چگونگی مصرف قهوه سبز سهله برای لاغری

مصرف قهوه سبز سهله به لاغری هر چه بیشتر کمک زیادی می کند

 

 

قهوه سبز سهله دانه های لوبیایی شکل قهوه هستد که هنوز نارس و کال می باشند ،با طی کردن روند رسیدن دانه های قهوه اسید کلروژنیک موجود در آن که یک ماده ی موثر می باشد کاهش می یابد ، به همین دلیل قهوه سبز یا قهوه کال در سطح بالاتری از اسید کلروژنیک نسبت به قهوه معمولی برخوردار است ، بنا بر تحقیقات صورت گرفته ، محققان بر این باور هستند که مصرف کردن قهوه سبز سبب سوزاندن چربی بیشتری در بدن شده و به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند.

اغلب مردم علاوه بر مصرف قهوه سبز برای لاغری آن را برای درمان بیماری هایی مانند آلزایمر ،فشا ر خون و هم چنین دیابت مورد استفاده قرار می دهند.

{تصویر۱}

اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز سهله بر اساس تحقیقات صورت پذیرفته برای سلامت قلب مفید بوده و هم چنین برای تولید و پردازش خون در بدن نیز کمک شایانی می کند، برای لاغری و افزایش توانایی و تحرک نیز مفید می باشد ، مصرف قهوه سبز برای لاغری می تواند کمک بسیاری برای افرادی که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند باشد.

به دلیل این که مصرف قهوه سبز کمک زیادی به کنترل قند خون در بدن می کند علاوه بر مصرف قهوه سبز برای لاغری می توان آن را به عنوان یک مکمل غذایی مفید برای بدن نیز در نظر گرفت، هم چنین اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد به راحتی در بدن مورد جذب قرار می گیرد.

{تصویر۲}

برای مصرف قهوه سبز سهله برای لاغری می توان از عصاره ی قهوه سبز نیز استفاده کرد ، عصاره ی قهوه سبز با مکانیزم موجود در خود از جذب کربوهیدراتها در روده پیش گیری می کنند و سبب کاهش وزن افراد خواهد شد.

بر اساس مطالعات صورت گرفته میزان مصرف قهوه سبز برای لاغری و هم چنین بهره مندی از خواص آن حدود ۱۲۰تا۳۰۰میلی گرم در روز می باشد و این میزان براساس میزان اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز متغییر است ، به عنوان مثال میزان مصرف قهوه سبز دارای ۱۰ درصد اسید کلروژنیک به میزان ۱۲۰۰تا۳۰۰۰میلی گرم و میزان مصرف قهوه سبز دارای ۵۰درصد اسید کلروژنیک به میزان ۲۴۰ تا ۶۰۰میلی گرم در روز توصیه شده است.

مصرف قهوه سبز می تواند علائم ابتلا شد به بیماری هایی مانند سرطان کبد را کاهش داده و هم چنین مانع از انباشته شدن صفرا در درون کیسه ی صفرا شود.

{تصویر۳}

 

تحقیقاتی که روی دو دسته از افرادی که قصد داشتند وزن خود را کاهش دهند صورت پذیرفته است نشان دهنده ی این می باشد که مصرف قهوه سبز برای لاغری در دسته ی اول کمک شایانی به کاهش وزن آنها کرده و این افراد توانسته اند ۳تا ۵ پوند از وزن خود را بیشتر از گروه اولی که از قهوه سبز استفاده نکرد اند از دست دهند.

به دلیل وجود کافئن موجود در قهوه سبز سهله مواد قندی در بدن دیر تر جذب شده و سوخت و ساز بدن افزایش پیدا می کند ،ن به همین دلیل اگر علاوه بر مصرف قهوه سبز برای لاغری ، ورزش و سوخت و ساز بدن خود رانیز بالا ببرید ، کاهش وزن مناسبی خواهید داشت و با مصرف قهوه سبز برای لاغری چربی های بیشتری در بدن شما شروع به سوختن خواهد کرد.

در مصرف قهوه سبز برای لاغری باید دستور العمل مناسب را رعایت کرده و هم چنین با پزشک معالج خود برای عدم تداخل با داروهای درمانی دیگر مشورت کنید ،هم چنین درصورت مصرف بیش از حد قهوه سبز به دلیل ترکیبات موجود در آن دچار : ناراحتی در ناحیه معده، افزایش ضربان قلب،تکرر ادرار و مشکل خواب بی قرارای خواهید شد.

{تصویر۴}

 

چای سبز سهله,قهوه سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ی سبز سهله ,قهوه سبز لاغری سهله ,قهوه ای سبز ,دمنوش قهوه سبز ,,قیمت قهوه سبز سهله ,خرید قهوه سبز اصل ,سفارش قهوه سبز ,خواص قهوه سبز سهله ,,خرید گرین کافی ,green coffee قیمت ,قهوه سبز green coffee

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *