگیرید و دوره لاغری خود را آغاز کنید. ناگفته نماند که فرد باید به راهنمای موجود درون جعبه توجه کند و در تمام طول دوره طبق راهنما این محصول را مصرف نماید، در صورت توجه به نکات میتواند در مدتی معین کاهش وزنی چشمگیر را شاهد باشد.

کمی درباره قهوه سبز و طریقه اثرگذاری آن بر بدن

مصرف قهوه سبز میزان تزریق گلوکزی از طریق کبد به خون را کاهش میدهد که در راستای آن شاهد پایین آمدن قند خون نیز خواهید بود. کلروژنیک اسید موجود در این قهوه نیز موجب تسریع روند سوخت و ساز بدن و در نتیجه کاهش چربی ها میشود، همه این خواص در کنار هم لاغری فرد را به دنبال دارند.

روش مصرف چای لاغری سهله

هر بسته ارائه شده شامل ۳۰۰ گرم از این محصول میباشد که پیشنهاد میشود بصورت روزانه دو مرتبه مورد استفاده قرار گیرد. توجه کنید که بیشتر از دو مرتبه در روز از آن استفاده نکنید چراکه موجب کاهش سرعت چربی سوزی میشود، طریقه مصرف به این صورت است که آب را جوش بیاورید و داخل لیوان یا فنجان بریزید، پس از آن یک قاشق از چای لاغری سهله را در داخل آن بریزید و کمی منتظر بمانید تا با آب جوش ترکیب شود، حتما در حین ترکیب شدن آن را هم بزنید، پس از گذشت ۵ دقیقه میتوانید ترکیب لاغری را میل کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.

پرهیز کنید

از مصرف شکر و مواد قندی همراه با چای لاغری سهله پرهیز کنید چراکه موجب اختلال در روند لاغری تان خواهد شد، میتوانید بجای شکر و قند، کشمش سبز یا توت خشک را جایگزین کنید. استفاده از شیرینی های طبیعی در دورانی که قصد لاغری دارید میتواند روند کاهش چربی در بدن تان را بهبود ببخشد و مانع از تجمع چربی و قند در بدن شود. همیشه روش مصرف را مد نظر داشته باشید و فکر نکنید در صورت مصرف بیش از حد میتوانید سریع تر لاغر شوید چرا که این فکر نه تنها درست نیست بلکه ممکن است موجب بروز مشکلات دیگری در بدن شما شود و در کنار آن نیز لاغری موثری نداشته باشید.